ASUS TUF GAMING Z490-PLUS DDR4 4600(O.C)/2133Mhz ATX WIFI 1200P

TUF GAMING Z490-PLUS (WI-FI)

Asus TUF GAMING Z490-PLUS (WI-FI)M.2, 14 DrMOS güç aşamaları, Intel WiFi 6, HDMI, DisplayPort, SATA 6 Gbps, USB 3.2 Gen 2 girişleri, Thunderbolt 3 desteği ve Aura Sync RGB aydınlatma özelliklerine sahip Intel Z490 (LGA 1200) ATX oyuncu anakartı
 • Intel LGA 1200 soket: 10. Nesil Intel Core işlemcilerine hazır
 • Gelişmiş güç çözümü: 12+2 DrMOS güç aşamaları, 6 katmanlı PCB, ProCool soketler, askeri sınıf TUF components ve Digi+ VRM ile maksimum dayanıklılık
 • Kapsamlı soğutma: VRM soğutma bloğu, PCH fansız soğutma bloğu, M.2 soğutma bloğu, hibrit fan başlıkları ve Fan Xpert 4 aracı
 • Yeni nesil bağlantı seçenekleri: USB 3.2 Gen 2 Type-C için ön panel başlığı ve Thunderbolt 3 desteği
 • Online oyunlar için üretildi: Intel WiFi 6, Intel Ethernet Bağlantısı I219-V, TUF LANGuard ve TurboLAN teknolojisi
 • Realtek S1200A codec: Stereo çıkış için eşsiz 108 dB sinyal gürültü oranıyla net sesler ve 103 dB SNR giriş
 • Aura Sync RGB: Adreslenebilir RGB şeritlerinin de dahil olduğu uyumlu çok sayıda PC ekipmanıyla LED efektlerinizi senkronize edin

Dayanıklı. Kararlı. Güvenilir.

TUF Gaming Z490-Plus (WiFi), en yeni Intel platformunun en önemli unsurlarını alıp oyunlara yönelik özellikler ve kanıtlanmış dayanıklılıkla bir araya getiriyor. Askeri sınıf bileşenler, gelişmiş güç çözümü ve kapsamlı soğutma seçenekleriyle donatılan bu anakart, oyunlarda kararlı ve sağlam performans sağlıyor.

TUF Gaming anakartıyla bir sistem kurduğunuzda TUF Gaming Alliance'tan da yararlanacaksınız. ASUS'un güvenilir sektör iş ortaklarıyla birlikte kurduğu TUF Gaming Alliance, bileşenlerden kasaya kadar tüm bileşenlerin estetik olarak birbirini tamamlayan, uyumlu bir şekilde olmasını ve sisteminizi daha kolay kurmanızı sağlıyor.

Sağlam Performans

En son Intel CPU'larını besleyen gelişmiş güç dağıtımı ve kapsamlı soğutma seçeneklerinin yanı sıra daha hızlı belleklere ve soğutma çözümlerine destek veren TUF Gaming Z490-Plus (WiFi), çok çekirdekli oyun sisteminiz için mükemmel bir temel oluşturuyor.

DrMOS

TUF Gaming Z490-Plus (WiFi)’daki VRM; yüksek ve alçak taraf MOSFET'leri ile sürücüleri tek bir pakette birleştiren 12+2 DrMOS güç aşamalarında yararlanıyor. Böylece, 10. Nesil Intel Core işlemcilerin talep ettiği güç ve verimlilik sağlanıyor.

6 Katmanlı PCB Tasarımı

Birden fazla PCB katmanıyla ısının kritik bileşenlerden uzaklaştırılması sayesinde işlemciyi standart hızların ötesine taşıma potansiyeline sahipsiniz.

ProCool Soketler - Gelişmiş EATX 4-Pin / 8-Pin Soketler
ProCool soketler, PSU güç hatlarıyla temas sağlamak için geleneksel güç girişleriyle kıyasla çok daha sıkı teknik özelliklere uyacak şekilde geliştirildi. Öz direnci düşüren bu özellik sayesinde sıcak noktaların oluşması ve bağlantı noktası hataları engelleniyor.

 • Üst düzey dayanıklılık
 • Sıcak noktaları ve bağlantı noktası arızalarını önleyin
TUF Bileşenler
 • TUF Bobinler: Askeri sınıf sertifikalı TUF bobinleri, CPU'ya sağlam güç sağlayarak sistem kararlılığını artırıyor.
 • TUF Kapasitörler: ASUS'a özgü kapasitörler %20 daha yüksek sıcaklığa dayanır ve 5 kat daha uzun ömürlüdür.

Digi+ VRMEndüstrinin en iyilerinden biri olan Digi+ VRM voltaj regülatör modülü (VRM), işlemciye her an akıcı ve net bir güç iletimi yapılmasını sağlar.

Daha Serin Tasarım

 • VRM Soğutma Bloğu: Büyük boyutlu soğutma bloğu geniş yüzeyiyle VRM'i ve bobinleri kaplayarak ısı dağıtımını artırır.
 • Termal Dolgu: Yüksek kaliteli termal dolgular; indüktör ve faz dizilimindeki ısıyı soğutma bloğuna iletir.
 • M.2 Soğutma Bloğu: M.2 soğutma bloğu, M.2 SSD'yi optimum çalışma sıcaklığında tutarak, stabil performans vermesini ve sorunsuz çalışmasını sağlıyor.
Kapsamlı Fan Kontrolleri
TUF Gaming Z490-Plus (WiFi); Fan Xpert 4 aracı veya ödüllü ASUS UEFI BIOS ile kapsamlı fan kontrolleri sunuyor.
 • Birden fazla sıcaklık kaynağı: Her bir başlık, kullanıcı tarafından ayarlanabilen termal sensörleri takip etmek ve bunlara göre tepki vermek için kullanılabilir. İş yükü tabanlı bir soğutma sistemi oluşturmaya yarayan bu özellik Fan Xpert 4 veya UEFI üzerinden kolayca yönetilebilir.
 • AiO su soğutma seti: Entegre AiO sistemi; PWM veya DC su pompalarını kontrol imkanı sunarak özel ve bağımsız soğutma sistemleri için mükemmel çözüm sunuyor.
 • 4-pin PWM/DC fan: Dahili her başlık; PWM veya DC fanlarının otomatik olarak tespit edilmesine destek verir.
 • Akıllı koruma: Özel bir entegre devre, fan başlıklarını fazla sıcaklık ve akıma karşı korur.

Çift M.2 (32 Gbps’e Kadar)

İki adet M.2 yuvası, x4 PCI Express 3.0 bant genişliğinde 32 Gbps'e kadar veri aktarım hızlarına destek verir. Bu yuvalar, sistemlerin daha hızlı açılması ve uygulama yükleme sürelerinin kısalması için kullanılan işletim sistemi veya uygulama sürücüleri için idealdir.

Asus OptiMem II DDR4 Hız Aşırtma 4600 MHZ+

Anakartın iletken hatlarında yapılan yenilikler, en son Intel işlemcilerin bellek bant genişliğine sınırsız bir şekilde erişmesini sağlıyor. ASUS OptiMem II teknolojisi, geçişleri azaltmak için bellek sinyal hatlarını dikkatlice farklı PCB katmanlarına yerleştiriyor. Ayrıca, paraziti büyük oranda azaltmak için koruma bölgeleri de ekliyor.

Avantajlar:
• Gelişmiş bellek kararlılığı ve uyumu
• Aynı voltajda daha düşük bellek gecikmesi
• Gelişmiş bellek frekansı aralığı

USB 3.2 Gen 2 Type-A & Type-C

Uyumlu kasalarda ön panele yerleştirilebilen hızlı USB 3.2 Gen 2 özellikli USB Type-C bağlantısının da yer aldığı birçok USB girişiyle, oyun sistemlerinde çok sayıda çevre birimi kullanmak mümkün.

Thunderbolt 3 Desteği

Entegre Thunderbolt 3 başlığı toplam 40 Gbps arayüz bant genişliği sağlıyor. Tek bir Thubderbolt 3 girişi papatya dizilimiyle altı adede kadar cihaza destek veriyor ve 100 watt güçle hızlı şarj imkanı sunuyor.

Kolay PC Toplama

TUF Gaming anakartlar, ilk kez sistem kuranların bile kolayca kurabileceği ve istediği gibi yapılandırabileceği şekilde tasarlandı. TUF Gaming Alliance ekosistemi uyumlu parça seçimini kolaylaştırıyor. Armoury Crate yazılımı ise tek bir arayüz üzerinden tüm sistem ayarlarını yapabilmeyi sağlıyor. TUF Gaming anakartlar hayalinizdeki oyun sistemini zahmetsizce kurmanız için ihtiyaç duyduğunuz her şeyi sunuyor.

Sisteminizi Güvenle Kurun

TUF Gaming Alliance; ASUS ve güvenilir PC bileşen markalarının çeşitli parçalar arasında uyumluluğu sağlamak için giriştikleri bir iş birliği. Bu parçalar arasında bilgisayar kasaları, güç kaynakları, işlemci soğutucuları, bellek kitleri ve daha fazlası yer alıyor. Eklenen yeni iş birlikleri ve bileşenlerle TUF Gaming Alliance daha güçlü bir şekilde büyümeye devam edecek.

SafeSlot

PCIe yuvasının ASUS tarafından yeniden icat edilmiş hali olan SafeSlot, kartın yerinden çıkmasını ve kaymasını üstün bir şekilde önler. Güçlendirici metalle entegre ederek, çok daha sağlam bir slot elde etmek için yeni bir geçmeli kalıp süreci ile üretilen SafeSlot, ek lehim noktaları ile PCB'ye sıkı bir biçimde tutturulur.

ESD Korumaları
ESD Koruyucuları, +/- 10 kV hava deşarjı ve +/- 6 kV temas deşarjına kadar koruma sağlayarak bileşenlerin ömrünü uzatır. Bu da +/- 6 kV ve +/- 4 kV şeklindeki ilgili endüstri standartlarını büyük oranda geçiyor.

 • Klavye ve Fare Bağlantıları: Devreye ek, geçici ESD voltaj bastırma.
 • VGA Koruması: VGA çıkış işlevini koruyan devreye ek ESD TVS diyotları.
 • USB Bağlantıları: Yüzeye monte ve çift hatlı paketler için TVS diyotları.

TUF LANGuard

Askeri sınıf bir yenilik olan TUF LANGuard, sinyal eşleşme teknolojisi ve yüzeye monte edilen üst düzey kapasitörlerle çıkışı artırarak anakartı yıldırım ve statik elektrik gibi durumlara karşı korur.

DRAM Yüksek Voltaj Koruması

Dahili olarak bulunan sıfırlanabilir sigortalar yüksek akıma ve kısa devre hasarına karşı koruma sağlar. Bu koruma, giriş çıkış noktalarından DRAM'e kadar uzanarak sisteminizin ve bağlı cihazlarınızın çalışma ömrünü korur.

Paslanmaz Çelik Arka Panel Giriş/Çıkış

TUF Gaming anakartlardaki krom oksitle bağlanmış, aşınmaya dayanıklı paslanmaz çelik arka giriş çıkış panelleri geleneksel panellere kıyasla 3 kat daha uzun kullanım ömrüne sahip. Bu koruyucu özellik sayesinde TUF Gaming anakartlar 72 saatlik tuz püskürtme testinden geçmeyi başarırken, diğer markalar ancak 24 saatlik testi geçebiliyor.

Armoury Crate

Yeni bir yazılım aracı olan Armoury Crate, desteklenen ürünleri tek bir noktadan kontrol etmek için tasarlandı. Armoury Crate, kullanışlı bir arayüz üzerinden sisteminizdeki tüm uyumlu cihazlar için RGB aydınlatma efektlerini kolayca kontrol etmenizi ve Aura Sync ile senkronize ederek tek tip ışık efektleri elde etmenizi sağlıyor. Yazılım, sayıları gittikçe artan seçkin ürünler için ayar yapma olanağı da sunuyor. Klavye ve fare tercihleri, dizüstü bilgisayar için hız aşırtma ve fan hızları gibi özelliklerle sisteminizin görünümünü ve ayarlarını değiştirmek çok kolaylaşıyor. Özel ürün kayıt sistemine de sahip olan Armoury Crate, oyuncu topluluğu ile bağ kurmanız için haberler de paylaşıyor.

Sürükleyici Oyun Deneyimi

TUF Gaming Z490-Plus (WiFi), deneyiminizi geliştirecek uzun bir özellik listesi ile birlikte eksiksiz, yüksek performanslı bir oyun paketi sunuyor. Bu özellikler arasında; internet üzerinde daha akıcı oyun için ultra hızla ağ bağlantısı, FPS oyunları için özel konum ipuçları sunan net sesler ve bağlı aksesuarlarla senkronize olup size özel oyun atmosferini oluşturmanıza yardım eden dahili RGB aydınlatma bulunuyor.

Aura Sync ile Rakipleri Gölgede Bırakın

İyi hazırlanmış bir sistem aynı derecede iyi bir dış görünümü hak eder. ASUS Aura, dahili RGB LED'ler için çeşitli işlevsel ön tanımlı ayar ve dahili RGB başlıklarına bağlanan şeritlerle birlikte RGB aydınlatma üzerinde tam kontrol imkanı sunar. Ve tümü, sürekli büyüyen Aura uyumlu donanımlar portföyüyle senkronize edilebilir.

Adreslenebilir Gen2 RGB Başlık

Adreslenebilir Gen 2 RGB başlıkları, ikinci nesil adreslenebilir RGB cihazlardaki LED sayısını tespit edebiliyor, böylece belirli cihazlara özel aydınlatma efektlerini yazılım ile otomatik olarak ayarlama olanağı sunuyor. Yeni başlıklar, mevcut Aura RGB ekipmanlarıyla geriye dönük uyum da sağlıyor.

Intel WiFi 6 AX201

Intel WiFi 6 AX201 (802.11ax) bağlantı desteği 2.4 Gbps ultra yüksek kablosuz ağ hızı, gelişmiş kapasite ve kalabalık kablosuz ağlarda daha iyi performans sunarak olağanüstü çevrim içi oyun deneyimleri yaşamanızı sağlıyor. Anakartınızla birlikte bir ASUS Wi-Fi 6 router kullanarak Wi-Fi 6'nın gerçek potansiyelinden yararlanabilirsiniz.

Intel Ethernet

Intel Ethernet Connection I219-V, işlemciye ek yükü azaltır ve olağanüstü düzeyde yüksek TCP ve UDP çıkışıyla daha hızı ve akıcı veri aktarımı yapılmasını sağlar.

urbo LAN - Veri Paketi Önceliklerini Ayarlayan Ağ Optimizasyon Yazılımı
Turbo LAN, cFosSpeed trafik düzenleme teknolojisiyle gecikmeleri daha fazla azaltır ve kullanımı kolay bir arayüz sunar. Böylece gecikmeleri, uzmanlık gerekmeden 1,45 kata kadar azaltabilirsiniz. Oyun modu sayesinde oyunlarla ilgili veri aktarımlarına öncelik verilir, bu sayede oyun esnasında akıcı bir ağ performansı elde edersiniz!

 • Gerçek zamanlı hız takibi
 • Favori listenizi oluşturma
 • Tek tıkla birinci önceliğiniz haline getirin
 • Uygulamanızın hızını artırmak için öncelik verin
Oyunlar İçin Ses - Realtek S1200A
 • 1. TUF Gaming Ses Koruması: Etkin kalkan, ses sinyallerinin bütünlüğünü koruyarak en yüksek kaliteyi sunar.
 • 2. Yüksek Tanımlı Ses: Üst düzey Japon ses kapasitörleri sıcak, doğal ve sürükleyici sesler ortaya çıkarır.
 • 3. Özel S1200A Codec: ASUS'a özgü bu codec geniş bir ses alanı ve dinamik sesler oluşturur.
 • 4. Ses Kalkanı: Analog/dijital sinyal alanlarını ayırarak çok taraflı karışmanın önemli ölçüde azaltılması sağlanır.

Sinyal - Gürültü Oranı

Realtek ile birlikte TUF Gaming Z490 serisi anakartlar için geliştirilen bu benzersiz ses codec'i, stereo çıkış için 108 dB sinyal gürültü oranı ve hat girişi için 103 dB SNR ile net ve kaliteli sesler oluşturur.

Gaming Kulaklıklar İçin DTS Custom
Yerleşik DTS Custom sesler ile oyun becerinizi geliştirin. Stereo kulaklarda ses kaynağı konumlarını algılayabilmeniz için gelişmiş emülasyon teknikleri kullanan DTS Custom, dahili ses standartlarını çok daha ileriye taşıyor. Farklı türler için belirlenmiş Açık Hava, Ses Alanı ve Taktiksel adlı üç ön ayar sayesinde her oyunda önemli avantajlar elde edeceksiniz.

 • Açık Hava Modu: Sesler, oyun dünyasının açık dünyasının üzerinde dolaştığınızı hissetirecek şekilde ön taraftan gelir. MOBA, RTA, strateji ve spor oyunları için mükemmeldir!
 • Ses Alanı Modu: MMO, RPG, aksiyon ve korku oyunları için ideal ses ayarı. Aksiyonun tam ortasında olduğunuzu hissedeceksiniz!
 • Taktiksel Mod: Köşede bir düşman mı var? DTS Custom gizlenmeniz gereken oyunlarda ses detaylarını artırır, böylece her adımı duyup yerini tespit edebilirsiniz!
Asus'a Özgü Özellikler
 • ASUS TUF PROTECTION - ASUS DIGI+ VRM (- Digital power design with Dr. MOS) - ASUS Enhanced DRAM Overcurrent Protection - ASUS ESD Guards - TUF LANGuard - ASUS Overvoltage Protection - ASUS SafeSlot - ASUS Stainless-Steel Back I/O
 • ASUS Q-Design - ASUS Q-DIMM - ASUS Q-LED (CPU [red], DRAM [yellow], VGA [white], Boot Device [yellow green]) - ASUS Q-Slot
 • ASUS Thermal Solution - Stylish heatsink
 • ASUS EZ DIY - Procool
 • AURA Sync - Standard RGB headers - Addressable Gen 2 RGB header

ASUS TUF GAMING Z490-PLUS DDR4 4600(O.C)/2133Mhz ATX WIFI 1200P

Teknik Özellikler

İşlemciIntel Soket 1200 10.Nesil Intel Core, Pentium Gold ve Celeron İşlemci, Intel 14 nm CPU'ları Destekler, Intel Turbo Boost Teknolojisi 2.0 ve Intel Turbo Boost Max Teknolojisi 3.0 desteği
Yonga SetiIntel Z490
Bellek4 x DIMM, Max. 128GB, DDR4 4600(O.C)/ 4500(O.C)/ 4400(O.C)/ 4266(O.C.)/ 4133(O.C.)/ 4000(O.C.)/ 3866(O.C.)/ 3733(O.C.)/ 3600(O.C.)/ 3466(O.C.)/ 3400(O.C.)/ 3333(O.C.)/ 3200(O.C.)/ 3000(O.C.)/ 2933(O.C.)/ 2800(O.C.)/ 2666/ 2400/ 2133 MHz ECC olmayan, Arabelleksiz Bellek, Çift Kanal Bellek Mimarisi, Intel Extreme Memory Profile (XMP) Destekler, OptiMem II
GrafikTümleşik Grafik İşlemci, 1 x DisplayPort 1.4, 1 x HDMI 1.4b, DisplayPort 1.4 ile maks. çözünürlük desteği: 4096 x 2304 @60Hz
Çoklu GPU DesteğiAMD 2 Yönlü CrossFireX™ Teknolojisini Destekler
Genişleme YuvalarıIntel 10. Nesil İşlemciler: 1 x PCIe 3.0 x16 (x16 mode) / Intel Z490 Yonga Seti: 1 x PCIe 3.0 x16 (x4 mode), 3 x PCIe x1
DepolamaToplamda 2 x M.2 yuvası ve 6 x SATA 6Gb/s yuvası destekler Intel Z490 Yonga Seti: 1 x M.2_1 socket 3, M Key ile Tip 2242/ 2260/ 2280/ 22110 depolama aygıtı desteği (SATA ve PCIE 3.0 x 4 modu), 1 x M.2_2 socket 3, M Key ile Tip 2242/ 2260/ 2280 depolama aygıtı desteği (SATA ve PCIE 3.0 x 4 modu), 6 x SATA 6Gb/s port, Raid Desteği 0, 1, 5, 10, Hızlı Depolama Teknolojisini destekler, Intel Optane Bellek Hazır
LANIntel I219-V 1Gb Ethernet, TUF LANGuard
Kablosuz BağlantıIntel Wi-Fi 6 AX201, 2x2 Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax) 1024QAM/OFDMA/MU-MIMO desteği, Maksimum 2.4Gbps veri hızını destekler, 2.4 / 5 GHz çift bant frekansını destekler, Kanal bant genişliğini desteği: HT20 / HT40 / HT80 / HT160, CNVI arayüzünü destekler
BluetoothBluetooth v5.1
SesRealtek ALC S1200A 7.1 Surround Sound Yüksek Tanımlı Ses CODEC'i
USB PortlarıArka USB Yuvaları (Toplam 6): 2 x USB 3.2 Gen 2 port (1 + Type-A +1 + USB Type-C), 4 x USB 3.2 Gen 1 port (4 x Type-A) / Ön USB Yuvaları (Toplam 7): 1 x USB 3.2 Gen 2 ön panel bağlantısı port (1 x USB Tip C), 1 x USB 3.2 Gen 1 port (2 x Type-A), 1 x USB 2.0 port (2 x Type-A), 1 x USB 2.0 port (1 x Type-A)
Yazılım ÖzellikleriASUS Exclusive Software / Armoury Crate - Aura Sync / AI Suite 3: - Performance And Power Saving Utility / Turbo V Evo / EPU / Digi+ VRM / Fan Xpert 4 / System information - EZ / AI Charger / ASUS Turbo LAN / DTS Custom for GAMING Headsets / Norton Anti-virus software (Free Trial for 90 days) / WinRAR / UEFI BIOS / ASUS EZ DIY - ASUS CrashFree BIOS 3 - ASUS EZ Flash 3 - ASUS UEFI BIOS EZ Mode
AksesuarlarKullanıcı kılavuzu, 1 x ASUS Fan Tutucu, Giriş/Çıkış Kalkanı, 2 x SATA 6Gb/s kablosu, 1 x M.2 Vida Paketi, 1 x Destek DVD, 1 x TUF GAMING Çıkartma, 1 x TUF Sertifika kartı, 1 x Wi-Fi hareketli anten
BIOS192 (128+64) Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS
YönetilebilirlikWOL by PME, PXE
İşletim SistemiWindows 10 64-bit
Form FaktörüATX Form Faktör, 30.5 cm x 24.4 cm (12 inç x 9.6 inç)
Asus
4718017678179

Teknik Özellikler

Bellek Kapasitesi
128 GB
Bellek Tipi
DDR4
Bellek Hızı
2133 MHz
2933 MHz
3000 MHz
3866 MHz
4000 MHz
4600 MHz
İşlemci Modeli
Intel
Soket Yapısı
1200
Ram Slot Sayısı
4 Adet
HDD Desteği
SATA6

aynı kategoride bulunan diğer 8 ürün:

VadeAylıkToplam
1₺2.094,60₺2.094,60
2₺1.082,91₺2.165,81
3₺728,22₺2.184,66
4₺555,07₺2.220,27
5₺448,66₺2.243,31
6₺375,98₺2.255,88
VadeAylıkToplam
1₺2.094,60₺2.094,60
2₺1.082,91₺2.165,81
3₺728,22₺2.184,66
4₺555,07₺2.220,27
5₺448,66₺2.243,31
6₺375,98₺2.255,88
VadeAylıkToplam
1₺2.094,60₺2.094,60
2₺1.082,91₺2.165,81
3₺728,22₺2.184,66
4₺555,07₺2.220,27
5₺448,66₺2.243,31
6₺375,98₺2.255,88
VadeAylıkToplam
1₺2.094,60₺2.094,60
2₺1.082,91₺2.165,81
3₺728,22₺2.184,66
4₺555,07₺2.220,27
5₺448,66₺2.243,31
6₺374,93₺2.249,60
VadeAylıkToplam
1₺2.094,60₺2.094,60
2₺1.082,91₺2.165,81
3₺728,22₺2.184,66
4₺555,07₺2.220,27
5₺448,66₺2.243,31
6₺374,93₺2.249,60
VadeAylıkToplam
1₺2.094,60₺2.094,60
2₺1.082,91₺2.165,81
3₺728,22₺2.184,66
4₺555,07₺2.220,27
5₺448,66₺2.243,31
6₺374,93₺2.249,60
VadeAylıkToplam
1₺2.094,60₺2.094,60
2₺1.082,91₺2.165,81
3₺728,22₺2.184,66
4₺555,07₺2.220,27
5₺448,66₺2.243,31
6₺375,98₺2.255,88
VadeAylıkToplam
1₺2.094,60₺2.094,60
2₺1.082,80₺2.165,60
3₺728,22₺2.184,66
4₺555,07₺2.220,27
5₺448,66₺2.243,31
6₺375,98₺2.255,88

Diğer Kartlar

Tüm kredi ve bankamatik kartları ile tek çekim olarak ödeme yapabilirsiniz.
Karşılaştırmak için ürün eklendi.