HADRON HR153 USB TO SOUNDCARD 7.1 USB SES KARTI

SB2.0 Full-Speed ( 12Mbps )

USB HID Class Specification 1.1 

USB Audio Device Class Specification 1.0. USB bus-powered, harici güç gerektirmez. 

USB 2.0 Harici 7.1-Channel Audio Sound Card Adaptör.

Bağlantı: USB Type A, Stereo output jack, mono microphone input jack 

Fonksiyon tuşları: Microfon Kapatma, Hoparlör kapatma, ses yükseltme ve ses alçatma 

Tak çalıştır, Windows 2000 / XP / Server 2003 / Vista, Linux, Mac OS ,Win7 için driver gerektirmez. 

                                    HADRON HR153 USB TO SOUNDCARD 7.1 USB SES KARTI

 Tak Çalıştır

Kullanımı için herhangi bir kurulum işlemi gerektirmediği gibi Windows 2000, Windows XP, Win7, Mac OS ve Linux için driver gerektirmez. Tüm ana işletim sistemleri için uygundur. Bu sayede ürünü bilgisayara taktığınız an başkaca işlem yapmadan kullanabilirsiniz.

Kullanım Alanı

Hem masaüstü hem dizüstü bilgisayarlar için uygundur. Her iki tür bilgisayarda da aynı kolaylıkla ve performans ile kullanılabilir.

Yüksek Performans

Kullanım kolaylığının yanı sıra yüksek performans amaçlanarak tasarlanmıştır. Sesin netliği ve detayları oldukça iyidir. Arabirimlerdeki olağan problemler tespit edilerek tasarlanmış, en yüksek performansta ve kalitede kullanımı sağlanmıştır Bu sayede bilgisayarın kulaklık ve mikrofon girişlerinde var olan arızalar sebebiyle kulaklık ve mikrofon seslerinin performans düşüklüğü ortadan kalkar. Tüm sesler netlik kazanır.

Hem Kulaklık Hem Mikrofon Girişi

Bünyesinde hem mikrofon hem kulaklık girişi barındırır. USB kısmını bilgisayara taktığınızda mikrofon ve kulaklık girişlerini de uygun bir şekilde taktığınızda hem kulaklığınızın hem de mikrofonunuzun ses kalitesini arttırabilir, seslere netlik kazandırabilirsiniz.

Her Kulaklık İçin Uygun

Harici tüm kulaklık ve mikrofon girişleri ile uygun olduğu gibi birkaç telefon kulaklığı istisna olmak üzere çoğu telefon kulaklığı ile de kullanımı mümkündür.

Harici Güç Gerektirmeme

Çalışması için gereken gücü yalnızca bilgisayardan alır. Herhangi bir şekilde şarj etmenize gerek kalmadığı gibi bilgisayara takılı durumda olduktan sonra başkaca bir güç kaynağına bağlanma ihtiyacı da yoktur. Harici güç gerektirmeden kullanılabilir.

HADRON
8680469014194

aynı kategoride bulunan diğer 8 ürün:

Karşılaştırmak için ürün eklendi.