Msı B450M Mortar Max Ddr4 3466 Hdmı Usb3.2 Matx

MSI B450M MORTAR MAX DDR4 3466 HDMI USB3.2 mATX

B450M Mortar Max - Çelikten Daha Güçlü

1- Flash BIOS butonu
2- PS/2 Combo Port
3- USB 3.2 Gen1
4- USB 3.2 Gen2 (Type A+C)
5- Altın ses jakları ve S/PDIF
6- Arsenal Sticker Alanı: Kişisel zevkinize göre özelleştirebileceğiniz boş bir alan
7- Genişletilmiş Heatsink Tasarımı: Maksimum soğutma performansı için lider heatsink tasarımı
8- Ağır Zırhlı Gaming Soğutma Blokları: Maksimum soğutma için askeri sınıf tasarım
9- DDR4 Boost: Optimize edilmiş hatlar, izole bellek devreleri
10- Turbo M.2: PCI-Express Gen3 x4 üzerinden 32Gb/sn’ye varan veri hızı
11- PCI-E Steel Armor: Ekran kartınızı bükülme, çatlama ve elektromanyetik girişim sinyallerinden korur
12- Audio Boost: Oyun için optimize edilmiş en iyi ses bileşenleri

Geliştirilmiş Performans

MSI anakartlar, oyun ve PC tutkunları için en güncel depolama standartlarının tümünü destekler. Herhangi bir ultra-hızlı depolama aygıtını bağlamanıza olanak tanıyan bu özelliği, size oyun içinde avantajlar sağlar. CPU ve bellek yükseltme, hızlı depolama ve USB aktarım hızlarıyla savaş alanının fatihi olun. Oyunlara daha hızlı başlayın, seviyeleri daha hızlı yükleyin ve böylelikle düşmanlarınıza karşı gerçek bir avantaja sahip olun.

En Yüksek Oyun Performansı İçin Soğuk Kalır

PC’nizde soğutma, güvenilir bir performans için çok önemlidir. MSI anakartlar, sağlam ve ağır zırhlı soğutma blokları ile mükemmel güç tasarımına sahiptir. Bunun yanı sıra yeterli sayıda fan bağlantısı ve eksiksiz denetimlerle sisteminizi maksimum seviyede soğutmak için gerekli tüm yazılım ve donanıma sahip olduğunuzdan emin olabilirsiniz.

Daha Fazla Çekirdek ve Daha Yüksek Performans İçin Gelişmiş Termal Tasarım

Daha fazla çekirdeğe sahip işlemcilerde termal ve güç tasarımı, sıcaklığın düşük kalması için son derece önemlidir. MSI’ın genişletilmiş güç yönetimi ve gelişmiş devre tasarımı sayesinde en üst seviye işlemciler bile MSI anakartlarda tam güç çalışabilir.

Tam Kontrollü Fan Konnektörleri

MSI anakartları, tüm sisteminizin CPU fanlarının hızlarını ve sıcaklıklarını yönetmenize olanak tanır, böylelikle size serin ve sessiz çalışan bir sistem üzerinde tam kontrol sağlar. En popüler işlemci soğutucuları göz önünde bulundurularak fan konnektörleri anakarta uygun şekilde yerleştirilmiştir.
Çalışma Profiline Göre Değişken Fan Hızları
MSI Fan konnektörleri sistemin pil veya elektrik gücünde çalıştığını otomatik olarak algılar ve fan hızlarını sessizlik için optimize eder. Hysteresis özelliği ile önceki kullanımları da değerlendirerek fanlarınızın akıcı bir şekilde çalışmasını sağlayarak sistemin her zaman sessiz ve soğuk kalmasını sağlar.

Oyun Sisteminizi Kişiselleştirin

MSI’ın Mystic Light uygulaması ile kendi renk düzeninizi özelleştirin ve uygulayın. Mystic Light ile paletten istediğiniz renkleri seçerek sisteminizin tarzına uyumlandırın. Farklı renkler mi istiyorsunuz? Sisteminizin görünümünü 1 saniyede değiştirin!

Olağanüstü Renkler ve Efektler

Mystic Light RGB LED kullanarak PC’nizi 16.8 milyon renk ve 10 farklı ışıklandırma efekti ile kişiselleştirin. Hem de ister PC üzerinden Mystic Light uygulaması ile ister mobil cihazınız özerinden tek tıklamayla!
Mystic Light Sync İle LED Deneyiminizi Senkronize Edin
Mystic Light Sync'in sağladığı kolaylık sayesinde, Mystic Light uygulaması ile uyumlu işlemci soğutucusu, klavye, fare gibi farklı donanımların ve çevre birimlerinin RGB LED çözümlerini de rahatlıkla kontrol edebilirsiniz.

Mystic Light Extension

MSI Mystic Light Extension pin konnektörleri sezgisel algılama ile anakart üzerinde bulunan RGB şeritlerini ve sisteme eklenen diğer RGB çevre bileşenlerini harici bir RGB kontrolcüsüne ihtiyaç duymadan idare eder.
Mystic Light Extension (JRGB) çıkışı, 3 metreye kadar tek renk 5050 RGB LED şeritleri için maksimum 3A (12V) güç sağlar.

Ömür Boyu Kalite İçin Tasarlandı

Yalnızca en iyi kaliteye sahip bileşenleri ve en yeni tasarımları kullanıyoruz. Acımasız testlerden ve en zorlu koşullardan geçiriyoruz.. Böylece size süper güvenilir, kararlı ve yüksek performanslı bir anakart sunuyoruz.

Sisteminizi PCI-E Steel Armor İle Güçlendirin

Steel Armor, PCB üzerinde çok daha fazla lehim noktasına sahiptir. Böylece ekran kartınızı güçlendirir ve PCI-Express sinyallerinin elektromanyetik girişimlere maruz kalmasını önleyerek daha yüksek bir GPU hızlandırması ile kesintisiz bir oyun deneyimi sunar.
En İyi Anakart Koruması
MSI anakartlar üzerinde bulunan çift kat topraklanmış montaj yuvaları, anakarta zarar verebilecek elektrostatik deşarj (ESD) dalgalanmalarına karşı Çift ESD koruması sunar. Böylece sınırsızca ve güven içinde sisteminizin tadını çıkarabilirsiniz.

Gaming Certified - En İyi Oyun Performansı

Gaming anakartlarımız oyun laboratuvarlarımızda, internet kafelerde ve dünyanın en iyi eSpor oyuncuları tarafından yine dünyanın en popüler oyunlarında kararlılık ve en iyi performans için test edilmiştir. 24 saatlik kesintisiz online ve offline oyun testleri ile MSI, tümleşik ağ konfigürasyonu, ses iletimi ve FPS performansını mükemmel bir seviyeye ayarlayarak sizlerin de en iyi oyun performansına ulaşmanızı sağlar.
Yalnızca bu testlerden geçen anakartlar “Gaming Certified” statüsüne erişir ve gerçek bir MSI Gaming anakart olduklarına dair sertifikalandırılırlar.

Audio Boost İle Profesyonel Stüdyo Sınıfı Ses Kalitesi

Audio Boost ile mümkün olan en derin ses deneyimini yaşayın. MSI anakartlar uzun yıllara dayanan tecrübesiyle oyunculara gerçek ve en iyi sesi sunuyor. En yüksek ses kalitesi için üst sınıf bileşenleri kullanan Audio Boost, oyun oynarken rakiplerinize karşı size açık bir avantaj sağlar. Nefes kesici bir ses deneyimi ile oyunun kurallarını değiştiren dinamik ses sahnelerinin keyfini tadacaksınız. Audio Boost kullanarak gözleriniz kapalı bir şekilde düşmanlarınızın yerini tespit edebilirsiniz.

Audio Boost İle Ses Kalitesini Yükseltin

  • Yeni nesil yüksek çözünürlüklü ses işlemcisi (ALC892)
  • Yüksek kaliteli ses kapasitörleri
  • Altın ses jakları
  • İzole ses devresi
  • Birbirinden ayrılmış ses katmanları
  • De-Pop Koruması

Kullanıcı Dostu Tasarım

MSI anakartlar, uygun pin-header, SATA ve USB konumu gibi kullanışlı ve akıllı DIY dostu tasarımlarıyla, dilediğiniz oyun donanımını seçmenize imkan tanıyarak PC kurma deneyiminizi kolaylaştırır.

Maksimum Uyumluluk

Her bir MSI anakartı, kullanıcı dostu tasarıma sahip SATA ve USB konumlandırması ile en geniş bileşen ve cihaz gamı uyumluluğu sertifikasına sahiptir. Dahası en kritik bileşen olan bellekler için de özel bir QVL Listesi sunuyoruz. MSI DDR4 Boost Teknolojisi ile birlikte sunulan maksimum uyumluluk sayesinde bilgisayar toplarken veya yükseltme yaparken dilediğiniz gibi seçim yapma özgürlüğüne kavuşur ve herhangi bir oyun donanımını rahatlıkla seçebilirsiniz.

Ryzen İşlemci Desteği

Güncellenmiş özellikler ve yeteneklere sahip MSI B450 anakartlar, AMD'nin en yeni nesil Ryzen işlemcilerini desteklemektedir. Hem tasarımcılar hem de oyuncular için oluşturulmuş platformla yeni zirvelere yükselmenin tadını çıkarın.
Core Boost
Core Boost teknolojisi MSI'ın üstün dizaynını ve optimize edilen güç tasarımını bir araya getiriyor. Böylece işlemcinize daha hızlı ve kesintisiz güç sağlıyor. Çok çekirdekli işlemcilere destek vermesinin yanında CPU için de en uygun koşulları sağlıyor.

Üst Düzeyde İstikrar ve Uyumluluk Testi

MSI, en zorlu şartlar altında testlerini gerçekleştirdiği popüler markaların belleklerinin sisteminizde her görevde istikrarlı çalışmasını prensip edinmiştir. Bellek iş ortaklarımız olan Corsair, Crucial, Kingston, G.Skill ve daha birçok marka bellek modüllerini ve konfigürasyonlarını optimize ederek hız aşırtma performansının iyileştirilmesini sağlar.

Hızlı ve Geleceğe Hazır Depolama

Bu anakart en güncel depolama standartlarının tümünü destekler. Herhangi bir ultra-hızlı depolama aygıtını bağlamanıza olanak tanıyan bu özelliği, size oyun içinde avantajlar sağlar. Oyunlara daha hızlı başlayın, seviyeleri daha hızlı yükleyin ve böylelikle düşmanlarınıza karşı gerçek bir avantaja sahip olun.
Storage Boost İle Depolama Performansınızı Arttırın
Kolay kullanıma sahip olan bu benzersiz ve özel yazılım, sisteminize bağlı olan tüm depolama cihazlarını otomatik olarak algılayıp optimize edererek performanslarını arttırmanıza yardımcı olur. Storage Boost etkinleştirildiğinde, SSD’lerinizi optimize ederek sisteminizin hızını ve depolama performansını en üst seviyeye çıkarır, bu sayede veri yüklerken ve aktarırken size daha fazla zaman kazandırır.

M.2 Genie İle Kolay RAID Kurulumu

MSI’ın M.2 Genie seçeneği ile RAID 0 konfigürasyonu yaparak en yeni SSD'lerle inanılmaz hızlara ulaşmak mümkün. BIOS üzerindeki M.2 Genie işlevi ile oyuncular artık sistem ya da oyun SSD’leri için RAID 0 kurarak oyunların açılış hızlarını artırabilecekler. MSI’ın M.2 Genie özelliği sayesinde M.2 ve U.2 için RAID 0 kurulumu inanılmaz kolay bir işlem haline geliyor.

Eşsiz Bellek Performansı

MSI anakartlar oyun sisteminizdeki belleklerin çok daha hızlı, hız aşırtmaya hazır ve kararlı çalışmasını sağlar.
Optimize Edilmiş Bellek Hatları
MSI, sunduğu DDR4 Boost teknolojisi ile bellek hatlarını optimize ederek bellek devresini tamamen izole eder. Bu sayede mükemmel bir istikrar ve performansa ulaşan sisteminizin çökmesi konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.
DDR4 Boost teknolojisi, diğer markalara kıyasla yüksek bellek hızlarında daha fazla kararlılık sağlar. Oyun oynarken veya büyük boyutlu video ve fotoğraf dosyalarıyla çalışırken performansta görülen ekstra artışın tadını çıkarın.

Extreme Memory Profile (A-XMP) Teknolojisi

Sistem performansını arttırmak ve mükemmel kararlılıkta bir sistem oluşturmak için Click BIOS uygulamasından Extreme Profile (A-XMP) özelliğini kolayca etkinleştirmeniz yeterli. Extreme Memory Profile teknolojisi ile en iyi bellek hızı ve kararlılığına kolayca ulaşırsınız.

USB Cihazlarınızın Performansını Arttırın

Sevdiğiniz oyunları, film ve müzikleri USB üzerinden transfer etmek hiç bu kadar hızlı olmamıştı! Yüksek hızlı USB üzerinden veri, müzik ve filmleri 10Gb/sn'ye kadar yıldırım hızında iletin.
AMD Turbo USB 3.2 Gen2’ye sahip olan MSI anakartlar ile daha önce hiç görmediğiniz USB hızlarına ulaşırsınız.

Oyun İçinde Avantajınız

MSI anakartlar sunduğu en etkileyici oyun içi avantajları ile oyuncuların istedikleri zaman oyuna hakim olmalarını sağlar; MSI anakartlarının gelişmiş ses ve LAN özellikleri ile dinleme deneyiminizi ve ağ bağlantınızı artırın. Olağanüstü ses kalitesinin ve çevrim içi oyunların tadını çıkarın.

Üretkenliğinizi Geliştirecek Uygulamalar

Kolay kullanımlı, performans arttırıcı uygulamalar geliştirmede yıllar süren deneyimin sonucunda size yalnızca en iyi kaliteye sahip uygulamalar sunuyoruz. Bu araçları anakartınızdan en iyi performansı almak ve oyunda zafer elde etmek için kullanabilirsiniz.

Dragon Center - Tek Bir Uygulama İle Oyun Sisteminiz Üzerinde Tam Kontrol

PC’nizin kontrolüne tamamen sahip olmanız için gereken her şeyi tek bir uygulamada toplayan MSI Dragon Center, MSI masaüstü, ekran kartı, anakart ve hatta oyun donanımlarınızın tam işlevselliği için yüklemeniz gereken tek MSI yazılımı olacaktır. Dragon Center ile gelişmiş anakartların özelliklerini kontrol altına alın ve sonsuz olasılıkları ortaya çıkarın.

MSI APP Player

BlueStacks ile yapıan özel işbirliği ile geliştirilen MSI APP Player, mobil oyunlar ve PC platformu arasında mükemmel bir geçiş sağlayarak özel ışıklandırması, daha iyi grafikler gibi birçok avantaj sunar.

1 Saniyede Hız Aşırtma

Daha fazla FPS mi gerekiyor? Daha fazla CPU ve belek gücü mü lazım? MSI Game Boost, bir saniyede hız aşırtma sağlayarak size daha fazla FPS almanız için gereken gereken performans artışını sunar.

Kullanıcı Dostu BIOS

BIOS’umuz en güncel seçenekleri içerir ve herkesin kolayca kullanması için uygundur. BIOS’un kapsamlı özellikleri, siz oyun oynarken maksimum performansı elde etmeniz için sisteminizi en optimum ayarlara getirmenizi sağlar.

MSI B450M MORTAR MAX DDR4 3466 HDMI USB3.2 mATX

Genel Özellikler
Kullanım AlanıStandart
İşlemci TipiAmd
İşlemci DesteğiAMD
YongasetiAMD ® B450 Yongaseti
Soket YapısıAM4
Ram Tipi4 x DDR4
Ram Kapasitesi64 GB'a kadar destek
SATA4 x SATA 6Gb/s ports
RAIDSupports RAID 0 RAID 1 and RAID 10 for SATA storage devices, RAID 0 and RAID 1 for M.2 NVMe RAID
M.21 x M.2 slots (M2_2 Key M)
PCI-E Slot1 x PCI-E 3.0 x16 slot + 1 x PCI-E 2.0 x16 slot, 2 x PCI-E x1 slots
PCI Express X161x PCI-Ex16
VGA ÇıkışVar
Ses Girişi7.1 Kanallı Yüksek Tanımlı Ses
Ethernet (LAN)Realtek® RTL8111H-CG Gigabit LAN controller
Paralel PortVar
USB 2.02x USB 2.0
USB 3.02 x USB 3.2 (Gen2) + 6 x USB 3.2 (Gen1)
HDMIVar
Kasa YapısıMicro ATX
Garanti24 Ay Garanti
Msi
4719072653811

Teknik Özellikler

Bellek Kapasitesi
128 GB
Bellek Tipi
DDR4
Bellek Hızı
2667 MHz
2800 MHz
2933 MHz
3000 MHz
3200 MHz
3466 MHz
3733 MHz
3866 MHz
4000 MHz
4133 MHz
İşlemci Modeli
AMD
Soket Yapısı
AM4
Ram Slot Sayısı
4 Adet
HDD Desteği
M.2
RAID
SATA6

aynı kategoride bulunan diğer 8 ürün:

VadeAylıkToplam
1₺1.421,89₺1.421,89
2₺735,12₺1.470,23
3₺494,34₺1.483,03
4₺376,80₺1.507,20
5₺304,57₺1.522,84
6₺255,23₺1.531,37
VadeAylıkToplam
1₺1.421,89₺1.421,89
2₺735,12₺1.470,23
3₺494,34₺1.483,03
4₺376,80₺1.507,20
5₺304,57₺1.522,84
6₺255,23₺1.531,37
VadeAylıkToplam
1₺1.421,89₺1.421,89
2₺735,12₺1.470,23
3₺494,34₺1.483,03
4₺376,80₺1.507,20
5₺304,57₺1.522,84
6₺255,23₺1.531,37
VadeAylıkToplam
1₺1.421,89₺1.421,89
2₺735,12₺1.470,23
3₺494,34₺1.483,03
4₺376,80₺1.507,20
5₺304,57₺1.522,84
6₺254,52₺1.527,11
VadeAylıkToplam
1₺1.421,89₺1.421,89
2₺735,12₺1.470,23
3₺494,34₺1.483,03
4₺376,80₺1.507,20
5₺304,57₺1.522,84
6₺254,52₺1.527,11
VadeAylıkToplam
1₺1.421,89₺1.421,89
2₺735,12₺1.470,23
3₺494,34₺1.483,03
4₺376,80₺1.507,20
5₺304,57₺1.522,84
6₺254,52₺1.527,11
VadeAylıkToplam
1₺1.421,89₺1.421,89
2₺735,12₺1.470,23
3₺494,34₺1.483,03
4₺376,80₺1.507,20
5₺304,57₺1.522,84
6₺255,23₺1.531,37
VadeAylıkToplam
1₺1.421,89₺1.421,89
2₺735,05₺1.470,09
3₺494,34₺1.483,03
4₺376,80₺1.507,20
5₺304,57₺1.522,84
6₺255,23₺1.531,37

Diğer Kartlar

Tüm kredi ve bankamatik kartları ile tek çekim olarak ödeme yapabilirsiniz.
Karşılaştırmak için ürün eklendi.