32 GB DDR4 3200Mhz T-FORCE VULCAN TUF YELLOW 16Gx2

                                   32-gb-ddr4-3200mhz-t-force-vulcan-tuf-yellow-16gx2.jpg

32-gb-ddr4-3200mhz-t-force-vulcan-tuf-yellow-16gx2.jpg     T-Force

T-FORCE EKİP gücüdür. “TF” logosundaki kırmızı “T”, TEAMGROUP'un depolama ürünlerine olan tutkusunu, siyah “F” ise TEAMGROUP'un 18 yılı aşkın bir süredir depolama ürünlerindeki yükselişini temsil ediyor. Mükemmel kombinasyonun görsel tasarımı zarif bir çift uçan kanadı sembolize ediyor. Hepsi bir araya geldiğinde ise, TeamGroup’un yüksek kalitede ve olağanüstü performansa sahip oyun ürünlerinin, tüm oyuncuların hız sınırlarını aşmasına ve oyun dünyasının tadını çıkarmasına imkan tanıdığını gösteriyor.

32-gb-ddr4-3200mhz-t-force-vulcan-tuf-yellow-16gx2.jpg     Vulcan TUF Gaming Alliance

Anakart lideri Asus ile bir kez daha güçlerini birleştiren TeamGroup T-Force, hız aşırtılmış oyuncu belleği T-Force Vulcan TUF Gaming Alliance’ı sunar. TUF Gaming Alliance tarafından zorlu testlere tabii tutulmuş ve onaylanmış olan T-Force Vulcan TUF Gaming Alliance, askeri kamuflaj desenli görünümüyle eşsiz bir tasarıma sahiptir. Bu tasarımıyla, tüketicilere benzersiz tarza sahip bir donanım tecrübesi sunmasının yanı sıra T-Force Vulcan TUF Gaming Alliance bellekler, 3200MHz saat frekansları ile yüksek hızda performans deneyimi vadeder. T-Force Vulcan TUF Gaming Alliance oyun bellekleri, oyunlarınızda en zorlu savaş alanlarındayken veya hız aşırtma sınırlarını zorladığınızda kesinlikle sizin en iyi yoldaşınızdır.

32-gb-ddr4-3200mhz-t-force-vulcan-tuf-yellow-16gx2.jpg     TUF Askeri Desen Tasarımı

TeamGroup tasarım ekibi, büyük bir ustalık ve yaratıcılıkla, asimetrik kesim ısı dağıtıcı tasarımını ve eşsiz askeri kamuflaj desenini T-Force Vulcan TUF Gaming Alliance’ta bir araya getirdi. Özgün tasarımıyla T-Force Vulcan TUF Gaming Alliance bellekler, askeri model tarzını seven oyuncular için mükemmel bir seçimdir.

32-gb-ddr4-3200mhz-t-force-vulcan-tuf-yellow-16gx2.jpg     Tek Parça Isı Dağıtıcı Tasarımıyla Arttırılmış Isı Dağılımı Performansı

T-Force Vulcan TUF Gaming Alliance’ın özel olarak tasarlanmış olan soğutma modülü, belleğe eksiksiz bir koruma sağlamasının yanı sıra ısı dağılımı performansını da arttırır. T-Force Vulcan TUF Gaming Alliance belleğin, üst ve iki yana doğru genişletilmiş tek parça ısı dağıtıcı yüzey tasarımı, belleğe eksiksiz bir koruma sağlamakla kalmaz, aynı zamanda verimli bir ısı dağılımı ve soğutma performansı sunar. Böylece uzun saatler boyunca kararlı bir şekilde çalışan ve üstün performansa sahip bir sisteme kavuşursunuz.

32-gb-ddr4-3200mhz-t-force-vulcan-tuf-yellow-16gx2.jpg     XMP 2.0 Teknolojisi

T-Force Vulcan TUF Gaming Alliance serisi, Intel XMP 2.0 desteğine sahiptir. T-Force Vulcan TUF Gaming Alliance bellekler ile hız aşırtmanın sunduğu yüksek hız hissini tecrübe etmek sadece bir adım ötede.

32-gb-ddr4-3200mhz-t-force-vulcan-tuf-yellow-16gx2.jpg     Ultra Düşük Çalışma Voltajı, %40’a Kadar Enerji Tasarrufu

DDR4 T-Force Vulcan TUF Gaming Alliance belleğin 1.35V düşük çalışma voltajı sadece enerji tasarrufu sağlamakla kalmaz, aynı zamanda sıcaklığı ve oluşan ısıyı azaltarak, yüksek hızda çalışan belleğe kararlı ve uzun süreli bir çalışma sağlar.                   

Ömür Boyu Garanti

TeamGroup’un tüm bellek ürünleri ömür boyu garanti desteğine sahiptir. Biz TeamGroup olarak kendimizi, müşterilerimize en kaliteli ürünleri ve en iyi müşteri hizmetini sunmaya adadık.

                                      32-gb-ddr4-3200mhz-t-force-vulcan-tuf-yellow-16gx2.jpg

               Genel Özellikler

Kullanım TipiPC
Bellek TürleriDDR4
Kapasite32 GB
Bellek Hızı3200 MHz
Gecikme SüresiCL16
Kit Tipi2 x 16 GB
SoğutucuVar
GarantiÖMÜRBOYU
Team
765441654396

Teknik Özellikler

Bellek Kapasitesi
32 GB
Bellek Tipi
DDR4
Bellek Hızı
3200 MHz
Soğutucu
VAR

aynı kategoride bulunan diğer 8 ürün:

Karşılaştırmak için ürün eklendi.