LIAN LI O11D-DPG1 SU POMPALI ARGB SOGUTMA

                                           lian-li-o11d-dpg1-su-pompali-argb-sogutma.jpg

Lian Li O11D Distro Plate G1

* O11 Dynamic ve O11 Dynamic XL kasalarla uyumlu

* EKWB tarafından tasarlanmıştır

* PWM kontrolcülü 3.1 DDC pompa

* Çoklu giriş/çıkış yuvaları

* ARGB aydınlatma

                               lian-li-o11d-dpg1-su-pompali-argb-sogutma.jpg

O11D Distro-Plate G1

DDC 3.1 PWM sıvı pompası, kolay montaj için çoklu giriş-çıkış portlarının yanı sıra ARGB aydınlatmaya sahip ve EKWB tarafından tasarlanmış olan Lian Li O11D Distro-Plate G1 ile sıvı soğutmanın gücüne ulaşın.

                                        lian-li-o11d-dpg1-su-pompali-argb-sogutma.jpg

O11D Distro-Plate G1 Sıvı Dağıtım Plakası

Dünyaca ünlü, özelleştirilebilen sıvı soğutma bileşenleri üreticisi EK şirketi ve yine dünyanın en tanınmış alüminyum kasa ve kişisel bilgisayar aksesuarları imalatçısı Lian Li ortaklaşa ürettikleri, özelleştirilebilen sıvı soğutma, hazne, aktarıcı ve pompa çözümü O11D Distro-Plate G1'in piyasaya sunumunu duyurmanın haklı gururunu yaşıyor.

Alanlarında sektörün önde gelenlerinden olan bu iki şirketin işbirliğinin muhteşem sonucu olarak ortaya çıkan ve Lian Li'nin en popüler iki kasası O11D ve O11D XL'e özel olarak dizayn edilmiş olan üstün sıvı soğutma çözümü O11D Distro-Plate G1 ile sıvı soğutmada tüm becerilerinizi sergileyin.

                                        lian-li-o11d-dpg1-su-pompali-argb-sogutma.jpg

Çoklu Giriş ve Çıkış Yuvaları

Şeffaf borulu sıvı soğutma dünyasına yeni giren kişisel bilgisayar toplama tutkunları için, özelleştirilebilen sıvı soğutma sürecini basitleştirmek üzere tasarlanan O11D Distro-Plate (Sıvı dağıtım plakası) pompa, hazne, basit montaj mekanizması ve çoklu endüstri standardı G1/4 inç dişli vidalarla girişli/çıkışlı hepsi bir arada çözümü sunar. Bu giriş/çıkışların yerleşimi kullanıcının kapalı devre sıvı soğutma mekanizmasını oluşturmak için yapması gereken bükümlü döngü sayısını en aza indirgemek üzere kasanın diğer bileşenleriyle aynı hizada olacak şekilde mükemmel bir biçimde konumlandırılmıştır. O11D Distro-Plate (Sıvı dağıtım plakası) 1 merkezi işlemci (CPU), 2 ekran kartı işlemcisi (GPU) ve iki adet radyatöre varan desteğiyle sıvı soğutma çözümünü inanılmaz derecede erişilebilir kılmıştır.

                                               lian-li-o11d-dpg1-su-pompali-argb-sogutma.jpg

ARGB Aydınlatma

Anakartın yanına monte edilmek üzere imal edilmiş O11D Distro-Plate G1 (Sıvı dağıtım plakası) Lian Li O11 Dynamic ve 2019 yılında piyasa sürülmüş Lian Li O11D XL ROG sertifikalı kasalara mükemmel uyum sağlar. İçinde 18 LED barındıran yerleşik LED şerit, anakartın 5V başlığına bağlanarak uyumlu olduğu MSI Mystic Light Sync, ASRock Monochrom Sync, Asus Aura Sync ve Gigabyte RGB Fusion yazılımlarıyla ayarlanabilir senkronize ışıklandırma efekti sunar.

                                                lian-li-o11d-dpg1-su-pompali-argb-sogutma.jpg

O11D ve O11D XL ile Uyumlu

Lian Li O11D Distro Plate G1 sıvı dağıtım plakası, Lian Li O11 Dynamic ve O11 Dynamic XL kasalar için özel olarak tasarlanmıştır. (O11D XL gaming kasada, sistem kurulumunuza uyacak şekilde ayarlanabilir)

                            lian-li-o11d-dpg1-su-pompali-argb-sogutma.jpg

DDC 3.1 PWM Sıvı Pompası

O11D Distro-Plate G1 (Sıvı dağıtım plakası) piyasada kalitesini ispat etmiş PWM kontrolcülü 3.1 DDC pompasıyla birlikte satılır. Sıvı dağıtım plakası, piyasada satılan herhangi bir DDC montaj uyumlu pompayla da sorunsuz şekilde kullanılabilir. Eğer kullanıcı daha güçlü bir pompa isterse DDC'nin 3.2 ve 3.25 sürümlü pompalarıyla değiştirerek sıvı dağıtım plakasını sisteminde gönül rahatlığıyla kullanabilir.

                                     lian-li-o11d-dpg1-su-pompali-argb-sogutma.jpg

LIAN LI
4718466009111

aynı kategoride bulunan diğer 8 ürün:

Karşılaştırmak için ürün eklendi.