TRUST MYDO 21870 KABLOSUZ 1600 DPI MAVİ MOUSE

Tıklama sesini en az %90 oranında azaltır

10 m kablosuz erişim mesafesi (2,4 GHz)

Hız seçme düğmesi (1000/1400/1800 DPI)

Depolanabilir mikro USB alıcı

Açma/kapatma güç anahtarı

Sol ve sağ elle kullanım için

Azaltılmış ses

İster evde ister ofiste, Mydo Silent Click Wireless faresi ile sinir bozucu tıklama sesleri sizi rahatsız etmeyecek. Diğer fareler gibi aynı tıklama hissiyle sessizliğin tadını çıkarın. Basitçe çalışmaya başlayın!

 

Doğru kontrol

Mydo faresi,% 90 azaltılmış tuş tıklama sesleriyle çalışmanın yanında size doğru kontrol sağlayan gelişmiş bir optik sensöre sahiptir. Çok yönlü tasarımı sayesinde solak ve sağ elini kullanan kullanıcılar için mükemmeldir. Mydo faresini PC'nize veya dizüstü bilgisayarınıza bağlayın ve çalışmaya başlayabilirsiniz.

 

Hız seçme düğmesi

Farenin üst kısmındaki hız seçme düğmesi, imlecin hızını (800/1400/1800 dpi) değiştirmenize olanak tanır. Doğru ve ayrıntılı fotoğraf düzenleme için düşük bir dpi'ye ayarlayın veya hızlı bir çevrimiçi oyun için daha yüksek bir dpi'ye ayarlayın.

 

Saklanabilir alıcı

Mydo faresi, 10 metrelik bir menzil içinde kablosuz olarak çalışmanıza izin veren, kaydedilebilir bir alıcıya sahiptir. Mikro USB alıcısı o kadar küçük ki her zaman dizüstü bilgisayarınızda bırakabilirsiniz. Çıkarmayı mı tercih ediyorsunuz? USB alıcısını farenin içinde saklayabilirsiniz. Ayrıca, kullanmadığınız zamanlarda fareyi kapatarak enerjiden tasarruf etmek için bir açma / kapama düğmesi bulunur.

 

TRUST
8713439218701

aynı kategoride bulunan diğer 8 ürün:

Karşılaştırmak için ürün eklendi.