Asus Rog Crosshaır Vııı Impact X570 Ddr4 4800(O.C)/2133Mhz Mdtx Am4

ROG-CROSSHAIR-VIII-IMPACT
AMD AM4 X570 Mini-DTX oyuncu anakartı – SO-DIMM.2 kart (çift M.2), Wi-Fi 6 (802.11 ax), PCIe 4.0, SupremeFX ses, Aura Sync RGB LED aydınlatma, SATA 6Gb/s ve USB 3.2 Gen 2
- AMD AM4 soket: 2. ve 3. Nesil AMD Ryzen™ işlemcilere hazır. Maksimum bağlantı ve hız için iki adete kadar M.2 sürücüsü, USB 3.1 Gen2 ve AMD StoreMI desteği
- SO-DIMM.2: Isı bloğu ve dahili genişleme kartı, iki adet M.2 sürücünün bir SO-DIMM ara yüzü aracılığıyla bağlanmasını ve maksimum performans için SSD sıcaklıklarının kontrolüne yardımcı olur
- Kapsamlı termal tasarım: Aktif VRM ve yonga seti ısı bloğu ve ısı borulu tam boy alüminyum arka plaka, daha fazla ısının soğurulmasına yardımcı olur
- Yüksek performanslı ağ: MU-MIMO destekli dahili Wi-Fi 6 (802.11ax) ve ASUS LANGuard özellikli Intel Gigabit Ethernet, GameFirst V teknolojilerini destekler
- Gelişmiş sıvı soğutma özellikleri: ROG sıvı soğutma bölgesi, Water Pump+ girişi ve radyatör girişleri, özel sıvı soğutma sistemleri için kolay bağlantıyı mümkün kılar
- 5 Yönlü Optimizasyon: Sistem bütününde otomatik ayarlama, hız aşırtma ve soğutma profillerinin sisteminize özel olmasını sağlar
- Kullanıcı Dostu Tasarım: Hazır monteli I/O kalkanı, ASUS SafeSlot ve anakarta BIOS FlashBack™, Clr CMOS, Q-Code ve FlexKey özellikleri ekleyen IMPACT Control Card IV
- Rakipsiz kişiselleştirme: RGB girişleri ve Gen 2 programlanabilir girişlerle birlikte ASUS’a özgü Aura Sync RGB aydınlatma
- Endüstri lideri ROG ses: Uzman seviyesinde ses performansı için SupremeFX S1220 ve ESS® SABRE9023P, Sonic Studio III ve DTS Sound Unbound
Product Image

Teknik Özelliklere Genel Bakış
mars
1: 6 x USB 3.2 Gen 2*
2 x USB 3.2 Gen 1
SPDIF ÇIKIŞI

2: Intel®​ Wi-Fi 6 AX200
Intel®​ I211-AT Gb Ethernet
ROG GameFirst V
Anti-surge LANGuard

3: AMD X570 Yonga Seti
4: 3 x LED aydınlatmalı ses jakları
5: SupremeFX S1220 CODEC
Sonic Studio III ve Sonic Studio Virtual Mixer
Sonic Radar III
DTS® Sound Unbound

6: DDR4 4800MHz+ (O.C.)*
7: Procool II güç konektörü
8: AMD Soket AM4
9: 1 x USB 3.2 Gen 2 ön panel konektörü
2 x USB 3.2 Gen 1 ​

10: SO-DIMM.2 Slot
11: GPU desteği*
12: 4x SATA 6Gbs (2x açılı)
13: 1 x RGB başlık
2 x Adreslenebilir Gen2 başlıklar


* Özellikler farklı işlemci tiplerine göre değişebilir. Listelenmiş özellikler 3. Nesil AMD Ryzen™ İşlemcileri baz almaktadır.

Crosshair VIII IMPACT
ROG Crosshair VIII, devasa potansiyele sahip kompakt anakart Impact'in gelişinin de habercisi. En yeni 3. Nesil AMD Ryzen işlemcilere hazır olan Crosshair VIII Impact'in Mini-DTX boyutu, içerisinde gelişmiş güç aktarımı ve soğutma, çift M.2, yeni nesil Wi-Fi 6 (802.11ax) ve dahili SupremeFX ses gibi ATX sınıfı özelliklerle dolu. Tam boyuttaki kasalara rakip olmaya hazır, küçük boyutlu oyuncu sistemleri için mükemmel bir seçenek.
mars

Kullanıcı Dostu
mars
1. ROG patentli hazır monteli Giriş/Çıkış kalkanı
Tüm kasalar için uyumlu.
2. Impact control IV
BIOS FlashBack™, Clr CMOS, Q-Code ve Fle1Key* özellikleri sunan dahili kart. Yazılım erişimi, güncellemeler ve hata giderme konularında kolaylık sağlar.
3. ADRESLENEBİLİR RGB BAŞLIKLAR
Aura Sync özellikli PC aksesuarlarına bağlantıyı mümkün kılar.
4. Sıvı Akış / Sıvı Giriş & Çıkış başlıkları
Soğutma sıvısı sıcaklıklarının ve tüm sistemin akış oranını düzenli olarak takip etmeyi sağlar, böylece en iyi soğutma performansını garantilersiniz.
5. 90 derecelik bağlantı
Dahili girişler, karta 90 derecelik açı ile yerleştirilmişlerdir, böylece düzenli bir sistem için kablo yönetimini kolaylaştırır.

Isı Bloğu
mars
Çift Özel Delta Superflo Fanlar
Düşük gürültü yapan bu özel fanlar 60.000 saat L10* çalışma ömrüne sahip dayanıklı rulmanlara sahip.
Çift taraflı Fan Braketi
Benzersiz bir tasarım, fanların dar alanlardan güvenilir şekilde hava almasını sağlar.
Kanatlı Soğutma Blokları
Soğutma bloklarındaki kanat yoğunluğu, yüzey alanını en yüksek seviyeye çıkarırken hava çıkışının da kolay olmasını sağlayacak şekilde belirlendi.

TAM BOY ALÜMİNYUM ARKA PLAKA
Yüksek verimliliğe sahip bakır ısı boruları, ısıyı VRM'den tam boydaki alüminyum arka plakaya aktarır. Isıyı hızlı ve eşit şekilde dağıtarak, küçük kasalardaki sınırlı hava akışını karşılar.
mars

KOMPAKT TASARIM
Impact'in sıra dışı Mini-DTX boyutu, özel bir seçimdir. Birçok Mini-ITX kasa, iki yuva büyüklüğünde grafik kartı için yeterli alanla sunulur, bu da PCIe® yuvasının altında kullanılmayan bir alan olduğu anlamına gelir. Halbuki bu alan, daha fazla parça ve ek özellikler barındırabilir. Mini-ITX'ten boyut olarak daha uzun olan Impact, bu kullanılmayan alanı değerlendirir. ROG mühendisleri mini-ITX PC kasalarına sığmasını sağlarken, bu alana da ek özellikler eklemişlerdir.
marsmars

Güç Tasarımı
Birden çok çekirdeğe sahip işlemcilerin işlem gücü, devasa akım değişikliklerine hızlı tepki veren bir güç devresine ihtiyaç duyar. 10 adet stratejik olarak eşlenmiş bir dizi güç aşaması barındıran Impact'in VRM'i, herhangi bir çalışma ortamında her türlü iş yüküne hazırdır.
mars
marsmarsmarsmars
8-PIN PROCOOL II GÜÇ BAĞLANTILARI
En yeni ProCool II güç bağlantısı, sıcak noktaları ve bağlantı hatalarını engellemek için empedansı düşürerek, yüksek dayanım ve uzun ömür sunar. Bu yeni tasarım, daha iyi dağıtım için metal bir zırh ve katı pinler barındırır.
GÜÇ KADEMELİ MOSFET'LER
VRM, her biri 70 amper taşıyabilen 8+2 TDA21472 güç aşamasından oluşur.
MICROFINE ALAŞIMLI BOBİNLER
Her güç aşaması, 45 amper taşıyabilen yüksek dayanıklılığa sahip alaşımlı çekirdekli bobinlerle desteklenir.
10K JAPON ÜRETİMİ SİYAH METALİK KAPASİTÖRLER
Giriş ve çıkış filtreleme, yüksek çalışma sıcaklıklarında binlerce saat dayanabilecek şekilde tasarlanan, katı polimer kapasitörler tarafından sağlanır.

OPTIMEM III DDR4 4800+ MHZ (O.C.)
Özel bellek iz yolu ayarlamaları ile sinyal bütünlüğünü geliştiren ve gürültüyü azaltan Optimem III, bellek kitlerinin yüksek frekanslarda daha düşük gecikmelerde ve azaltılmış voltajlarla çalışmasını mümkün kılar. Impact'inizi favori bellek modüllerinizle eşleştirin ve devasa bant genişliği isteyen uygulamalarınız için en yeni Ryzen 3000 işlemci gücünü maksimuma çıkarın. Ya da Infinity Fabric ve bellek performansını, çeşitli iş yükleri için dengeleyin.
mars

İKİ KAT KAPASİTELİ DIMM DESTEĞİ
Crosshair VIII Impact, yuva başına 32GB, toplamda ise 64GB'lık bellek kapasitesi destekleyen, benzersiz bir bellek yolu tasarımına sahiptir. İki kat daha fazla kapasiteye sahip UDIMM modülleri ile Impact, dört DIMM bellek kapasitesini, çift DIMM tasarımında sunar.
mars
mars
mars

OPTİMİZASYON
ROG size, sisteminizi hızlı ve kolay bir şekilde optimize etmeniz için güçlü araçlar sunar. İnce ayar yapmak isteyenler için UEFI BIOS'un birçok gelişmiş kontrolü de kategorilere ayrılmış şekilde sunulur ve sisteminizi her yönden ayarlamanız mümkün olur.
mars

UEFI BIOS
Ünlü ROG UEFI (BIOS), sisteminizi yapılandırmak ve ayarlamak için gereken her şeyi sunar. Kendi sistemini kendisi toplamaya ilk kez başlayanlar için akıllı şekilde basitleştirilmiş seçenekler sunmasının yanı sıra tecrübeli kullanıcılara da kapsamlı özellikler sağlar.
marsmars
EZ MODU
Kurulumu basitleştirmek için tasarlanan EZ modu, tek bir sayfada tüm önemli ayarları ve istatistikleri sunar. Kılavuzlar, sürükle-bırak işlevi ve önemli ayarların tek tıkla uygulanması gibi özellikler sayesinde sisteminiz anında çalışmaya hazır olacak.
GELİŞMİŞ MOD
Sisteminizi derinlemesine incelemeye hazır olduğunuzda UEFI'nin Gelişmiş moduna geçip tüm kontrolü elinize alabilirsiniz. Gelişmiş mod ile anakartınızın her noktasını tamamen kontrol edebilir, arama özelliğinden yararlanabilirsiniz.

5-YÖNLÜ OPTİMİZASYON
Karmaşık ayarları sadece tek bir tıklamayla halledin. ASUS 5-Yönlü Optimizasyon, sistemin önemli noktalarını dinamik olarak optimize edip bilgisayarınıza özel hız aşırtma ve soğutma profilleri sunarak PC'nizi daha akıllı hale getirir.
marsmarsmars
TPU ANALİZİ
CPU PERFORMANS ARTIŞI
Akıllı bir dahili mikro kontrolcü olan TurboV İşlem Birimi (TPU), voltaja ince ayar yapma, sistem verilerini izleme ve hız aşırtma değerlerini düzenleme gibi bir dizi sistem ayarı seçeneği sunar.
EPU KILAVUZU
ÇOK YÖNLÜ ENERJİ VERİMLİLİĞİ
Energy Processing Unit (EPU) ile sisteminizde güç tasarrufu yapmanın keyfini çıkarın. EPU, güç sarfiyatını otomatik olarak optimize eder ve Dışarıda modu sayesinde tasarrufu en üst düzeye çıkarır. Bu akıllı modda, kullanılmayan giriş/çıkış kontrolcüleri kapatılarak üst düzey enerji tasarrufu sağlanan bir senaryo oluşturulur.
FAN XPERT 4
HAVA VEYA SIVI SOĞUTMA İÇİN ESNEK KONTROLLER
Fan Expert 4 veya ödüllü UEFI üzerinden fanlar, su pompaları ve hatta hepsi-bir-arada (AIO) soğutucular üzerinde kapsamlı kontrole sahipsiniz. İster hava ister suyla soğutma yapın Auto-Tuning modu tüm paramatreleri tek bir tıklamayla akıllı bir şekilde yapılandırır. Tüm fan hızlarını varsayılan en düşük seviyenin de altına taşıyan Aşırı Sessiz modu ise hafif görevlerle ilgilenirken sisteminizin fısıltı düzeyinde ses çıkarmasını sağlar.​
marsmars
DIGI+ GÜÇ KONTROLÜ
HASSAS DİJİTAL GÜÇ KONTROLÜ
Digi+ voltaj regülatör modülü (VRM), frekansı ve güç verimliliği ayarlarını değiştirerek voltaj düşmesine karşı gerçek zamanlı kontrol sunar ve üstün kararlılık ve performans için CPU voltajına ince ayar yapmanızı sağlar.
TURBO APP
TURBO APP
AMD işlemcilerinde her çekirdeğe ayrı ayar yapılabiliyor. ASUS Turbo uygulaması bu özellikten faydalanarak uygulamaları belli işlemci çekirdeklerine atamanızı sağlar ve işlem gücünü öncelikle en çok gereken yere aktarır.​

HASSAS VOLTAJ TAKİBİ
Geleneksel anakartlar, tek tarafı tespitle voltaj ölçümü yaparlar, ancak bu da işlemciye sunulan değerle yazılıma sunulan değer arasında büyük farklar olmasına neden olur. Impact, diferansiyel tespitli bir devre ile hız aşırtmayı kolaylaştırır ve böylece voltajları daha doğru takip etmenizi sağlar.
marsmars

BAĞLANTI SEÇENEKLERİ
ROG Crosshair VIII Impact, kesintisiz oyun deneyimleri için gelişmiş bağlantılar sunar. Bu bağlantılar arasında Intel Ethernet ve en yeni Wi-Fi 6 (802.11ax) bulunmaktadır. Aynı zamanda SO-DIMM modülüne entegre edilmiş iki M.2 yuvası, ATX ROG kartlarda bulunan aynı SupremeFX ses kodek de bunlardandır.
mars

mars
1. WIFI 6 (AX200)
ROG Crosshair VIII Impact'te yer alan dahili Wi-Fi 6 (802.11ax), yoğun Kablosuz ortamlarında gelişmiş kapasite ve daha iyi performansla, sıra dışı çevrimiçi oyun deneyimleri sunarak, ultra yüksek kablosuz ağ hızları sunuyor.
2. INTEL ETHERNET
ROG Crosshair VIII Impact, ağınız ve dış dünya arasındaki veri aktarımının hızlı ve akıcı olmasını garantilemek için en yeni Intel® Ethernet (I211-AT) barındırır. Intel LAN, işlemci kullanımını azaltırken, TCP ve UDP veri akışını artırır, böylece işlemcinin gücü size kalır.​​

SupremeFX
ROG Crosshair VIII Impact'in SupremeFX sesi, sinyal kesintilerini sınırlandırmak için özel bir kart barındırır ve içerisinde SupremeFX S1220 kodek, ESS® ES9023P DAC ve uzman seviyesinde ses için yüksek kaliteli kapasitörler barındırmaktadır.
mars

mars
1. DEĞİŞKEN MOSFETLER
Benzersiz tasarımı sayesinde kodek empedans tespit özelliği, ön ya da arka kulaklık çıkışına yönlendirilebilir.
2. S1220 CODEC
10 DAC kanalı, aynı anda 7.1 kanal oynatımı, bağımsız 2.0 kanal, çoklu akışlı ster
Asus
4718017372558

Teknik Özellikler

Bellek Kapasitesi
64 GB
Bellek Tipi
DDR4
Bellek Hızı
3733 MHz
3866 MHz
4000 MHz
4133 MHz
4266 MHz
4400 MHz
4600 MHz
4800 MHz
İşlemci Modeli
AMD
Soket Yapısı
AM4
Ram Slot Sayısı
2 ADET
HDD Desteği
SATA3

aynı kategoride bulunan diğer 8 ürün:

VadeAylıkToplam
1₺4.299,02₺4.299,02
2₺2.222,60₺4.445,19
3₺1.494,63₺4.483,88
4₺1.139,24₺4.556,97
5₺920,85₺4.604,25
6₺771,68₺4.630,05
VadeAylıkToplam
1₺4.299,02₺4.299,02
2₺2.222,60₺4.445,19
3₺1.494,63₺4.483,88
4₺1.139,24₺4.556,97
5₺920,85₺4.604,25
6₺771,68₺4.630,05
VadeAylıkToplam
1₺4.299,02₺4.299,02
2₺2.222,60₺4.445,19
3₺1.494,63₺4.483,88
4₺1.139,24₺4.556,97
5₺920,85₺4.604,25
6₺771,68₺4.630,05
VadeAylıkToplam
1₺4.299,02₺4.299,02
2₺2.222,60₺4.445,19
3₺1.494,63₺4.483,88
4₺1.139,24₺4.556,97
5₺920,85₺4.604,25
6₺769,53₺4.617,15
VadeAylıkToplam
1₺4.299,02₺4.299,02
2₺2.222,60₺4.445,19
3₺1.494,63₺4.483,88
4₺1.139,24₺4.556,97
5₺920,85₺4.604,25
6₺769,53₺4.617,15
VadeAylıkToplam
1₺4.299,02₺4.299,02
2₺2.222,60₺4.445,19
3₺1.494,63₺4.483,88
4₺1.139,24₺4.556,97
5₺920,85₺4.604,25
6₺769,53₺4.617,15
VadeAylıkToplam
1₺4.299,02₺4.299,02
2₺2.222,60₺4.445,19
3₺1.494,63₺4.483,88
4₺1.139,24₺4.556,97
5₺920,85₺4.604,25
6₺771,68₺4.630,05
VadeAylıkToplam
1₺4.299,02₺4.299,02
2₺2.222,38₺4.444,76
3₺1.494,63₺4.483,88
4₺1.139,24₺4.556,97
5₺920,85₺4.604,25
6₺771,68₺4.630,05

Diğer Kartlar

Tüm kredi ve bankamatik kartları ile tek çekim olarak ödeme yapabilirsiniz.
Karşılaştırmak için ürün eklendi.