Kingston KVR16N11/4 4 GB DDR3 1600 MHz PC Bellek

                                           4gb-ddr3l-1600mhz-135v-kingston-kvr16ln11-4.jpg

Masaüstü Bilgisayarlara Uygun

Performans artışının gerektiği bilgisayarlarda rahatlıkla kullanılabilir. Montajı oldukça pratik bir şekilde gerçekleşir. Temel düzeyde bilgisayar bilgisi olan biri rahatlıkla kurulumu yapabilir. İlk kullanımda farkı görmek mümkündür.

Hız Onun İşi

1600 MHz değerinde bir hızı bulunmaktadır. Bu sayede pek çok yazılım ve oyun oldukça kısa sürede açılabilir. Bilgisayarın çeşitli komutları gerçekleştirirken bunu hızlı bir biçimde yapması RAM’in hızıyla alakalıdır.

Dizüstü Bilgisayarlarla Uyumlu Kingston RAM

Oldukça ufak ebatları bulunur. Bu nedenle dizüstü bilgisayarlar için de rahatlıkla kullanılabilir. Epey ince olduğu için bilgisayarın diğer parçalarına baskı uygulamak gibi bir durum söz konusu olmaz.

Daha Fazlası

Yazılım boyutlarının gittikçe artmasından dolayı pek çok bilgisayar işlevselliğini giderek yitirmektedir. Böylesi bir durumun içinde bulunan kişilerin bir kısmı yeni bir bilgisayar sahibi olmayı mantıksız bulur. Ufak bir RAM değişikliği pek çok sorunu çözer.

Düşük Voltaj Düzeyi

Epey makul seviyede bir voltajla çalıştığı için elektriği pek çok muadiline göre daha verimli kullanmaktadır. Bu durumun en pratik faydası bilgisayardaki ısınma sorununun dizginlenmesi olarak kabul edilebilir.

İdeal Ebatlara Sahip Kingston RAM

69.9x100x7 mm ebatlara sahiptir. Oldukça geniş bir çalışma sıcaklık aralığı bulunur. 0 ile 85 derece arasında sorunsuz bir biçimde çalışabilir. Saklama sıcaklığı ise -55 ile 100 derece arasındadır.

Genel Özellikler

Kullanım TipiPC
Bellek TürleriDDR3
Kapasite4 GB
Bellek Hızı1600 Mhz
Garanti24 AY

Kingston
740617225907

aynı kategoride bulunan diğer 8 ürün:

Karşılaştırmak için ürün eklendi.