Msı Meg Z490 Ace Ddr4 4800(Oc) 3Xm.2 Atx 1200P

MSI MEG Z490 ACE DDR4 4800(OC) 3xM.2 ATX 1200P

MSI MEG Serisi - Oyunun Efendisi

Uç seviye gaming serisinin sınırlarını zorlamak için üretilmiş olan MSI’ın amiral gemisi modeli MEG Serisi, mevcut tüm gaming ürünlerin ötesine geçmeyi hedefliyor. Oyun verimliliğini arttırmak için mevcut cephaneliğimizin güçlü yönleri ile yenilikçi teknolojiyi bir araya getirdiğimiz en üst seviye gaming serisi olan MEG serisi, bir anakarttan çok daha fazlasını isteyen oyun tutkunlarına performans ve kişiselleştirmenin tam kontrolünü ele alma imkanı sunar.

Olağanüstü Soğutma Çözümü
 • Zero Frozr Teknolojisi ile gelen Frozr Heatsink tasarımı: MEG sınıfı modellere özel bu tasarımda aktif soğutma ile maksimum performansa hazır.
 • MOSFET Plakası: MOSFET sıcaklıklarını düşüren sağlam metal tasarıma sahip plaka.
 • 7W/mK Termal pede sahip genişletilmiş soğutucu tasarımı: Genişletilmiş MOS soğutucu sayesinde ısı dağılım yüzeyi genişlerken 7W/mK termal pedler de soğutucu üzerine daha fazla ısı transfer edilmesini sağlar.
 • Heat-pipe Tasarımı: İki MOS heatsink birleştirildi ve ısı giderimi için daha fazla yüzey oluşturuldu.
 • M.2 Shield Frozr: Dahili M.2 termal çözümü, M.2 SSD’lere ekstra sağlamlık kazandırmanın yanında ısıya bağlı tıkanmayı da engelleyerek daha hızlı çalışmalarını sağlar.
Sınırsız Bağlantı
 • Lightning USB 20G: ASMedia ASM3242 USB 3.2 Gen2x2 denetleyici, kararlı ve en hızlı USB arayüzü ile gelir.
 • En yeni Wi-Fi 6 Çözümü: En yeni kablosuz standardı, MU-MIMO ve BSS renk teknolojisi sayesinde 2400 Mb/sn hızlara ulaşabilir.
 • 2.5G LAN + Gigabit LAN: Tümleşik 2.5G LAN, Gigabit LAN ve en son Wi-Fi 6 çözümü ile en iyi online deneyimini gecikmesiz yaşayın.
 • Üçlü Turbo M.2 Konnektörü: Üçlü Turbo M.2, en yeni SSD’ler için 32Gb/sn’ye ulaşan PCI-E Gen3 x4 performansı sunar.

Mystic Light ile Oyun Sisteminizi Kişiselleştirin

MSI Mystic Light ile 16.8 milyon renk ve 29 farklı LED efekti arasından dilediğinizi seçerek canlı RGB aydınlatma efektleri ve renklerle sisteminizi kişiselleştirin.

Üst Seviye Donanım Tasarımı

Yılların tecrübesine sahip olan MSI, yüksek performanslı anakartlar üretmeye yabancı değil. Ar-Ge ve mühendislik ekiplerimiz, sayısız tasarımı gözden geçirip, çok çeşitli yüksek kaliteli bileşenleri değerlendirerek en zorlu koşullar altında dahi güvenilirlik sunan ürünler geliştirdi.

M.2 Shield Frozr - SSD Performansını Arttırın, Yavaşlamaları Engelleyin

Dünyanın en hızlı SSD’leri bile ısındıklarında performansları düşebilir. Anakartın soğutma bloğu tasarımının bir parçası olarak M.2 Shield FROZR, gelecek nesil M.2 termal tasarımı olarak SSD diskinizin her zaman yüksek performansta çalışması için en iyi soğutma yöntemine sahiptir.

Total Fan Control

Total Fan Control, anakartınıza bağlı tüm fanların denetimini kolay bir arayüz ile gerçekleştirmenizi sağlar. Ayrıca, işlemci ve anakart için, fan hızlarını otomatik olarak ayarlayabilen 4 adede kadar sıcaklık hedefi atamanıza imkan tanır.

Çalışma Profiline Göre Değişken Fan Hızları
MSI fan konnektörleri sistemin pil veya elektrik gücünde çalıştığını otomatik olarak algılar ve fan hızlarını sessizlik için optimize eder. Hysteresis özelliği ile önceki kullanımları da değerlendirerek fanlarınızın akıcı bir şekilde çalışmasını sağlayarak sistemin her zaman sessiz ve soğuk kalmasını sağlar.

Sıvı Soğutma İçin Optimize Edildi

Piyasadaki en popüler All-in-One ve özel sıvı soğutma çözümlerini destekleyecek şekilde tasarlanmıştır.

16+1 Fazlı Sağlam Güç Tasarımı

Toplam 16+1 dijital güç fazlı VRM tasarımı ile maksimum performansı ortaya çıkarın ve sürdürün. ISL dijital PWM ve çift güç konnektörüne sahip olan MEG serisi anakartlar, üst düzey işlemcilerin tüm meydan okumalarına hazır.

Core Boost
Core Boost teknolojisi MSI'ın üstün dizaynını ve optimize edilen güç tasarımını bir araya getiriyor. Böylece işlemcinize daha hızlı ve kesintisiz güç sağlıyor. Çok çekirdekli işlemcilere destek vermesinin yanında CPU için de en uygun koşulları sağlıyor.
1 Saniyede Hız Aşırtma
Daha fazla FPS mi gerekiyor? Daha fazla CPU ve belek gücü mü lazım? MSI Game Boost, bir saniyede hız aşırtma sağlayarak size daha fazla FPS almanız için gereken gereken performans artışını sunar.
G/Ç Paneli Üzerinde Geliyor
Önceden yerleştirilmiş olarak gelen G/Ç paneli ile montaj süreci sizin için daha güvenli ve kolay geçer. Patent bekleyen bu tasarım G/Ç portlarınızı korumakla kalmaz, aynı zamanda elektrostatik deşarjdan kaynaklanan hasarları da önleyerek oyun için sağlam bir temel oluşturur.
Arka Plaka
MEG Z490 ACE anakartta bulunan metal arka plaka, kartı güçlendirmesinin yanı sıra bileşenleri korur ve kurulum sürecinde size avantaj sağlar.
6 Katmanlı PCB Tasarımı
6 PCB katmanı daha yüksek bant genişliği, daha yüksek aktarım hızları ve güvenilir devre iletimi sağlar.
Sisteminizi PCI-E Steel Armor İle Güçlendirin
Steel Armor, PCB üzerinde çok daha fazla lehim noktasına sahiptir. Böylece ekran kartınızı güçlendirir ve PCI-Express sinyallerinin elektromanyetik girişimlere maruz kalmasını önleyerek daha yüksek bir GPU hızlandırması ile kesintisiz bir oyun deneyimi sunar.
En İyi Anakart Koruması
MSI anakartlar üzerinde bulunan çift kat topraklanmış montaj yuvaları, anakarta zarar verebilecek elektrostatik deşarj (ESD) dalgalanmalarına karşı Çift ESD koruması sunar. Böylece sınırsızca ve güven içinde sisteminizin tadını çıkarabilirsiniz.
Gaming Certified - En İyi Oyun Performansı
MSI anakartlar, en zorlu oyunlar için üretildi. Gaming anakartlarımız oyun laboratuvarlarımızda, internet kafelerde ve dünyanın en iyi eSpor oyuncuları tarafından yine dünyanın en popüler oyunlarında kararlılık ve en iyi performans için test edilmiştir. 24 saatlik kesintisiz online ve offline oyun testleri ile MSI, tümleşik ağ konfigürasyonu, ses iletimi ve FPS performansını mükemmel bir seviyeye ayarlayarak sizlerin de en iyi oyun performansına ulaşmanızı sağlar.
Yalnızca bu testlerden geçen anakartlar “Gaming Certified” statüsüne erişir ve gerçek bir MSI Gaming anakart olduklarına dair sertifikalandırılırlar.
Geliştirilmiş Performans
İster bir oyuncu, ister PC tutkunu olun, gelişmiş özellikler ve en son teknolojiyle donatılmış olan yüksek performanslı MSI anakartlar sayesinde karşınıza çıkabilecek her türlü zorluğun üstesinden gelebilirsiniz.
Üst Düzeyde İstikrar ve Uyumluluk TestiMSI, en zorlu şartlar altında testlerini gerçekleştirdiği popüler markaların belleklerinin sisteminizde her görevde istikrarlı çalışmasını prensip edinmiştir. Bellek iş ortaklarımız olan Corsair, Crucial, Kingston, G.Skill ve daha birçok marka bellek modüllerini ve konfigürasyonlarını optimize ederek hız aşırtma performansının iyileştirilmesini sağlar.
Extreme Memory Profile (XMP) Teknolojisi
Sistem performansını arttırmak ve mükemmel kararlılıkta bir sistem oluşturmak için Click BIOS uygulamasından Extreme Memory Profile (XMP) özelliğini kolayca etkinleştirmeniz yeterli. Extreme Memory Profile teknolojisi ile en iyi bellek hızı ve kararlılığına kolayca ulaşırsınız.
Hızlı ve Geleceğe Hazır Depolama
MSI anakartlar en güncel depolama standartlarının tümünü destekler. Herhangi bir ultra-hızlı depolama aygıtını bağlamanıza olanak tanıyan bu özelliği, size oyun içinde avantajlar sağlar. Oyunlara daha hızlı başlayın, seviyeleri daha hızlı yükleyin ve böylelikle düşmanlarınıza karşı gerçek bir avantaja sahip olun.
Intel Optane Bellekler İçin Hazır
Bu yeni teknoloji harikası, bellek ve depolama cihazlarında oyunun kurallarını değiştirecek bir performans sunuyor. Optane bellekleme özelliğini devreye sokarak depolama cihazlarınızın daha hızlı çalışmasını sağlayabilir, oyun sisteminizi çok daha hızlı hale getirebilirsiniz!
M.2 Genie İle Kolay RAID Kurulumu
MSI’ın M.2 Genie seçeneği ile RAID 0 konfigürasyonu yaparak en yeni SSD'lerle inanılmaz hızlara ulaşmak mümkün. BIOS üzerindeki M.2 Genie işlevi ile oyuncular artık sistem ya da oyun SSD’leri için RAID 0 kurarak oyunların açılış hızlarını artırabilecekler. MSI’ın M.2 Genie özelliği sayesinde M.2 ve U.2 için RAID 0 kurulumu inanılmaz kolay bir işlem haline geliyor.
Oyun İçinde Avantajınız
MSI anakartlar sunduğu en etkileyici oyun içi avantajları ile oyuncuların istedikleri zaman oyuna hakim olmalarını sağlar; MSI anakartlarının gelişmiş ses ve LAN özellikleri, USB ve Mystic Light gibi özellikler ile herhangi bir oyun deneyimini sürükleyici bir hale dönüştürür.
Yüksek Bant Genişliği ve Düşük Gecikme Süresi
MEG 490 ACE, yüksek bant genişliği ve düşük gecikme süreli 2.5G + Gigabit LAN’a sahiptir. Tümleşik 2.5Gbps bağlantı her zamankinden daha hızlı ve inanılmaz veri aktarım hızı sağlarken, Msi LAN Manager en iyi online oyun deneyimini sunar.
WiFi 6 ve Gerçek MU-MIMO Teknolojisi
En yeni OFDMA ve iki yönlü MU-MIMO teknolojilerine destekleyen WiFi 6, sinyal yoğunluğunun yüksek olduğu ortamlarda dahi 4 kata kadar ağ kapasitesi ve verimlilik sağlar. Veri paketini aynı anda yalnızca bir cihaza gönderebilen WiFi 5 ile kıyaslandığında, WiFi 6 aynı ağdaki tüm cihazlara aynı ve uyumlu bant genişliğini verimli bir şekilde dağıtır.
Yeni Nesil Intel WiFi AX ve Bluetooth
2.4Gbps’e kadar AX hızları sunan MU-MIMO teknolojisine sahip Intel WiFi / Bluetooth çözümü ile yüksek hızlı kablosuz ağa bağlanın.
MSI Gaming LAN Manager
Optimize edilmiş trafik önceliği ve düşük gecikme ile size en iyi online oyun deneyimini sunmak için tasarlanmış olan MSI Gaming LAN Manager, gecikmeye karşı duyarlı oyun uygulamalarını otomatik olarak sınıflandırır ve öncelik tanır.
MSI Gaming LAN Manager;
• Oyunları otomatik olarak diğer uygulamalardan daha öncelikli tutar
• Uygulamaların trafik önceliğini belirleme olanağı sunar
• Her uygulama için bant genişliğini özelleştirme imkanı sunar
Audio Boost HD
Audio Boost HD ile mümkün olan en derin ses deneyimini yaşayın. En yüksek ses kalitesi için üst sınıf bileşenleri kullanan Audio Boost HD, oyun oynarken rakiplerinize karşı size açık bir avantaj sağlar. Nefes kesici bir ses deneyimi ile oyunun kurallarını değiştiren dinamik ses sahnelerinin keyfini tadacaksınız.
 • Yeni nesil yüksek çözünürlüklü ses işlemcisi (ALC1220): DSD Super Audio CD çalma & kaydetme (normal CD kalitesinden 64 kat daha iyi) ve 120dB SNR / 32-bit desteği.
 • ESS Audio DAC: Mükemmel ve gerçekçi bir ses elde etmek için, en doğal analog sesleri ultra düşük bozunum ve gerçeğine sadık bir deneyimle örnekler.
 • Yüksek Kaliteli Ses Kapasitörleri: Stüdyo seviyesi kulaklıklar için olağanüstü akustik ve gerçekçiliğe sahip yüksek kaliteli ses deneyimi.
 • Altın Ses Jakları: Altın ses konektörleri, mümkün olan en yüksek sinyal kalitesini çok daha düşük ses bozulması ile iletir.
 • Dahili Kulaklık Amplifikatörü: 600Ω direnç değerine kadar olan profesyonel kulaklıklara destek veren dahili kulaklık amplifikatörü ile size bilgisayarınızda bile stüdyo kalitesinde ses deneyimi yaşatır.

Yepyeni Nahimic 3 İle Gelecek Nesil Ses Deneyimi

Yepyeni Nahimic 3 ile daha önce yaşamadığınız nefes kesen bir ses deneyimine hazır olun! Basit ve algısal yeni arayüzü ile Nahimic 3 sadece oyunlarda 3D surround deneyimini geliştirmekle kalmıyor, aynı zamanda müzik, film ve konferans görüşmelerinde de sesi istediğiniz şekilde kontrol etmenizi sağlıyor.

İzole Ses Devresi

Ses devrelerinin ve bileşenlerinin anakart üzerinde ayrılmış bir alanda elektriksel olarak izole edilmesi sayesinde harici bir ses kartı gibi işlev görür. Daha az sinyal gürültüsü, size daha temiz bir ses olarak geri döner.

Birbirinden Ayrılmış Ses Katmanları

PCB'deki ayrı katmanlara döşenen ses devreleri, sol ve sağ ses kanallarında eşit ve bozulmamış ses elde edilmesini sağlar.

De-Pop Koruması

De-Pop filtresi, cihazlarınızı takıp çıkarırken veya PC’nizi açıp kapatırken duyduğunuz, meydana gelen ani ses yükselmesi ve ses patlaması gibi sesleri ortadan kaldırır.

Ön USB Type-C Bağlantısı

MSI anakartlar, oyuncuların en yeni USB cihazlarıyla bağlantı kurmasını sağlayan ön USB Type-C desteğine sahiptir. MSI PC kasalı bir sistem kurarak en pratik ve kullanışlı deneyime sahip olun.

Click BIOS 5 - Oyun Tutkunlarının BIOS’u

BIOS’umuz en güncel seçenekleri içerir ve herkesin kolayca kullanması için uygundur. Click BIOS 5’in kapsamlı özellikleri, siz oyun oynarken maksimum performansı elde etmeniz için sisteminizi en optimum ayarlara getirmenizi sağlar.

MSI APP Player

BlueStacks ile yapıan özel işbirliği ile geliştirilen MSI APP Player, mobil oyunlar ve PC platformu arasında mükemmel bir geçiş sağlayarak özel ışıklandırması, daha iyi grafikler gibi birçok avantaj sunar.

MSI MEG Z490 ACE DDR4 4800(OC) 3xM.2 ATX 1200P

MSI MEG Z490 ACE Intel Z490 Soket 1200 DDR4 4800(OC)MHz ATX Gaming (Oyuncu) Anakart Özellikleri

 • İşlemci Modeli                                Intel, Intel

  İşlemci Desteği                              10. Nesil Intel Core / Pentium Gold / Celeron

  Yonga seti                                      Intel Z490

  Soket Yapısı                                   1200

  Ram Tipi                                         DDR4 4800(OC)/ 4600(OC)/ 4533(OC)/ 4400(OC)/ 4300(OC)/ 4266(OC)/ 4200(OC)/ 4133(OC)/ 4000(OC)/ 3866(OC)/ 3733(OC)/ 3600(OC)/ 3466(OC)/ 3400(OC)/ 3333(OC)/ 3300(OC)/ 3200(OC)/ 3000(OC) / 2933(JEDEC)/ 2666(JEDEC)/ 2400(JEDEC)/ 2133(JEDEC) MHz

  Ram Kapasitesi                               128GB

  SATA6x                                            SATA3

  RAID                                                RAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 10

  M.2                                                   3 x M.2

  PCI-E Slot                                        3x PCI-E 3.0 x16, 2x PCIe x1

  Ethernet (LAN)                                 1x Realtek® 8125B 2.5G LAN, 1x Intel® I219V 1G LAN

  HDMI                                                Yok

  USB                                                  1 x USB 3.2 Gen 2x2 Type-C, 3 x USB 3.2 Gen2 Type-A, 2 x USB 3.2 Gen1 Type-A, 2 x USB 2.0 

  Overclock                                          Var, Var

  Wi-Fi                                                  Var

  Kasa Yapısı                                       ATX

  Garanti                                              24 Ay Garanti

Msi
4719072718923

Teknik Özellikler

Bellek Kapasitesi
128 GB
Bellek Tipi
DDR4
Bellek Hızı
2133 MHz
2933 MHz
3000 MHz
3866 MHz
4000 MHz
4800 MHz
İşlemci Modeli
Intel
Soket Yapısı
1200
Ram Slot Sayısı
4 Adet
HDD Desteği
M.2
RAID
SATA3

aynı kategoride bulunan diğer 8 ürün:

VadeAylıkToplam
1₺3.906,46₺3.906,46
2₺2.019,64₺4.039,28
3₺1.358,15₺4.074,44
4₺1.035,21₺4.140,85
5₺836,76₺4.183,82
6₺701,21₺4.207,26
VadeAylıkToplam
1₺3.906,46₺3.906,46
2₺2.019,64₺4.039,28
3₺1.358,15₺4.074,44
4₺1.035,21₺4.140,85
5₺836,76₺4.183,82
6₺701,21₺4.207,26
VadeAylıkToplam
1₺3.906,46₺3.906,46
2₺2.019,64₺4.039,28
3₺1.358,15₺4.074,44
4₺1.035,21₺4.140,85
5₺836,76₺4.183,82
6₺701,21₺4.207,26
VadeAylıkToplam
1₺3.906,46₺3.906,46
2₺2.019,64₺4.039,28
3₺1.358,15₺4.074,44
4₺1.035,21₺4.140,85
5₺836,76₺4.183,82
6₺699,26₺4.195,54
VadeAylıkToplam
1₺3.906,46₺3.906,46
2₺2.019,64₺4.039,28
3₺1.358,15₺4.074,44
4₺1.035,21₺4.140,85
5₺836,76₺4.183,82
6₺699,26₺4.195,54
VadeAylıkToplam
1₺3.906,46₺3.906,46
2₺2.019,64₺4.039,28
3₺1.358,15₺4.074,44
4₺1.035,21₺4.140,85
5₺836,76₺4.183,82
6₺699,26₺4.195,54
VadeAylıkToplam
1₺3.906,46₺3.906,46
2₺2.019,64₺4.039,28
3₺1.358,15₺4.074,44
4₺1.035,21₺4.140,85
5₺836,76₺4.183,82
6₺701,21₺4.207,26
VadeAylıkToplam
1₺3.906,46₺3.906,46
2₺2.019,45₺4.038,89
3₺1.358,15₺4.074,44
4₺1.035,21₺4.140,85
5₺836,76₺4.183,82
6₺701,21₺4.207,26

Diğer Kartlar

Tüm kredi ve bankamatik kartları ile tek çekim olarak ödeme yapabilirsiniz.
Karşılaştırmak için ürün eklendi.