16 Gb Ddr4 3200mh T-Force Nıght Hawk Rgb Whıte 8x2

                                     16-gb-ddr4-3200mh-t-force-night-hawk-rgb-white-8x2.jpg

16-gb-ddr4-3200mh-t-force-night-hawk-rgb-white-8x2.jpg      T-Force

T-FORCE EKİP gücüdür. “TF” logosundaki kırmızı “T”, TEAMGROUP'un depolama ürünlerine olan tutkusunu, siyah “F” ise TEAMGROUP'un 18 yılı aşkın bir süredir depolama ürünlerindeki yükselişini temsil ediyor. Mükemmel kombinasyonun görsel tasarımı zarif bir çift uçan kanadı sembolize ediyor. Hepsi bir araya geldiğinde ise, TeamGroup’un yüksek kalitede ve olağanüstü performansa sahip oyun ürünlerinin, tüm oyuncuların hız sınırlarını aşmasına ve oyun dünyasının tadını çıkarmasına imkan tanıdığını gösteriyor.

                                       16-gb-ddr4-3200mh-t-force-night-hawk-rgb-white-8x2.jpg

Night Hawk RGB’nin Yaratıcı Konsepti

Yeni yaratıcı konseptlerden ilham alan TeamGroup, ısı dağıtıcılara sahip siyah ve beyaz renklerdeki yepyeni ve parlak Night Hawk RGB bellek modüllerini sunar. İster gizemli siyah Night Hawk, isterse saf beyaz Night Hawk olsun, ışığın altında veya karanlıkta olmaları fark etmez, her iki kral da en yüksek hızların peşinde koşuyorlar. Onların şahin gözleri rengarenk ışıkları ile diğerlerinin üstünde ve ötesinde keskin bir şekilde parlıyor.

16-gb-ddr4-3200mh-t-force-night-hawk-rgb-white-8x2.jpg      Night Hawk RGB

Night Hawk RGB’nin Yaratıcı KonseptiYeni yaratıcı konseptlerden ilham alan TeamGroup, ısı dağıtıcılara sahip siyah ve beyaz renklerdeki yepyeni ve parlak Night Hawk RGB bellek modüllerini sunar. İster gizemli siyah Night Hawk, isterse saf beyaz Night Hawk olsun, ışığın altında veya karanlıkta olmaları fark etmez, her iki kral da en yüksek hızların peşinde koşuyorlar. Onların şahin gözleri rengarenk ışıkları ile diğerlerinin üstünde ve ötesinde keskin bir şekilde parlıyor.

                                         16-gb-ddr4-3200mh-t-force-night-hawk-rgb-white-8x2.jpg

Savaş Totemi Hat Tasarımı İle Benzersiz Şahin Gözler, Simetrik Isı Dağıtıcı Tasarımı

Savaş Totemi Hat Tasarımı İle Benzersiz Şahin Gözler, Simetrik Isı Dağıtıcı TasarımıNight Hawk’ın eşsiz stilini miras alan TeamGroup tasarım ekibi bu tasarıma, şahin gözlerinin etrafındaki güneş gibi parıldayan savaş çizgisini de ekledi. Dahası, şahin kanatları gibi simetrik yapıda bir ısı dağıtıcı oluşturmak için Night Hawk RGB’nin tasarımında yüksek hassasiyetli CNCbilgisayar işlemesi ve üst çentik ekstrüzyon işlemi uygulandı. Benzersiz tasarımıyla Night Hawk RGB belleği anakartınıza yerleştirdikten sonra, Night Hawk RGB’nin keskin şahin gözleri parıldamaya başlar, yenilmez gece kuşu artık uçmaya ve oyun dünyasına hükmetmeye hazırdır.

16-gb-ddr4-3200mh-t-force-night-hawk-rgb-white-8x2.jpg      Benzersiz Performans

Benzersiz performans sinyal ve güç katmanı arasındaki mesafeyi arttırmak için kullanılan, en yeni özelleştirilmiş JEDEC RC 2.0 devre kartı sayesinde Night Hawk RGB belleklerde PCB’nin iletim sinyali, sıradan belleklere kıyasla %35 arttırılır. Bu sayede güç ve sinyal arasında parazit olmayacağından daha iyi bir verim ve performans elde edilir. Night Hawk RGB, oyunculara, en üst düzeyde hız aşırtma imkanına ve son derece yüksek kararlılığa sahip bir bellek modülü sunar.

                                       16-gb-ddr4-3200mh-t-force-night-hawk-rgb-white-8x2.jpg

Şahin Kanatları ve Eşsiz Şahin Gözler Aydınlatmasıyla Simetrik Soğutucu Tasarımı

TeamGroup tasarım ekibi, tamamen yeni bir tasarım konseptine sahip RGB LED aydınlatmalı Night Hawk RGB bellek modüllerini oluşturdu. Üst çentik ekstrüzyon işlemi ve yüksek hassasiyetli CNC bilgisayar işleme teknolojisi ile üretilen üretilen Night Hawk RGB bellekler, simetrik yapıdaki şahin kanatlarından esinlenilen ısı dağıtıcı ve şahin gözleri gibi parlayan LED aydınlatma tasarımıyla, eşsiz bir görsel şölen sunarlar. Anakart üzerine yerleştirildikten sonra, keskin bir şekilde parıldayan şahin gözleriyle Night Hawk, yarışmak ve kazanmak için kanatlarını açmaya hazırdır.

                           16-gb-ddr4-3200mh-t-force-night-hawk-rgb-white-8x2.jpg

 16-gb-ddr4-3200mh-t-force-night-hawk-rgb-white-8x2.jpg     T-Force Blitz Desteği

Dilediğiniz renkte, değişken ve senkronize RGB aydınlatma sunan T-Force Night Hawk RGB bellekte aydınlatma efektlerini ve senkronizasyonu T-Force Blitz (beta versiyonu) ile kontrol edebilirsiniz. Ayrıca, kendi aydınlatma ekranınızı özelleştirerek dilediğiniz gibi kendinizi ifade edebilirsiniz. Hangisini seçerseniz seçin, havalı göründüğünden emin olabilirsiniz.    

                                      16-gb-ddr4-3200mh-t-force-night-hawk-rgb-white-8x2.jpg

Programlanabilir RGB Aydınlatma Kontrol Yazılımı Desteği

T-Force Night Hawk RGB bellekler Asus Aura Sync, Gigabyte RGB Fusion, MSI Mystic Sync, ASRock Polychrome Sync, TT RGB Plus, Razer Chroma yazılımlarını destekler. Bu uygulamalar sayesinde T-Force Night Hawk RGB belleğinizin ışıklandırma efektlerini ve aydınlatma senkronizasyonunu kontrol edebilirsiniz. Night Hawk RGB bellek ile eşsiz, göz kamaştırıcı renk estetiği ile olağanüstü bir RGB sistemin keyfine varın.

 16-gb-ddr4-3200mh-t-force-night-hawk-rgb-white-8x2.jpg     XMP 2.0 Teknolojisi

Night Hawk RGB serisi, Intel XMP 2.0 desteğine sahiptir. Night Hawk RGB bellekler ile hız aşırtmanın sunduğu yüksek hız hissini tecrübe etmek sadece bir adım ötede.    

                                             16-gb-ddr4-3200mh-t-force-night-hawk-rgb-white-8x2.jpg

Ultra Düşük Çalışma Voltajı, %40’a Kadar Enerji Tasarrufu

DDR4 Night Hawk RGB belleğin 1.2V ~ 1.4V düşük çalışma voltajı sadece enerji tasarrufu sağlamakla kalmaz, aynı zamanda sıcaklığı ve oluşan ısıyı azaltarak, yüksek hızda çalışan belleğe kararlı ve uzun süreli bir çalışma sağlar.

16-gb-ddr4-3200mh-t-force-night-hawk-rgb-white-8x2.jpg      Anakart Üreticileri Tarafından Onaylanmış Model Listesi (QVL)

QVL’deki tüm anakartlarla kararlılığını sağlamak için ana akım DDR4 anakartlarıyla çoklu uyumluluk doğrulamaları - yani, yüksek hızlı bellek satın alırken uyumluluk sorunları hakkında endişelenmenize gerek kalmayacak.

Genel Özellikler

Kullanım TipiPC
Bellek TürleriDDR4
Kapasite16 GB
Bellek Hızı3200 MHz
Gecikme SüresiCL14
Kit Tipi2 x 8 GB
SoğutucuVar
GarantiÖMÜRBOYU
Team
765441636798

aynı kategoride bulunan diğer 8 ürün:

Karşılaştırmak için ürün eklendi.