Apple Watch Series 3 GPS 42 mm Uzay Grisi Alüminyum Kasa ve Siyah Spor Kordon MTF32TU/A

                                   apple-watch-s3-gps-42-mm-uzay-grIsI-mtf32tu-a.jpg

Series 3 (GPS) - Özellikler

Uzay Grisi alüminyum kasa

Yerleşik GPS ve GLONASS

Daha hızlı çift çekirdekli işlemci

W2 çip

Barometrik altimetre

8 GB kapasite

Kalp atış hızı sensörü

İvmeölçer ve jiroskop

50 metreye kadar suya dayanıklı

Ion-X güçlendirilmiş cam

Kompozit arka yüz

Wi-Fi (802.11b/g/n 2.4 GHz)

Bluetooth 4.2

*18 saate kadar pil ömrü

watchOS 4  

                                      apple-watch-s3-gps-42-mm-uzay-grIsI-mtf32tu-a.jpg

Kendisinin en iyisi.

Akıllı aktivite koçluğu. Gelişmiş Kalp Atış Hızı uygulaması. Direkt bileğinizden ulaşabileceğiniz favori çalma listeleriniz. Yerleşik altimetre. Ve daha duyarlı bir Siri deneyimi. Karşınızda Apple Watch Series 3. Her zamankinden daha aktif, motive ve bağlantıda kalmanızı sağlayacak özellikleri keşfedin.

Üstün Spor Saati

Apple Watch Series 3, yerleşik GPS ve yeni altimetre sayesinde tüm dış mekanlarda yaptığınız antrenmanlarınızı takip ediyor. Yenilenen Antrenman uygulaması, Yüksek Yoğunluklu Aralıklı Antrenman seçeneği içeriyor ve yüzme turları için otomatik olarak ayarlanabiliyor. Ayrıca, her zamankinden daha fazla müziği bileğinize aktarıp sevdiğiniz müziklerle sınırsız müzikal motivasyona sahip olabiliyorsunuz.

GPS ve altimetre. İster yola çıkın ister yükseklere, her zaman takipte.

Yerleşik GPS, dış mekan antrenmanlarınızda mesafeyi, hızı ve rotayı kaydediyor. Altimetre ise tepelere yaptığınız sürüşlerde ve tırmanışlarda ne kadar yükseğe çıktığınızı ölçüyor. Dilerseniz, eve döndüğünüz zaman iPhone’unuzda daha da ayrıntılı istatistikler bulabiliyorsunuz. Her hareketinizin verileri sadece Apple Watch Series 3'de.    

                                               apple-watch-s3-gps-42-mm-uzay-grIsI-mtf32tu-a.jpg

Daha çok veri, daha çok verim.

Koşu, bisiklet, yüzme gibi popüler iç ve dış mekan aktivitelerinizi, hatta yüksek yoğunluklu aralıklı antrenmanlarınızı takip edin. Art arda farklı antrenmanlar yaparken kolayca birinden diğerine geçin ve antrenmanınızın sonunda kapsamlı bir özet alın.              

Gelişiminizi görün.

Gün boyunca yaptığınız tüm aktiviteler gibi antrenmanlarınız da Hareket, Egzersiz ve Duruş halkalarınıza ekleniyor. Zaman içindeki performansınızı öğrenmek için halkanızı ve antrenman geçmişinizi iPhone’unuzda görüntüleyebiliyorsunuz. Gün be gün hareket gelişiminizi takip edin.

Sevdiğiniz uygulamalar hep sizinle.

Bildiğiniz ve sevdiğiniz antrenman uygulamalarını istasyon çalışması, ağırlık kaldırma veya yoga gibi aktiviteleri yaparken de kullanabiliyorsunuz. Üstelik, bu antrenmanlar da Aktivite halkalarınıza ekleniyor.                

                                  apple-watch-s3-gps-42-mm-uzay-grIsI-mtf32tu-a.jpg

Hareket, Egzersiz, Duruş

Aktivite halkalarınızı kapatmayı günlük hedefiniz haline getirin. Hedeflerinize ulaşmak Apple Watch Series 3 ile artık daha kolay.

Akıllı Koçluk

İhtiyaç duyduğunuzda ufak bir destek. Bileğinizdeki akıllı saatiniz her zaman sizinle.                

Aktivite halkalarınızı arkadaşlarınızla paylaşın.

Motivasyonunuzu korumak için arkadaşlarınız ve ailenizle Aktivite halkalarınızı karşılaştırın. Kaydettikleri ilerlemeler hakkında bildirimler alın. Ve teşvik etmek ya da biraz dalga geçmek için bildirim ekranından onlara kolayca cevap verin. Eğlencelerinize ve başarılarınıza sevdiklerinizi de dahil edin.

Başarılar

Apple Watch her başarınızı sizinle birlikte kutlayarak mutluluğunuza ortak olur. 

Akıllı Aktivite İzleyicisi

Apple Watch Series 3, bisiklete binmek, çocuklarınızla oynamak veya spor salonunda antrenman yapmak gibi her türlü günlük hareketinizi takip ediyor.  

Az oturun. Çok hareket edin. Biraz egzersiz yapın.

Üç basit halka, gün boyunca ne kadar aktif olduğunuzu gösteriyor ve onları tamamlamanız için sizi daha fazla hareket etmeye teşvik ediyor. Çok fazla oturup oturmadığınızı görün. Kaç adım attığınızı ve kaç kalori yaktığınızı takip edin. Ve her gün 30 dakika egzersiz yapmayı hedefleyin. Tamamını aynı anda yapmasanız bile. Hareket etmek hem motivasyonunuz hem de sağlığınız için önemlidir.

Akıllı koçluk. İhtiyaç duyduğunuzda ufak bir destek.

Apple Watch Series 3, ihtiyaç duyduğunuz motivasyonu sağlamak için size kişisel antrenörlük de yapıyor. Sabahları gelişiminizle ilgili kişisel güncellemeler, akşamları ise halkaları kapatmanız için öneriler sunuyor. Ayrıca, aktivite ve antrenman geçmişinizi baz alarak size her ay yeni bir hedef öneriyor. Apple Watch Series 3; hayatınızı düzene sokarak her zaman zinde kalmanızı sağlar.                 

Kalp atış hızınızı yakından takip edin. Her zaman.

Apple Watch Series 3, dinlenme, yürüme veya antrenman sonrasında toparlanma gibi anlar dahil gün boyunca kalp atış hızınızı ölçüyor. Kalp Atış Hızı uygulaması ayrıca, aktif olmadığınız herhangi bir 10 dakikalık zaman diliminde kalp atış hızınız belirli bir eşiğin üzerine çıkarsa sizi uyarıyor.

                               apple-watch-s3-gps-42-mm-uzay-grIsI-mtf32tu-a.jpg

iPhone’un Sağlık Uygulaması

Tüm sağlık ve fitness verileriniz için sadece tek uygulama. 

App Store sağlık uygulamaları.

Doğru seçilen uygulamalar, sağlıklı yaşamanız için yapmanız gerekenleri size hatırlatmakta aktif bir rol oynuyor. Daha fazla su içmek, daha iyi uyumak veya diyabet gibi bir rahatsızlıkla daha iyi baş etmek istediğinizde, Apple Watch Series 3 konuyla ilgili en çok işinize yarayacak uygulamaları eklemenize imkan veriyor.          

Kadranlar

Hepsi birbirinden farklı, kişiselleştirilebilir saat kadranları.

Uygulamalar ve Bildirimler

Önemli hiçbir bilgi bileğinizden kaçmasın.

Telefon ve Mesajlar

Mesaj gönderin, arama yapın, toplantı davetleri alın.

                                     apple-watch-s3-gps-42-mm-uzay-grIsI-mtf32tu-a.jpg

Tam Zamanlı Yardımcı

Cevapsız aramalar listenizdeki kişileri geri arayın. Siri’den sizin için mesaj göndermesini isteyin. Yemeğe gideceğiniz yerin yol tarifini alın. Apple Watch Series 3 ile önemli bilgilere erişebiliyor, işlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde yapabiliyorsunuz.

Hepsi birbirinden farklı, kişiselleştirilebilir saat kadranları.

Saat kadranlarını, bir bakışta görmek istediğiniz bilgilerle kişiselleştirin. Veya bakmaya doyamadığınız fotoğraflarla. Ya da bir dokunuşla başlatabileceğiniz uygulamalarla. Sonra da kadranları tek bir kaydırma hareketiyle değiştirin. Güne dinamik ve akıllı Siri kadranıyla başlayıp çocukları okuldan almaya giderken Toy Story kadranına geçin.

                           apple-watch-s3-gps-42-mm-uzay-grIsI-mtf32tu-a.jpg

Genel Özellikler

RenkUzay Grisi
Ekran Boyutu1.65"
İşletim SistemiWatchOS 4
KameraYok
TitreşimVar
Kalp Ritmi ÖlçmeVar
GPSVar
Uyku TakibiYok
Garanti24 Ay Distribütör Garantili
AdımsayarVar

Apple
190198806994
Karşılaştırmak için ürün eklendi.