ASUS PRIME H310M-R R2.0 DDR4 2666 mATX 1151p

                                                 asus-prime-h310m-r-r20-ddr4-2666-matx-1151p.jpg

Asus PRIME H310M-R

DDR4 2666MHz, HDMI, SATA 6Gbps ve USB 3.1 Gen 1 ile Intel LGA-1151 mATX anakart

ASUS OptiMem: Gelişmiş bellek kararlılığı için sinyal bütünlüğünü korumayı sağlayan, bağlantıların dikkatli bir şekilde rotalanması.

Fan Xpert : Üstün soğutma ve sessizlik için esnek kontroller, daha serin oyun için GPU sıcaklık tespiti.

5X Protection III: Tam koruma için çoklu donanım güvenliği.

ASUS Prime

ASUS Prime 300 Serisi anakartlar, ilk bilgisayarınız için gereken sağlam temeli sağlarken, beklentilerinizle artan tonlarca ekstrayla sunulur. En yeni 8. Nesil Intel® Core™ işlemcilere yerleştirilmiş iyiliklerle ASUS tasarım ve mühendisliğini birleştirdik, böylece içerisinde otomatik sistem ayarlama, geniş soğutma kontrolleri, sizi saran yerleşik ses ve ASUS Fan Genişleme Kartı için destek gibi endüstri lideri teknolojilerden yararlanabilirsiniz. ASUS Prime 300 ile akıllıca ve basit şekilde kurun.

Tam Enerji Verimliliği

Enerji İşlem Ünitesi (EPU) ile sistem genelinde güç tasarrufunun keyfini çıkaracaksınız. EPU otomatik olarak güç tüketimini iyileştirir ve Away modu ile tasarrufu en üst seviyeye çıkarır - kullanılmayan giriş/çıkış kontrolcülerini kapatarak, sıra dışı bir enerji tasarrufu senaryosu oluşturan akıllı bir ayar.         

Esnek Soğutma Kontrolleri

Prime 300 Serisi anakartlar, Fan Xpert 2+ yazılımı sayesinde sistem fanları üzerinde geniş kontrol sunar. Auto-Tuning modu ise tüm parametreleri tek bir tıkla akıllı bir şekilde ayarlar.

Tasarımdan Serin

Asus Prime H310M-R R2.0, ASUS Fan Xpert yazılımı veya UEFI BIOS ile ayarlanabilen, en geniş soğutma kontrollerini sunar.

Çoklu Sıcaklık Kaynakları

Her çıkış, üç termal sensörü takip ve tepki vermesi için ayarlanabilir. Fan Xpert ile aynı zamanda desteklenen ASUS grafik kartlarının sıcaklıklarını takip etmeniz için bir sensör atayabilirsiniz.             

4-pin PWM/DC Fan

Her yerleşik çıkış, PWM veya DC fanların otomatik belirlenmesini destekler

Ödüllü UEFI BIOS

UEFI BIOS, her PC kurma yolculuğunun ilk duraklarından biridir, Prime 300 Serisi de piyasadaki en iyilerden birine sahiptir.

                                 asus-prime-h310m-r-r20-ddr4-2666-matx-1151p.jpg

Q-Fan Control

Fanın çalışma hızını elle ayarlayabilir ya da Standart, Silent, Turbo veya Full Speed gibi önceden ayarlanmış modları kullanabilir, aynı zamanda otomatik anahtar, sıcaklık 75°C'ye vardığında tam hıza geçer.

                                 asus-prime-h310m-r-r20-ddr4-2666-matx-1151p.jpg

EZ Mod

• EZ Tuning WizardSistem performansını artırmak için bir CPU hız aşırtması uygulayın veya daha hızlı veri aktarımı ve yedekleme için bir RAID kurulumu yapın.

• Sezgisel grafik fan kontrolüHer fanı, fare ile çizeceğiniz bir kavisle ince bir şekilde ayarlayın.

• SATA Bilgisi:Sata giriş detaylarını görüntüleyerek, sürücüleri kolayca belirleyin.

• Hızlı Saat Ayarlaması:Saat ve tarihi değiştirmek için fare kontrollerini kullanın.

                              asus-prime-h310m-r-r20-ddr4-2666-matx-1151p.jpg

Advanced Mod

• My FavoritesAyar seçeneklerini hızlıca bulun ve tercih ettiğiniz araçları listeye ekleyin.

• Secure Erase:SSD'lerinizi fabrikadan çıktıkları hale geri döndürün.

• User ProfileYeni bir BIOS sürümüne veya sisteme taşımak için BIOS ayarlarınızı kaydedin.

• SATA Port Yeniden Adlandırma:SATA girişlerini kolay belirleme için yeniden adlandırın.

asus-prime-h310m-r-r20-ddr4-2666-matx-1151p.jpg    USB 3.1 Gen 1 Ön Panel Bağlantısı / Geleceğe Hazır Bağlantılar

USB 3.1 Gen 1 tam istediğiniz yerde, dört süper hızlı çıkış ile ön panelde. USB 2.0'dan 10 kata kadar daha yüksek veri aktarım hızlarını, anlık tak-çalıştır bağlantı ile deneyimleyin, uzanması zor arka girişlerle uğraşmayın.

Dayanması İçin Üretildi

ASUS dünyanın lider anakart markasıdır. Anakartlarımız 1000'den fazla parça ve cihazla uyumlu olması için kapsamlı olarak test edilmekte ve her yeni model, 8000 saat sıkı doğrulama testlerine tabi tutulmaktadır - bu da ASUS anakartınızın her ortama ve uygulamaya uygun olduğu güvenini sağlar. ASUS'u seçmek, sorunsuz kurulum deneyimlerinin garantisidir.          

5X Protection III

Prime 300 Serisi anakartlar, en iyi parçalar, mükemmel devre tasarımı ve yatırımınızın kalitesi ve uzun ömürlülüğünü garantilemek için, endüstri lideri 5X Protection III ile üretildi. Bu da sisteminiz için sıra dışı koruma ve kararlılık anlamına geliyor - dünyanın lider anakart markasının yılların mühendislik deneyimiyle.

SafeSlot Core / Güçlendirilmiş PCIe Yuvası Hasarı Önler

SafeSlot Core, ASUS'a özel PCIe® yuvasıdır. Anakarta özel bir kanca ile tutturulmuş, güçlendirilmiş bir tasarım barındıran SafeSlot Core, 1.6 kat daha fazla eğilme, 1.3 kat daha fazla kırılma direnci sağlar

Prime 300 Serisi anakartlarımız, PCIe ve DIMM pin'lerinin etrafında güçlendirilmiş lehim noktalarına da sahiptir.

 asus-prime-h310m-r-r20-ddr4-2666-matx-1151p.jpg   LANGuard / Güçlendirilmiş Akış, 2.5 Kat Daha Yüksek Akım Toleransı

ASUS LANGuard, sinyal çiftleme teknolojisi ve yüksek kaliteli anti-EMI yüzeye monte kapasitörleri barındıran, donanım seviyesinde bir ağ korumasıdır, daha güvenilir bir bağlantıyı ve daha iyi bir akışı garantiler.   

asus-prime-h310m-r-r20-ddr4-2666-matx-1151p.jpg

Aşırı Voltaj Koruması / Dünya Sınıfı Devre Koruyan Güç Tasarımı

Dahili voltaj düzenleyicilere sahip özel bir devre tasarımı, anakartınızı beklenmedik yükseklikteki voltajdan oluşabilecek hasara karşı korur.

asus-prime-h310m-r-r20-ddr4-2666-matx-1151p.jpg    DIGI+ VRM / Kararlı Güç İçin Hassas Kontrol

ASUS'a özgü Digi+ VRM, akıllı bir şekilde gücü, gerçek zamanlı ihtiyaca göre işlemciye aktarır, böylece enerji harcamasını azaltır ve sistem kararlılığını artırır.    

asus-prime-h310m-r-r20-ddr4-2666-matx-1151p.jpg    DRAM Aşırı Akım Koruması / Kısa Devre Hasar Önleme

Kart üzerindeki değiştirilebilir sigortalar, aşırı akımı ve kısa devre hasarını engeller. Bu özellik giriş/çıkışlardan DRAM'e kadar uzanır - böylece sisteminizin ve bağlı cihazlarınızı korumak için bir güvenlik sağlar.

                                                             asus-prime-h310m-r-r20-ddr4-2666-matx-1151p.jpg

Paslanmaz Çelik Arka Plaka

Daha iyi dayanıklılık için aşınmaya karşı 3 kat daha güçlü. Aşınmaya dayanıklı paslanmaz çelik arka giriş/çıkış panelleri, krom oksit ile kaplanarak, sıradan panellere göre 3 kat daha uzun ömürlü hale gelirler.                 

asus-prime-h310m-r-r20-ddr4-2666-matx-1151p.jpg    ESD Guards / Elektrostatik Deşarj Koruması

ASUS ESD Guards, +/- 10kV'a kadar hava ve +/- 6kV'a kadar temas deşarjına karşı koruma sağlayarak, parçaların ömrünü uzatmak için elektrostatik deşarja karşı koruma sağlar.

1000+ Uyumlu Cihaz ve Parça

Prime 300 Serisinin üstün uyumluluğu, desteklenen cihazların kapsamlı listesi ile kanıtlanmıştır. Ayrıca QVL'imiz de bellek uyumluluğumuzu gösterir. Hepsi birlikde sorunsuz PC kurma deneyimlerini garantiler.

8000+ Test Süresi

ASUS anakartlar muhteşem dayanıklılık sunar. Bunu da her kartı 8000 saatten fazla süren sıkı testlerden geçirerek doğrularız. Zorlama, çevresel, uyumluluk, yazılım ve güvenlik testleri, anakartlarımızın sıra dışı şekilde dayanıklı olduğunu doğrulamıştır. Aynı zamanda ASUS'un güvenilirliğinin endüstri standartlarının da ötesinde olduğunu gösterir, böylece her parça, her ortamda sorunsuz şekilde çalışmak için tasarlanmıştır.

                                                    asus-prime-h310m-r-r20-ddr4-2666-matx-1151p.jpg

Sıra Dışı Ses

Dahili özelliklerin birleşimi kaliteli ses sunuyor. Akıllı tasarım ve yüksek kaliteli donanım, daha önce deneyimlemediğiniz bir ses kalitesi yaratıyor!

• Ses kalkanı

Analog/dijital sinyal alanlarını ayırır, çoklu katmanlı kesintileri büyük oranda azaltır

• Sol ve sağ izleri için ayrı katmanlar

Ses yolları arasındaki etkileşimi en aza indirir.

• Yüksek kaliteli Japon üretimi ses kapasitörleri

Premium parçalar olağanüstü sadakatle etkileyici bir ses imzası sağlar.

Beyond VR Ready

"Prime 300 Serisi sadece VR ready değil, ötesi de. ASUS Beyond VR Ready işareti, Prime 300 anakartların birçok sınıfının lideri parçalarla, üretkenliğiniz, oyun ve eğlence ihtiyaçlarınız için maksimum performansa ayarlandığını garantilemek için test edildiğini gösterir. ASUS Beyond VR Ready, rüya sisteminizi tam güvenle kurmak için yeni bir yol açar. "         

Intel H310 Yonga Seti

Intel® H310, 8. nesil Intel® Core™ LGA1151 işlemcileri destekleyen, tek yonga setli bir tasarımdır. Seri noktadan noktaya bağlantılarla gelişmiş performans sunarak, artırılmış bant genişliği ve kararlılık sunar. Buna ek olarak H310 yonga seti, maksimumda dört USB 3.1 Gen 2 yuvası, dört USB 3.1 Gen 1 yuvası, altı SATA 6Gbps yuvası ve hızlı veri aktarımı için 32Gbps M.2 ve PCIe 3.0 hat hız desteği sunar. Intel H310 aynı zamanda entegre grafik de sağlayarak, en yeni grafik performansına sahip olmanızı sağlar. "

8. Nesil Intel LGA 1151 Core İşlemcilere Hazır

Bu anakart, yerleşik grafik, bellek ve PCI Express kontrolcüleriyle ayrılmış yonga setiyle yerleşik grafik çıkışı, çift kanal (2-DIMM) DDR4 bellek ve muhteşem performans için 16 PCI Express 3.0/2.0 hattını destekleyen, LGA1151 paketindeki 8. Nesil Intel® Core™ işlemcileri destekler.

Genel Özellikler
İşlemci TipiIntel
İşlemci DesteğiIntel Core i5, Intel Celeron, Intel Core i7, Intel Pentium, Intel Core i3
YongasetiIntel® H310
Soket Yapısı1151
Ram TipiDDR4 2666MHz
Ram Kapasitesi32GB
VGA ÇıkışVar
HDMI1x HDMI
Kasa YapısımATX
Garanti24 Ay Garanti
Asus
4718017140379

Teknik Özellikler

Bellek Kapasitesi
32 GB
Bellek Tipi
DDR4
HDMI Bağlantısı
VAR
Bellek Hızı
2666 MHz
İşlemci Modeli
Intel
Soket Yapısı
1151

aynı kategoride bulunan diğer 8 ürün:

Karşılaştırmak için ürün eklendi.