Kingston HX424C12PB38 HyperX Predator 8 GB 2400 MHz DDR4 PC Ram

                                      8gb-hyperx-predator-ddr4-2400mhz-hx424c12pb3-8-kingston-1x8g.jpg

Yüksek Performanslı Bilgisayarlar

Bazı bilgisayarlar günlük kullanıma dair ihtiyaçlardan daha fazlasını karşılamak için tasarlanırlar. Bu bilgisayarların en temel özelliklerinden biri yüksek RAM kapasitesine sahip olmalarıdır. Böylesi RAM’ler sayesinde pek çok işlem rahatlıkla halledilebilir.

Oyun Bilgisayarları İçin Uygun

8 GB’lık bir RAM, oyun bilgisayarlarının hemen hepsi için yeterli olarak addedilir. Bu RAM miktarı sayesinde bilgisayar hızlı bir şekilde açılıp kapanır. Oyunları akıcı bir biçimde yürütür. Takılma, donma ve gecikme oranlarını en düşük seviyeye indirir.

                                               8gb-hyperx-predator-ddr4-2400mhz-hx424c12pb3-8-kingston-1x8g.jpg

Kingston RAM İle Daha Keyifli Oyunlar

Yüksek hıza ve düşük gecikme sürelerine erişmek artık hiç olmadığı kadar kolay. Piyasaya sürülmüş olan son oyunları oldukça keyifli bir şekilde oynayabileceksiniz. Performansınızı destekleyen bir bilgisayar sayesinde rakiplerinize üstünlük kurabilirsiniz.

Kontrollü Isı Dağılımı

Alüminyum ısı dağıtıcısına sahip olduğu için bilgisayarın ısınma problemini önemli ölçüde çözer. Uzun süren oyun seansları sırasında bilgisayarınızın bu durumdan olumsuz etkilenmesine belli miktarda engel olabilirsiniz.

Pratik Kurulum

Gayet basit bir kurulum süreci söz konusudur. Kasası açılan bilgisayara oldukça az bir efor harcayarak monte etmek mümkündür. Montaj tamamlandıktan sonra bilgisayar açılarak hızın ve kalitenin farkı hissedilebilir.

Şık Tasarımlı Kingston RAM

Siyah rengin hakim olduğu bir tasarım söz konusudur. Bu sayede epey şık görünür ve bilgisayarın diğer parçalarına yakışır.

                                           8gb-hyperx-predator-ddr4-2400mhz-hx424c12pb3-8-kingston-1x8g.jpg

Genel Özellikler

Kullanım TipiPC
Bellek TürleriDDR4
Kapasite8 GB
Bellek Hızı2400 Mhz
Gecikme SüresiCL17
Kit Tipi1 x 8 GB
SoğutucuVar
GarantiÖMÜRBOYU
Kingston
740617265828

aynı kategoride bulunan diğer 8 ürün:

Karşılaştırmak için ürün eklendi.