Gıgabyte B450M S2H V2 Ddr4 M.2 Matx Am4

GIGABYTE B450M S2H V2 DDR4 M.2 mATX AM4

Gigabyte B450M S2H V2Dijital VRM çözümü, Bant Genişliği Yönetimi ile Gigabyte Gaming LAN, PCIe Gen3 x4 M.2, RGB LED Şerit Başlığı, Anti-Kükürt tasarımı, CEC 2019'a Hazır AMD B450 Ultra Durable Anakart
 • AMD Ryzen 5000 serisi / 3. Nesil Ryzen / 2. Nesil Ryzen / 1. Nesil Ryzen / Radeon Vega Grafikli 2. Nesil Ryzen / Radeon Vega Grafikli 1. Nesil Ryzen / Radeon Vega Grafikli Athlon işlemcileri destekler
 • Çift Kanallı ECC olmayan arabelleksiz DDR4, 2 DIMM
 • Düşük RDS (açık) MOSFET'lere sahip Dijital VRM Çözümü
 • Çoklu Ekran için HDMI, DVI-D, D-sub Bağlantı Noktaları
 • PCIe NVMe ve SATA modu desteği ile Ultra Hızlı PCIe Gen3 x4 M.2
 • Bant Genişliği Yönetimi ile 8118 Gaming LAN
 • 7 Renkli RGB LED Şerit Desteği ile RGB Fusion
 • Yüksek Kaliteli Ses Kapasitörleri ve Ses Gürültü Koruması Tasarımı
 • Smart Fan 5, Çoklu Sıcaklık Sensörleri, Fan Stop, Hibrit Fan Başlıkları
 • EasyTune ve Cloud Station Yardımcı Programlarını İçeren APP Center
 • CEC 2019'a Hazır

AMD Ryzen 3000 Serisi İşlemciler İçin HazırEn son AMD Ryzen 3000 serisi işlemcileri destekleyen Gigabyte AM4 anakartlar, AMD Ryzen 2000 ve 1000 serisi işlemcilerle de geriye dönük olarak uyumludur. PCIe / bellek yuvaları için Ultra Durable Armor, USB Type-C arayüzleri, üstün ses kalitesi, yüksek hızlı Ethernet ve en yeni WiFi standardı tasarımı gibi zengin özellikleriyle Gigabyte AM4 anakartlar, en iyi AMD platformunda sistem kurmak isteyen kullanıcılar için mükemmel bir seçimdir.

AMD StoreMI TeknolojisiGIGABYTE 400 serisi anakartlar, PC'nizin potansiyelini AMD StoreMI teknolojisi ile en üst düzeye çıkarır. StoreMI, önyükleme sürelerini azaltmak ve genel kullanıcı deneyimini geliştirmek için geleneksel depolama aygıtlarını hızlandırır. Kullanımı kolay bu yardımcı program, SSD'lerin yüksek kapasiteli HDD'lerini tek bir sürücüye birleştirir, cihazın okuma / yazma hızlarını SSD'lerinkiyle eşleştirerek, inanılmaz performans için veri performansını artırır ve günlük PC'yi performans odaklı bir sisteme dönüştürür.

AMD StoreMI'nin avantajları:

 • PC deneyimini hızlı, pürüzsüz ve kolay hale getirir
 • Sistem önyüklemesinden uygulama başlatmaya kadar bilgisayar yanıtlılığını optimize etme
 • Uygun bir maliyetle HDD kapasitesi ile SSD performansı sunma
 • Kullanıcıların bilgisayar alışkanlıklarını otomatik olarak öğrenerek önemli dosyalara hızla erişme

Düşük RDS (açık) MOSFET ile 4+2 Dijital VRM Tasarımı4+2 Dijital VRM ve Düşük RDS (açık) MOSFET güç tasarımına sahip Gigabyte UD serisi anakartlar, sistem performansını etkilemeden enerji israfını azaltır.

Sürükleyici VR Oyun DeneyimiGigabyte gaming anakartlar, sanal gerçekliğinizi gerçek gerçekliğiniz gibi hissettirmek için en iyi özellikleri sunar.

 • VR, sabit bir 90FPS veya daha yüksek süreler için Full HD grafiklerden daha fazla performans gerektirir.
 • Sadece Oyuncu PC'leri en iyi VR deneyimini sağlayabilirler.

NVMe PCIe Gen3 x4 22110 M.2 Konnektörü (32 Gb/s'ye kadar)Gigabyte anakartlar, M.2 teknolojisini sisteminin potansiyelini en üst düzeye çıkarmak isteyen meraklılara sunmaya odaklanmıştır.

Realtek 8118 Gaming LAN / Otomatik Bant Genişliği Atama ile Yüksek Hızlı Gigabit LANOyun ve uygulamaların ağ önceliğini sağlamak için otomatik bant genişliği atama özelliği ile birlikte Realtek 8118 LAN, en hızlı ve sorunsuz internet deneyimini sunar.

Endüstrinin Önde Gelen LAN Statik-Elektrik ve Dalgalanma KorumasıGIGABYTE anakartlar, IC'leri geleneksel IC'lere kıyasla ESD direnç düzeylerinin 3 katına kadar kullanır. Bu, anakartın ve bileşenlerinin statik elektrikten kaynaklanan olası hasarlara karşı daha iyi korunmasına yardımcı olur. GIGABYTE anakartlar, anakartınızı ve PC'nizi güç dağıtımındaki herhangi bir dalgalanmadan koruyan özel anti-dalgalanma IC'lerine de sahiptir. PC, herhangi bir potansiyel düzensiz ve tutarsız güç dağıtımı ile başa çıkmak için donatılmıştır.

Smart Fan 5Smart Fan 5 kullanıcıları, oyun PC'sinin serin kalırken performansını koruyabilmelerini sağlayabilir. Smart Fan 5, kullanıcıların fan başlıklarını anakartın farklı yerlerinde farklı termal sensörleri yansıtacak şekilde değiştirmelerini sağlar. Sadece Smart Fan 5 ile hem PWM hem de Voltaj modu fanlarını destekleyen daha karma fan başlıkları, anakartı daha fazla soğutmayı daha kolay hale getirmek için üretildi.

 • 5 Sıcaklık Sensörü
 • 2 Fan Pin Başlığı
 • Tüm Fan Pin Başlıkları, Hibrit Fan Başlıklarına Yükseltildi
 • Birlikte Çalışabilir Fanlar ve Sensörler
 • Fan Kontrolü için Sezgisel Kullanıcı Arayüzü

Fan StopBelirtilen eşiğin altına düştüğünde herhangi bir fanın tamamen durmasını sağlayan Fan Stop ile fan sessizliğini elde edin. Sensörün hangi sıcaklıkta ve hangi sıcaklıkta ayarlandığına bağlı olarak hangi fanın durduğu - tüm bunlar sizin isteğinize göre özelleştirilebilir.

Hibrit Fan Pin Bağlantı BaşlığıSıvı soğutma kurulumunuz üzerinde tam kontrol varsayalım! Smart Fan 5, Hibrit Fan Pin Başlıkları'ndan akış oranı hakkında ikinci bir bilgiye kadar bilgi alır - böylece PC'niz üzerinde mutlak hakimiyet elde edebilirsiniz. Tüm Hibrit Fan Başlıkları, fan veya pompa olsun, farklı PWM veya Gerilim modlu soğutma cihazının türünü otomatik olarak algılayabilir.

Yeni Smart Fan 5 YazılımıSistem kullanım tercihlerinizi eşleştirmek için farklı modlardan Sessiz - Tam Hız arasında seçim yapın. Her fan veya pompa için, tetik eşiklerini ve ilgili fan hızlarını tanımlamak için sezgisel fan eğrisini kullanabilirsiniz.

Sistem Bilgisi GörüntüleyicisiGigabyte Sistem Bilgi Görüntüleyicisi, mevcut sistem durumunuza erişmenizi sağlayan merkezi bir konumdadır. Saatleri ve işlemci gibi bileşenleri izleyin, tercih ettiğiniz fan hızı profilini ayarlayın, sıcaklık çok yükseldiğinde uyarılar oluşturun veya sisteminizin davranışını kaydedin; Bunlar Sistem Bilgisi Görüntüleyicisi'nin yetenekleridir.

7 Renkte RGB LED Şerit DesteğiToplam 7 renk arasından dilediğinizi seçerek harici RGB LED şeritleri ile donanımınızı tercihinize göre kişiselleştirin.

RGB Fusion (Gelişmiş Mod)

 • RGB Kalibrasyonu: Farklı ışık şeritlerinin bazen farklı RGB pin tanımları vardır, RGB Fusion yazılımı her pim konumunu en iyi uyumluluk için yeniden programlayabilir.
 • Aydınlatma Profili: Tercihlerinize dayalı efektleri hızlı bir şekilde değiştirmek ve başkalarıyla paylaşmak için profilleri kaydedin, dışarı aktarın ve içe aktarın.

Gigabyte RGB Fusion ProgramıSadece bilgisayarınızı renklendirmeyin, arkadaşlarınızın gıpta edeceği bir sanat eseri yapın. GIGABYTE RGB Fusion mobil uygulaması ile kullanıcılar oyun PC’ si içerisindeki aydınlatmayı izler gibi kontrol edebilirler. Bu, kullanıcılara farklı modlar için renkleri ve hızları deneme ve ayarlama gibi kolay erişim imkânı sağlar, tüm bunlar kullanıcıları bu ayarlar için PC'nin klavye ve monitöründen uzaklaşma imkanı sağlar.

RGB FusionGöz kamaştırıcı bir ürün yelpazesi ile RGB Fusion, hepsini bir araya getiren ve aksesuarlarınızın aynı ritimde senkronize olmasını sağlayan bir yazılımdır. Tüm LED'lerinizi istediğiniz gibi özelleştirin.

Yüksek Kaliteli Ses DizaynıGigabyte anakartlar, profesyonel oyuncular için en gerçekçi ses efektlerini oluşturmak için yüksek kaliteli ses çözünürlüğü ve ses genişlemesi sunar.

 • Ses Gürültü Koruması: GIGABYTE anakartlar, anakartın hassas analog ses bileşenlerini PCB seviyesindeki olası gürültü kirliliğinden ayıran bir ses gürültü koruma özelliğine sahiptir.
 • Yüksek Kaliteli Ses Kapasitörleri: GIGABYTE anakartları ileri teknoloji ses kapasitörleri kullanıyor. Bu yüksek kaliteli kapasitörler, oyuncular için en gerçekçi ses efektlerini sağlamak için yüksek çözünürlüklü ve gerçekçi ses sunmaya yardımcı olur.
Katı Pin Güç Konnektörleriİyi bir bağlantı kurun ve tellerin kapasitesini düşürün. Gigabyte 400 serisi anakartlarda, CPU aşırı yüklenirken sabit güç kaynağı sağlamak için ATX 24pin ve ATX 12V 8pin güç konektörleri bulunmaktadır.

Sağlam Pin Güç konnektörü avantajları
 • Elektrik için daha büyük temas alanı
 • Daha yüksek güç ve üretilen ısıyı sürdürmek için daha fazla metal miktarı
 • Ultra dayanıklı ve uzun ömürlü

Kükürtlenmeye Karşı Koruma BaşladıHavadaki kükürt bileşikleri kimyasal onarım yapan küçük dirençlere nüfuz edebilir ve bu dirençlerin açılıp kısalmasına neden olabilir. Bunlardan herhangi biri gerçekleşirse anakart çalışmaz hale gelir. Dirençleri Anti-Kükürt Tasarımıyla donatarak GIGABYTE Ultra Durable Anakartlara yepyeni bir anlam kazandırdık.

Nem Korumalı Cam Kumaş PCBPC'niz için havadaki nemden daha zararlı bir madde bulamazsınız. GIGABYTE anakartlar, yeni Cam Kumaş PCB teknolojisi sayesinde bu tarz nem ve rutubet emme durumlarına karşın anakartınızı koruma altına almaktadır. Cam Kumaş PCB teknolojisi, yeni bir PCB materyali kullanmaktadır. Bu materyal anakartınız üzerindeki nem bazlı deformelere karşın bilgisayarınızı eski PCB korumalarından daha iyi korumaktadır.

Yüksek Sıcaklık Koruması Düşük RDS (on) MOSFET TasarımlarıGIGABYTE anakartlar (on) MOSFET Düşük RDS kullanırlar, bununla gereksiz olan ısı dağıtımı sayesinde enerji israfını azaltır. Tüm bunlar maddi enerji tasarrufu tutarıdır, son kullanıcıların yararınadır ve tüm bunları sistem performansını etkilemeden yapar.

Yenilenmiş BIOSBIOS, ilk kurulum sırasında kullanıcılar için en uygun ayarlamayı yapar. Yeni bir GUI ve daha kolay işlevselliklerle, Gigabyte, kullanıcıların yeni sistemlerini kurarken BIOS'u kendi istedikleri gibi yeniden yapılandırmasına olanak sağlar.

Gigabyte App CenterGigabyte App Center, Gigabyte anakartınızdan daha fazla ve daha iyi faydalanmanızı sağlayan bir dizi Gigabyte uygulamasını sizlere sunmaktadır. Basit bir arayüz ile Gigabyte App Center’a kolayca bağlanabilir ve istediğiniz uygulamaları, sürücüleri ve BIOS'u yükleyebilir veya güncellemelerinizi yapabilirsiniz.

Easy TuneGigabyte'ın EasyTune uygulaması basittir ve arayüz kullanımı oldukça kolaydır, kullanıcıların Windows ortamında sistem ayarlarının ince ayarlarını yapmalarına veya sistem, hafıza hızlarını ve voltajlarını ayarlamalarına izin verir. Smart Quick Boost ile, bir tıklama otomatik olarak sisteminizi hız aşırtmaya alır, daha fazlasına ihtiyaç duyduğunuz da size performans artışı verir.

@BIOSGigabyte @BIOS uygulaması, sisteminizin BIOS'unu basit ve kaygan bir grafik kullanıcı arayüzü kullanarak Windows içinden güncellemenizi sağlar. @BIOS, Gigabyte sunucularından en son sürümü otomatik olarak indirebilir veya BIOS'unuzu bilgisayarınızdaki bir dosyadan güncelleyebilirsiniz. @BIOS ayrıca mevcut BIOS'unuzu bir dosyaya kaydetmenizi, önceki BIOS'unuzu bir görüntüden kurtarmanızı ve BIOS'unuzu bir görüntüye yedeklemenizi sağlar.
4K Ultra HD Desteği4K çözünürlük, yatay eksende yaklaşık 4000 piksel, bugünün standart HD piksel yoğunluğunun dört katından fazlasını kullanan, yüksek çözünürlüklü içerik sunumunda bir sonraki teknolojik kilometre taşıdır. GIGABYTE anakartları, HDMI üzerinden AMD Radeon grafikleri ile yerel 4K desteği sağlar.
HDMI - Yeni Jenerasyon Çoklu Media ArayüzüHDMI yüksek çözünürlüklü multimedya arayüzü, tek bir kablo sayesinde 5 Gb/s'e kadar bant genişliğinde görüntü iletimi ve 8 hat yüksek kalitede ses elde etmenizi sağlamaktadır. Üstün sıkıştırılmamış dijital görüntü ve ses iletimi yapabilen HDMI, 1080p'e kadar ses veya görüntünün canlılığını koruyup benzer arayüzlerde ve dijtal'den analog'a dönüşümlerde kalite kaybı olmadan iletim sağlar. Ek olarak HDMI, HDCP ile uyumlu olmakla birlikte korumalı medya içerikleri ve Blu-ray/HD DVD ile playback yapmanıza olanak sağlar.
Arka Panel G/Ç Bağlantıları
 • 1 x PS/2 klavye port
 • 1 x PS/2 mouse port
 • 1 x D-Sub port
 • 1 x DVI-D port
 • 1 x HDMI port
 • 4 x USB 3.1 Gen 1 port
 • 2 x USB 2.0/1.1 port
 • 1 x RJ-45 port
 • 3 x ses jakı
separator.jpg
Dahili G/Ç Bağlantıları
 • 1 x 24-pin ATX ana güç konektörü
 • 1 x 8-pin ATX 12V güç konektörü
 • 1 x CPU fan başlığı
 • 1 x sistem fan başlığı
 • 1 x M.2 Socket 3 konektörü
 • 4 x SATA 6Gb/s konektörü
 • 1 x Ön panel başlığı
 • 1 x Ön panel ses başlığı
 • 1 x S/PDIF Çıkış başlığı
 • 1 x CPU soğutucu LED şerit / RGB LED şerit başlığı
 • 1 x USB 3.1 Gen 1
 • 2 x USB 2.0/1.1
 • 1 x Trusted Platform Module (TPM) başlığı (2x6 pin, yalnızca GC-TPM2.0_S modülü için)
 • 1 x Hoparlör başlığı
 • 1 x Clear CMOS jumper
 • 1 x Kasa izinsiz giriş önleme bağlantıs

Teknik Özellikler

İşlemciAMD Ryzen 5000 serisi / 3. Nesil Ryzen / 2. Nesil Ryzen / 1. Nesil Ryzen / Radeon Vega Grafikli 2. Nesil Ryzen / Radeon Vega Grafikli 1. Nesil Ryzen / Radeon Vega Grafikli Athlon
YongasetiAMD B450
Bellek2 x DDR4 DIMM, 64 GB (32 GB tek DIMM kapasitesi), DDR4 3600(O.C.)/ 3466(O.C.)/ 2933/ 2667/ 2400/ 2133 MHz
Dahili Grafik1 x D-Sub port, maksimum çözünürlük: [email protected] Hz, 1 x DVI-D port, maksimum çözünürlük: [email protected] Hz, 1 x HDMI port, maksimum çözünürlük: [email protected] Hz, 16 GB maksimum paylaşımlı bellek
SesRealtek ALC887 codec, High Definition Audio 2/4/5.1/7.1-channel
LANRealtek GbE LAN chip (1000/100 Mbit)
Genişleme Yuvaları1 x PCI Express x16 slot, 2 x PCI Express x1 slot
Depolama1 x M.2, 4 x SATA 6Gb/s, RAID 0, RAID 1 ve RAID 10 desteği
G/Ç DenetleyicisiiTE G/Ç Kontrol Yongası
Donanım İzlemeVoltaj dedektörü, Sıcaklık dedektörü, Fan hız dedektörü, Aşırı ısınma uyarısı, Fan hatası uyarısı, Fan hız kontrolü
BIOS1 x 128 Mbit flash, Use of licensed AMI UEFI BIOS, PnP 1.0a, DMI 2.7, WfM 2.0, SM BIOS 2.7, ACPI 5.0
İşletim SistemiWindows 10 64-bit
Form FaktörüMicro ATX, 24.4cm x 20.5cm

Gigabyte B450M S2H V2 AMD B450 Soket AM4 DDR4 3600(OC)MHz mATX Gaming (Oyuncu) Anakart Özellikleri

 • İşlemci ModeliAMD
 • İşlemci DesteğiAMD Ryzen
 • YongasetiAMD B450
 • Soket YapısıAM4
 • Ram TipiDDR4 3600(O.C.)/ 3466(O.C.)/ 2933/ 2667/ 2400/ 2133 MHz
 • Ram Kapasitesi64GB
 • SATA4x SATA3
 • RAIDRAID 0, RAID 1, RAID 10
 • M.21 x M.2
 • PCI-E Slot1 x PCI Express x16 / 2 x PCI Express x1
 • Ethernet (LAN)Realtek GbE LAN chip (100/1000 Mbit)
 • HDMI1x HDMI
 • USB4 x USB 3.1 Gen1, 2 x USB 2.0
 • OverclockVar
 • Wi-FiYok
 • Kasa YapısımATX
Gigabyte
4719331810832

Teknik Özellikler

Bellek Kapasitesi
64 GB
Bellek Tipi
DDR4
Bellek Hızı
2133 MHz
2400 MHz
2666 MHz
2933 MHz
3466 MHz
3600 MHz
İşlemci Modeli
AMD
Soket Yapısı
AM4
Ram Slot Sayısı
2 ADET
HDD Desteği
SATA2

aynı kategoride bulunan diğer 8 ürün:

VadeAylıkToplam
1₺784,69₺784,69
2₺405,69₺811,37
3₺272,81₺818,43
4₺207,94₺831,77
5₺168,08₺840,40
6₺140,85₺845,11
VadeAylıkToplam
1₺784,69₺784,69
2₺405,69₺811,37
3₺272,81₺818,43
4₺207,94₺831,77
5₺168,08₺840,40
6₺140,85₺845,11
VadeAylıkToplam
1₺784,69₺784,69
2₺405,69₺811,37
3₺272,81₺818,43
4₺207,94₺831,77
5₺168,08₺840,40
6₺140,85₺845,11
VadeAylıkToplam
1₺784,69₺784,69
2₺405,69₺811,37
3₺272,81₺818,43
4₺207,94₺831,77
5₺168,08₺840,40
6₺140,46₺842,76
VadeAylıkToplam
1₺784,69₺784,69
2₺405,69₺811,37
3₺272,81₺818,43
4₺207,94₺831,77
5₺168,08₺840,40
6₺140,46₺842,76
VadeAylıkToplam
1₺784,69₺784,69
2₺405,69₺811,37
3₺272,81₺818,43
4₺207,94₺831,77
5₺168,08₺840,40
6₺140,46₺842,76
VadeAylıkToplam
1₺784,69₺784,69
2₺405,69₺811,37
3₺272,81₺818,43
4₺207,94₺831,77
5₺168,08₺840,40
6₺140,85₺845,11
VadeAylıkToplam
1₺784,69₺784,69
2₺405,65₺811,29
3₺272,81₺818,43
4₺207,94₺831,77
5₺168,08₺840,40
6₺140,85₺845,11

Diğer Kartlar

Tüm kredi ve bankamatik kartları ile tek çekim olarak ödeme yapabilirsiniz.
Karşılaştırmak için ürün eklendi.