Asus Rog Strıx Trx40-Xe Gamıng 4666(Oc) Ddr4 Strx4

ASUS ROG STRIX TRX40-XE GAMING 4666(OC) DDR4 sTRX4

ROG Strix TRX40-E Gaming
3. Nesil Ryzen Threadripper serisi işlemciler için AMD TRX40 ATX anakart, 16 güç aşaması, dahili Wi-Fi 6 (802.11ax), 2.5 Gbps LAN, USB3.2 Gen2, SATA, üç adet M.2, OLED ve Aura Sync RGB aydınlatma ile
 • Üç taneye kadar M.2 sürücüsü ve USB 3.2 Gen 2 ile bağlantı ve hızları maksimuma taşımak için en yeni 3. Nesil AMD Ryzen™ Threadripper™ serisi işlemciler.
 • Rakipsiz kişiselleştirme: RGB girişleri ve programlanabilir 2. Nesil RGB girişleriyle OLED ve Aura Sync RGB aydınlatma
 • En Uygun Güç Çözümü: Çok çekirdekli işlemcileri desteklemek için ProCool II güç bağlantısı, yüksek kalite bobinler ve dayanıklı kapasitörlere sahip 16 güç aşaması
 • Kapsamlı soğutma: Aktif soğutmalı VRM ve yonga seti ısı bloğu, katlı kanatçıklı ısı bloğu, dahili çift M.2 ısı blğu ve bir Water Pump+ girişi
 • Oyun bağlantıları: Üç adet M.2, USB 3.2 Gen 2 Tip-C yuvası ve Tip-C ön panel bağlantısı
 • Oyun için Ağ: 2.5Gbps LAN ve ASUS LANGuard’lı Intel® Gigabit Ethernet, MU-MIMO destekli Wi-Fi 6 (802.11ax) ve GameFirst V üzerinden bağlantı takımlama
 • Oyun için ses: SupremeFX S1220, DTS® Sound Unbound ve Sonic Studio III ile yüksek doygunlukta sesle, aksiyonun derinliklerine inin
 • Kullanıcı Dostu: ROG patentli hazır monteli I/O kalkanı, Flexkey, ASUS SafeSlot, ASUS Node bağlantısı ve BIOS FlashBack™ ile kullanıcı dostu kurulum deneyimi

ROG StrixROG Strix TRX40-E Gaming, büyüleyici oyun estetiğini, son teknoloji masaüstü performansıyla birleştirerek, sıkı çalışan ve sıkı oynayan kullanıcılar için her şeyi yapabilen sistemlere göre üretilmiştir. Aura aydınlatmasıyla parlayan I/O kalkanı ile VRM & yonga seti ısı bloğunun üzerinde yer alan yağmur görüntüsü gibi çeşitli tasarım dokunuşları onun siberpunk kökenini ortaya çıkarır. Konu performansa geldiğinde ise ROG Strix TRX40-E Gaming, içerisinde üç adet PCIe 4.0 M.2 yuvası, ultra hızlı kablolu ve kablosuz ağ ve sekiz adet USB 3.2 Gen 2 girişiyle zenginliğini ortaya koyar.

Güçlü Donanım Özellikleri

Kapsamlı soğutma kontrolleri ve daha fazla çekirdek işlemcilere sağlam güç aktarımı, buna ek olarak daha hızlı depolama ve bellek ile ROG Strix TRX40-E Gaming, üst düzey oyun performansı için parçaların tüm potansiyelini almanızı sağlayacak temel özellikleri sunar.

Güç Tasarımı
Dijital güç kontrolü ve bir dizi güç aşaması, ROG Strix TRX40-E Gaming'in en yeni Threadripper işlemcileri kontrol etmek için kas gücüne sahip olmasını garantiler.
 • ProCool II Güç Bağlantıları: ProCool II soketler, PSU'nun güç hatlarına düzgün bağlantıya ve gelişmiş ısı dağıtımı için metal bir zırha sahiptirler ve sıkı özelliklere göre üretilmişlerdir. Bğalantının düşük empedansı, sıcak noktaların oluşmasını engeller ve güvenilirliği artırır.
 • Digi+ Güç Kontrolü:Digi+ voltaj düzenleyici modül (VRM), işlemciye ultra akıcı ve temiz güç aktarımını garantileyen, endüstrideki en iyilerden biridir.
 • 16 Güç Kademesi:ROG Strix TRX40-E Gaming, en yeni AMD işlemcilerin ihtiyaç duyduğu gücü ve verimliliği, 16 güç aşamasıyla sunan bir işlemci VRM'ine sahiptir.
 • Termal Denge:ROG Strix TRX40-E Gaming, ısıyı indüktörden ve faz dizisinden bir ısı bloğuna aktarmak için verimli alaşımlı bobinleri ve yüksek kalite termal pedleri kullanır.
 • Yüksek Kalite Bobin ve Kapasitörler: Üstün bobinler ve dayanıklı kapasitörler, sıra dışı sıcaklıklara dayanacak şekilde üretilmiştir ve endüstri standartlarından daha iyi bir performans sunarlar.
Soğutmada Devrim
 • Aktif Vrm Isı Bloğu: Bir VRM ısı bloğu, MOSFET'ler ve bobinler için daha geniş bir temas yüzeyi sunar, böylece MOS ısı bloğunun daha verimli soğutulmasıyla daha iyi performans ve watt dayanımı sağlanır.
 • Katlı Kanatçıklı Isı Bloğu: Sıkı konumlandırılmış, çok katmanlı kanatçıklar, kontrolcüden kaynaklı ısının dağılma hızını maksimuma taşır, soğutmayı iyileştirir.
 • Çift M.2 ISI Bloğu: M.2 soğutucu, Çift M.2 SSD'yi tutarlı performans ve güvenilirlik için optimum çalışma sıcaklığında tutar.
 • Arka Plaka: Kartın arkasında yer alan bir plaka, MOSFET sıcaklıklarının dengeli olmasına yardımcı olurken, yapısal güçlülük de sağlar.
 • Termal Ped: Yüksek kaliteli bir termal ped, ısının indüktör ve faz dizisinden ısı bloğuna aktarılmasına yardımcı olur.
 • Aktif Yonga Seti Isı Bloğu: PCIe 4.0, yonga setinden geçen veri için iki kat bant genişliği sunar, bu da önceki nesilden daha çok ısı üretilmesine neden olur. ROG Strix TRX40-E Gaming, aktarımlar sırasında yavaşlamaları engellemek için aktif olarak soğutulan bir ısı bloğu barındırır.
Aktif Yonga Seti Isı Bloğu
ROG Strix TRX40-E Gaming serisi, bugüne kadarki en kapsamlı soğutma kontrollerine sahiptir. Fan Xpert 4 veya UEFI BIOS üzerinden ayarlanabilir.
 • Özel Delta Superflo Fan: Özel üretim düşük gürültülü fanlar, 60000 saatlik L10* ömre sahip, dayanıklı rulmanlara sahiptir.
 • Hava Bölmesi: Özel olarak tasarlanan bir hava bölmesi, fanın statik basınç oluşturmasını ve hava akışının kanatçıkların üzerinden geçmesini sağlar. SoC Isı Bloğu
 • SoC Isı Bloğu: ROG Strix TRX40-E, yonga setinin fanının hava akışı yönüne yerleştirilmiş bir SoC VRM ısı bloğu barındırır, böylece bellek hız aşırtması sırasında SoC VRM serin kalır.
 • Kanatçıklı Isı Bloğu: Isı bloğu kanatçık yoğunluğu, yüzey alanını maksimuma çıkarmak için iyileştirilmiştir, aynı zamanda düşük dirençli bir çıkış yolu da sunmaktadır.

Daha Serin Tasarım

ROG Strix TRX40-E Gaming serisi, bugüne kadarki en kapsamlı soğutma kontrollerine sahiptir. Fan Xpert 4 veya UEFI BIOS üzerinden ayarlanabilir.

İşlemci Fan Girişi

İşlemci soğutucular için ayrılmış bir PWM/DC fan girişi.

M.2 Isı Bloğu

M.2 ısı bloğu, çift M.2 SSD'yi kararlı performans için en uygun çalışma sıcaklığında tutar.

4-pin PWM/DC Fan Girişi

Kart üzerindeki her giriş PWM veya DC fanların otomatik tespitini destekler.

Isı Bloğu Fanı

Dahili soğutucu fanlar için özel başlık.
Fan PWM/DC özelliğiyle kontrol edilebilir.

Oyun İyileştirmeleri

ROG Strix TRX40-E Gaming, en iyi oyun deneyimleri için en yeni bağlantılarla geliştirilmiştir. Siz daha fazla zafer kazanırken, dosyaları daha hızlı aktarın ve gecikmeyi ortadan kaldırın.

DDR4 OC 4666MHz+

TRX40 platformu, birçok alanda güçlü bant genişliği sunar. Dört kanallı bellek kontrolcüsü de sekiz yuvada toplamda 256 GB'a kadar DDR4 bellek destekler. İyileştirilmiş yol düzeni ise DDR4 bellek hız aşırtmasını, sisteminiz için maksimuma taşır.

Üçlü PCIe 4.0 M.2

ROG Strix TRX40-E Gaming, üçlü M.2 yuvasına sahiptir. Bir yuva hem SATA hem de PCIe 4.0 x4 modlarını desteklerken, diğer yuvalar NVMe için PCIe 4.0 x4 desteği sunar. Hep birlikte size en hızlı ve en esnek M.2 arayüzünü sunar.

Yeni Nesil Bağlantılar
RROG Strix TRX40-E Gaming, LAN'ınızı bir üst seviyeye taşımak için gigabit hızları aşan 2.5G Ethernet ve yeni nesil Intel® Wi-Fi 6 (802.11ax) ile ağ gücünüzü artırıyor. Bağlantı takımlama sunan ROG GameFirst ile de en iyi çevrimiçi oyun deneyiminin keyfini çıkaracaksınız.
 • Wi-Fi 6 (802.11 ax): En yeni 802.11ax standardı, oyunlarda daha fazla keyif almak için yüksek verimlilik sağlayan kablosuz bağlantı sunar. D-Birden çok kullanıcının bulunduğu alanlarda daha iyi ağ gecikmesi sağlarken, kapsama alanı ve veri akışını önceki standartlara göre geliştirir.
 • 2.5G Ethernet: 2.5G dahili Ethernet, LAN bağlantınızı 2.5 kat daha fazla bant genişliği ile bir üst seviyeye çıkarır. Halihazırdaki LAN kablonuzu kullanarak, daha akıcı, gecikmesiz oyun, yüksek çözünürlüklü videoların hızlı aktarımı ve daha yüksek hızda dosya aktarımlarına sahip olursunuz.
 • Intel Gigabit Ethernet: ROG Strix TRX40-E Gaming, ağınız ve dış dünya arasındaki veri alışverişinin hızlı ve akıcı olmasını garantilemek için Intel Ethernet (I211-AT) barındırır. Intel LAN, işlemci yükünü azaltır ve TCP/UDP veri akışını artırır, böylece daha fazla işlem gücüne sahip olursunuz.
SupremeFX / Korunan Ses, Üstün Ses
Kendinizi sesin içine SupremeFX ses teknolojisi ile kaptırın. S1220 kodek kullanan SupremeFX, nötr ve detaylı bir ses imzası için düz bir frekans tepkisi sağlamak için üretilen, dahili ses çözümüdür. Bu kaliteli imzanın mükemmel olarak korunmasını garantilemek için de ön panel çıkışı, çift op amfi ile donatılmıştır. Böylece oyuncu kulaklığınız vasıtasıyla sanal dünyalar yaratmak için gereken ses boyutu ve gücünü sunar.
 • Ses Koruması: Elektromanyetik kesintilere karşı verimli koruma, en iyi ses kalitesi için ses sinyallerinin bütünlüğüne katkıda bulunur.
 • Ses hattı koruması: Daha net ses sunmak için anakarttan veya eklenti kartlardan oluşabilecek elektromanyetik kesintileri engeller.
 • Yüksek Kalite Nichicon™ ses kapasitörleri: İyi kalitede Japon üretimi parçalar, daha sıcak, doğal bir sesi, sıra dışı netlik ve doygunlukla sunar.
 • Çift Op Amfi: İyi kalitede Japon üretimi parçalar, daha sıcak, doğal bir sesi, sıra dışı netlik ve doygunlukla sunar.
 • Çift Op Amfi: Dahili iki op amfi ile sıra dışı sesi favori kulaklıklarınıza sunabileceksiniz. Muhteşem esneklik için de 32-600Ω kulaklık empedansı destekler.
 • S1220 CODEC: 10 DAC kanalı, aynı anda 7.1 kanal oynatma, bağımsız 2.0 kanal, ön panel çıkışlara çoklu akış stereo.

Tasarım & Özelleştirme

Benzersiz bir siber yazılı kaplamanın da içerisinde bulunduğu tasarım dokunuşları, özelleştirme seçenekleri, kapsamlı doğrulama listesi ve endüstrideki en geniş parça ekosistemi ile ROG Strix TRX40-E Gaming, bir sistemi kolayca kurmanızı ve özelleştirmenizi mümkün kılıyor.

Kışkırtıcı Yeni Tasarım

ROG Strix TRX40-E Gaming, RGB'li ya da RGB'siz şekilde kışkırtıcı bir görünüm sunuyor. VRM ısı bloğu üzerindeki benzersiz bir RGB yağmur kaplaması, bu kritik öneme sahip parçaya renkli bir tarz veriyor. I/O kapağı ise lazerle çizilmiş ROG logosu ve ROG'un imzası haline gelen siber yazılı kaplamayla donatılmış akrilik bir plakayla tamamlanmış. Böylece ışıkları açtığınızda tamamen yeni bir estetik boyut ortaya çıkıyor. Siberpunk görünümlü benzersiz bir stil.

Rakipleri Gölgede Bırakın

ROG Strix anakartlar, Rakiplerinizi Gölgede Bırakmak için hazırlanmış estetikle birlikte, yüksek performans sunar. ASUS Aura, dahili RGB LED'lere ek olarak RGB girişlere takılan şeritlere, çeşitli işlevsel efektlerle birlikte tam RGB aydınlatma kontrolü sağlar. Her biri de giderek sayısı artan Aura özellikli ASUS donanımlarla senkronize edilebilir

Adreslenebilir Gen 2 RGB Başlık

ROG Strix TRX40-E Gaming'in Programlanabilir Gen 2 RGB girişleri, ikinci nesil programlanabilir RGB cihazlarının üzerindeki LED sayısını tespit edebilme özelliğine, böylece cihazlara uygun aydınlatma efektlerini otomatik olarak hazırlama özelliğini sunuyor. Yeni girişler aynı zamanda halihazırdaki Aura RGB cihazları da destekliyor.

LiveDash OLED

ROG Strix TRX40-E Gaming, kullanışlı bilgiler ve özelleştirilmiş grafikler gösteren, dahili 1.3 inç'lik OLED panel LiveDash ile donatılmıştır. Açılış ve self-test (POST) aşamasında LiveDash, geleneksel POST kodlarıyla birlitke basit bir şekilde önemli ilerleme istatistiklerini gösterir. Normal çalışma sırasında ise panel, işlemci frekansı, cihaz sıcaklıkları, fan hızları ya da Sıvı Soğutma Bölgesi'nden bilgiler göstermesi için ayarlanabilir. Hatta varsayılan LiveDash GIF'ini değiştirerek, kendi görsel veya animasyonunuzu yerleştirebilirsiniz.

Kolay Kurulum
 • ROG Patentli Önceden Monteli Giriş/Çıkış Kalkanı: ROG patentli Giriş / Çıkış kalkanı, şık mat siyah görünümdedir ve anakartı kolay yerleştirebilmek için hazır monte edilmiş şekilde gelir.
 • Safeslot: 3X slot daha güçlü PCIe cihaz yerleştirmesi ve daha fazla esneme direnci sağlar.
 • ESD Korumaları: 2X daha iyi Endüstri standardından daha iyi elektrostatik koruma. ESD korumaları USB ses ve LAN girişlerini korur.
 • BIOS Flashback: BIOS Flasfback en basit ve güvenli (UEFI) BIOS güncelleme yönetimidir. Basir bir şekilde (UEFI) BIOS dosyasını FAT32 ile biçimlendirilmiş USB belleğe atın ve USB BIOS FlashBack yuvasına yerleştirin, ardından tuşa basın. Güncellemeler bellek yada işlemci olmadan bile yapılır.
 • Q-Slot: 3 klip grafik kartınızı kolayca takın yada değiştirin.
 • Q-DIMM: Tek taraflı Bellek modüllerini kolay ve güvenli bir şekilde yerleştirin
 • Q-LED: Dahili LED'ler güç durumunu, işlemci, bellek, grafik kartı yada başlatma sürücüsüyle ilgili sorunları, hızlı teşhis için gösterir.
 • Kolay Temizlenir: Kolay çıkarılabilir kaplamalar fanlara ve hava akış kanallarına kolay ulaşım sağlar, bu alanların hızlı ve kolay temizlenmesini mümkün kılar.
 • FlexKey: Ön panel girişi, yeniden başlatma tuşunu özelleştirmenize böylece Aura aydınlatma kontrolleri DirectKey yada sistem yeniden başlatma gibi sizin seçeceğiniz bir özelliğe ayarlamanıza imkan verir.

Sertifikalı Uyumluluk

Makinenize takılacak olan parçaları seçme özgürlüğü, kendi PC'nizi yapmanın kalbinde yer alır. Bu yüzden ROG Strix, kapsamlı sertifika programlarıyla birlikte en geniş parça ve cihaz uyumluluğunu sağlamaya odaklıdır. Giderek genişleyen garantili uyumluluk listemiz, ROG Strix sisteminizi kurarken büyük bir yardımcıdır. Binlerce uyumlu parçayı gösterir ve aynı zamanda bellekler için de özel QVL listesi barındırır, böylece sıkıntısız bir sistem kurabilirsiniz.

ROG Strıx Ekosistemi Karşınızda

Grafikten ses kartına, fareden klavyeye, ROG Strix parçalarıyla donanın, oyun kalitenizi tamamlayıcı estetik, kontrol ve uyumlulukla birleştirin. Herhangi rakip bir markadan daha fazla seçime sahip olmanın keyfini çıkarın.

Sisteminizi İstediğiniz Gibi Ayarlayın

ROG Strix TRX40-E Gaming anakart, her yetenek seviyesi için tasarlanmış yazılım kontrolleri ve uygulamaları ile kurulumu, ayar yapmayı ve sistem bakımını kolaylaştırır. Hız aşırtmadan soğutmaya, ağ performansından ses karakteristiklerini yönetme seçeneklerine kadar ROG Strix oyuncu sisteminiz, istediğiniz gibi çalışması için üretilmiştir.

 Yönlü Optimizasyon

Karmaşık ayarları tek tıkla halledin. ASUS 5 Yönlü Optimizasyon, sisteminize özel hazırlanmış hız aşırtma ve soğutma profilleri sağlayarak, sisteminizin önemli yönlerini dinamik olarak iyileştirir ve böylece PC'nizi akıllı kılar.

İşlemci Performans Artışı

TurboV İşlem Ünitesi (TPU) voltajlara ince ayar yapma, sistem istatistiklerini takip etme ve en iyi performans için hız aşırtma parametrelerini ayarlama özelliği sunan, otomatik sistem ayar yazılımımızın arkasındaki zekadır.

Tam Enerji Verimliliği

Enerji İşlem Birimi (EPU) ile sistem genelinde güç tasarrufunun keyfini çıkaracaksınız. EPU otomatik olarak güç tüketimini iyileştirir ve kullanılmayan I/O kontrolcülerini kapatarak, sıra dışı bir enerji tasarrufu senaryosu oluşturan Away modu ile tasarrufu en üst seviyeye taşır.

Hava veya Sıvı Soğutma İçin Esnek Soğutma Kontrolleri

Fanlar, sıvı pompaları ve hepsi bir arada (AIO) soğutucular için Fan Xpert 4 veya ödüllü UEFI'ımız üzerinden kapsamlı kontrolün keyfini çıkarın. İster hava ister sıvı ile soğutun, Otomatik Ayar modu her şeyi akıllı bir şekilde, tek tıkla halleder. Aynı zamanda Sıradışı Sessizlik Modu ile tüm fan hızlarını varsayılan minimumun da altına düşürebilir, böylece hafif işleri yaparken sisteminiz fısıltı kadar sessiz olur.

Hassas Dijital Güç Kontrolü

Digi+ voltaj düzenleyici modül (VRM), voltaj düşmesi, değişen frekans ve güç verimilik ayarları üzerinde gerçek zamanlı kontrol sağlar. Böylece üstün kararlılık ve performans için işlemci voltaj düzenlemesi için ince ayar yapabilirsiniz.

Turbo APP

AMD'nin işlemcisi, her çekirdeği ayarlamanızı sağlıyor, ASUS Turbo uygulaması da bu özelliği kullanıp, belirli uygulamaları belirli çekirdeklere atamanızı sağlıyor. Bu sayede işlem gücünü ihtiyacınız olan yere yönlendirebiliyorsunuz.

UEFI BIOS

Ödüllü ROG UEFI (BIOS), sisteminizde ayarlamanız gereken her şeyi size sunar. Yeni başlayanlar için akıllı şekilde basitleştirilmiş seçenekler sunarken, tecrübeli kullanıcılar için de kapsamlı özellikler sağlar.
Daha derine dalmaya hazır olduğunuzda, UEFI'ın Gelişmiş moduna giriş yaparak, tam kontrolü ele geçirebilirsiniz. Gelişmiş mod, anakartın tüm yönleri üzerinde tam kontrol sağlar ve dahili bir arama işlevine sahiptir.

Gelişmiş Mod
 • Favorilerim: Ayar seçeneklerini hızlıca bulun ve tercih edilen araçları listeye ekleyin.
 • EZ Flash 3: En yeni BIOS'u BIOS içinden internete bağlanarak indirin.
 • SMART: Depolama cihazarınızın S.M.A.R.T. günlüklerini, güvenilirlik için kontrol edin ve potansiyel hataları tespit edin.
 • Güvenli Silme: SSD ve NVMe depolamalarınızı fabrika ayarlarına döndürün.
 • Değiştirilen Son Günlük: Son değişimleri takip edin ve tercih edilen profilleri bir USB sürücüye kaydedin.
 • SATA Port Yeniden İsimlendirme: Kolay belirleme için SATA yuvalarını yeniden adlandırın.
 • Kullanıcı Profili: Farklı BIOS sürümleri arasında konfigürasyon ayarlarını taşıyın ya da arkadaşlarınızla paylaşın.
 • Q-Fan Control: Fanın çalışma hızını elle ayarlayın ya da Standart, Sessiz, Turbo ya da Tam Hız modlarından birini hızlıca seçin. Varsayılan olarak sistem fanları sıcaklık 75°C'ye ulaştığında otomatik olarak tam hızda çalışacaktır.
EZ Modu
 • Sezgisel grafik fan kontrolü: Her bir fana, fare ile bir kavis çizerek ince ayar yapın.
 • Depolama Bilgisi: Kolay cihaz tespiti için SATA yuva detaylarını görüntüleyin.
 • Hızlı ve kolay saat ayarlamaları: Saat ve tarih ayarlarını hızlı bir şekilde değiştirmek için fareyi kullanın.
 • ura Açık/Kapalı modu (Gizlilik): Aura RGB aydınlatmayı ya da kart üzerindeki LED'leri kolayca açıp kapayın.

GameFırst V Ağ Kontrolü

GameFirst V, bir ROG router ile bir ROG ağ ekosistemi kurmanızı sağlayan, ROG'a özel bir araçtır. Maksimum kararlılık ve minimum kesinti için en iyi kablosuz kanalını seçin, ağ trafiğini iyileştirin, bağlantılarınızı birleştirin ve bant genişliğinizi kullanan uygulamaları açık tutun. Hepsini de kolay kullanımlı arayüzden halledin.

ROG First

ROG First, ağ üzerinde ROG router'ları arar ve otomatik olarak QoS ayarlarını en iyi oyun performansı için düzenler. Böylece router'a giriş yapıp, elle ayar yapmanıza gerek kalmaz.

Extreme Modu

Extreme Modu, seçtiğiniz uygulamaya göre ağ paketlerine öncelik tanıyarak, çevrimiçi oyun, dosya transferi ve dahasında daha hızlı ve gecikmesiz performansa sahip olmanızı sağlar.

Sonic Studio Link

Sonic Studio efektlerini, tüm oynatım cihazlarına kolayca uygulayın. Herhangi bir oynatım cihazında efektin keyfini çıkarmak için kolayca Sonic Studio Link tuşuna basın.

Uygulamaya Özgü Profiller

Özelleştirilmiş ses ayarlarını farklı uygulamalara uygulayın, böylece her şey dinlemek istediğiniz şekle mükemmel olarak ayarlansın.

Armoury Crate

Armoury Crate, desteklenen ROG oyuncu ürünlerinin merkezi kontrolünü sağlamak için tasarlanmış yeni bir yazılımdır. Tek bir sezgisel ara yüz üzerinden Armoury Crate, RGB aydınlatma ve efektleri kolayca özelleştirmenize imkân sunar. Bununla birlikte sayısı giderek artan ROG ürünleri için kontrol de sunar. Armoury Crate ile ürün kaydı ve ROG oyuıncu topluluğuyla iletişim de sağlayabilirsiniz.

AMD TRX40 Yonga Seti

AMD TRX40 yonga seti, en yeni AMD Soket sTRX4 3. Nesil Ryzen™ Threadripper™ serisi işlemciler için sıra dışı hız aşırtma yetenekleri sağlar. PCIe 4.0 desteği, 10Gbps USB 3.2 Gen 2 girişleri ve sekiz adet SATA 6Gbps girişiyle daha yüksek veri transferi sunar.

AMD Soket sTRX4 3. Nesil Ryzen Threadripper'a HazırROG Strix TRX40-E Gaming anakart, 32 çekirdeğe kadar destekleyen en yeni 3. Nesil AMD Ryzen™ Threadripper™ serisi işlemcileri destekler. Dört kanal DDR4 bellek, 64 hatlı PCI Express® 4.0, Gen 4 M.2 SSD'ler için 16 GT/s aktarım hızı ve dahili USB 3.2 Gen 2 (10Gbps) özelliklerini, üstün performans için barındırır.

Asus'a Özgü Özellikler
 • 5 Yönlü Optimizasyon ile Dual Intelligent Processors 5: - Tek bir tıklama ile tüm sistem optimizasyonu! 5 yönlü Optimizasyon tuning tuşu, TPU, EPU, DIGI + Güç Kontrolü, Fan Xpert 4 ve Turbo App'i mükemmel bir şekilde birleştirerek daha iyi CPU performansı, verimli güç tasarrufu, hassas dijital güç kontrolü, tüm sistem soğutması ve hatta kendi uygulamanızın kullanımını uyarlar.
 • Oyuncu Kalkanı: - DRAM Aşırı Akım Koruması - Son Derece Dayanıklı Bileşenler - DIGI+ VRM - SafeSlot - LAN, Ses ve USB bağlantı noktalarında ESD Koruma
 • LiveDash OLED 1.3 ”
 • ASUS'a Özgü Özellikler : - USB BIOS Geri Yükleme - AI Suite 3 - Ai Charger - Önceden Monteli Giriş/Çıkış Kalkanı - ASUS NODE: hardware control interface - BIOS FlashBack™ Düğmesi
 • AURA : - Aura Aydınlatma Kontrolü - Adreslenebilir Gen 2 Başlık
 • ASUS EZ DIY : - ASUS CrashFree BIOS 3 - ASUS EZ Flash 3
 • ASUS Q-Design : - ASUS Q-LED (CPU, DRAM, VGA, Boot Device LED) - ASUS Q-Slot - ASUS Q-DIMM - ASUS Q-Connector.
Asus
4718017621564

Teknik Özellikler

Bellek Kapasitesi
256 GB
Bellek Tipi
DDR4
Bellek Hızı
3466 MHz
3733 MHz
3800 MHz
4133 MHz
4266 MHz
4333 MHz
4400 MHz
4600 MHz
4666 MHz
İşlemci Modeli
AMD
Soket Yapısı
sTRX4
Ram Slot Sayısı
4 Adet
HDD Desteği
M.2
SATA6

aynı kategoride bulunan diğer 8 ürün:

VadeAylıkToplam
1₺7.835,78₺7.835,78
2₺4.051,10₺8.102,20
3₺2.724,24₺8.172,72
4₺2.076,48₺8.305,93
5₺1.678,42₺8.392,12
6₺1.406,52₺8.439,13
VadeAylıkToplam
1₺7.835,78₺7.835,78
2₺4.051,10₺8.102,20
3₺2.724,24₺8.172,72
4₺2.076,48₺8.305,93
5₺1.678,42₺8.392,12
6₺1.406,52₺8.439,13
VadeAylıkToplam
1₺7.835,78₺7.835,78
2₺4.051,10₺8.102,20
3₺2.724,24₺8.172,72
4₺2.076,48₺8.305,93
5₺1.678,42₺8.392,12
6₺1.406,52₺8.439,13
VadeAylıkToplam
1₺7.835,78₺7.835,78
2₺4.051,10₺8.102,20
3₺2.724,24₺8.172,72
4₺2.076,48₺8.305,93
5₺1.678,42₺8.392,12
6₺1.402,61₺8.415,63
VadeAylıkToplam
1₺7.835,78₺7.835,78
2₺4.051,10₺8.102,20
3₺2.724,24₺8.172,72
4₺2.076,48₺8.305,93
5₺1.678,42₺8.392,12
6₺1.402,61₺8.415,63
VadeAylıkToplam
1₺7.835,78₺7.835,78
2₺4.051,10₺8.102,20
3₺2.724,24₺8.172,72
4₺2.076,48₺8.305,93
5₺1.678,42₺8.392,12
6₺1.402,61₺8.415,63
VadeAylıkToplam
1₺7.835,78₺7.835,78
2₺4.051,10₺8.102,20
3₺2.724,24₺8.172,72
4₺2.076,48₺8.305,93
5₺1.678,42₺8.392,12
6₺1.406,52₺8.439,13
VadeAylıkToplam
1₺7.835,78₺7.835,78
2₺4.050,71₺8.101,41
3₺2.724,24₺8.172,72
4₺2.076,48₺8.305,93
5₺1.678,42₺8.392,12
6₺1.406,52₺8.439,13

Diğer Kartlar

Tüm kredi ve bankamatik kartları ile tek çekim olarak ödeme yapabilirsiniz.
Karşılaştırmak için ürün eklendi.