İşlemciINTEL CORE i9-9900INTEL CORE i9-9900 16MB 5.0Ghz 1151p 9.Nesil
AnakartMSI MAG B365M MORTAR MSI MAG B365M MORTAR DDR4 2666 HDMI USB3.1 mATX
Ram32GB HYPERX FURY DDR432GB HYPERX FURY DDR4 2666Mhz HX426C16FB3/16 1x16G
Ssd1TB SAMSUNG 970 1TB SAMSUNG 970 3500/2700MB/s PRO M2 MZ-V7P1T0BW SSD
Hdd4TB SEAGATE BARRACUDA4TB SEAGATE BARRACUDA 5400RPM 256MB ST4000DM004
Ekran KartıMSI D6 VENTUS XS OC V2 GTX1650 4GBMSI D6 VENTUS XS OC V2 GTX1650 4GB
KasaSHARKOON RGB-LIT-200 SHARKOON RGB-LIT-200 PSU YOK 2x12CM FAN MIDI TOWER TEMPERLİ CAM RGB GAMING KASA
Power Supply700W 80+COOLER MASTER MPE-7001-ACABW-BEU 700W 80+ FANLI PS
Monitör27 ASUS VZ279HEG1R 75Hz27 ASUS VZ279HEG1R 75Hz 1ms VGA HDMI IPS GAMING
Klavye Mouse GAMEPOWER OGRE RAINBOW MEKANIK KLAVYE TÜRKÇE Q KIRMIZI SWITCH                         GAMEPOWER URSA RGB 10000 DPI GAMING MOUSE USB SİYAH
HoparlörGAMEPOWER RANGER SİYAH 7.1 GAMEPOWER RANGER SİYAH 7.1 RGB GAMING KULAKLIK

Sharkoon RGB LIT 200RGB LIT 200, yalnızca etkili ışıklandırma sağlamakla kalmayıp aynı zamanda RGB'yi etkileyici yollara yönlendiren bir ATX mid-tower kasadır: Arkaya monte edilen adreslenebilir bir fan ve adreslenebilir bir LED şeridi, atmosferik donanım aydınlatması sağlayan zarif görüntüleme penceresinde ve çevresinde bir LED şerit ile desteklenir. Bu ışık kaynakları, temperli cam ön panelin üzerine basılmış yansıtıcı bir keskin dalga paternine uygundur. Bu etkileyici bir izlenim yaratır – böylelikle saf RGB'nin ötesine geçer. Fanlar için toplam altı montaj seçeneğinin yanı sıra radyatörler, güçlü donanım ve altı adede kadar SSD için yeterli alanla birlikte, hem stil hem de madde sunuyor.

Yansıtıcı Temperli Cam Ön PanelRGB LIT 200'ün ön paneli, yansıtıcı bir dalga deseni ile basılmış büyük bir temperli cam pencereyle donatılmıştır. Öndeki LED şeridi ile birlikte, seçilen aydınlatma, desene ve ön tarafa dağıtılır. Bu sadece RGB değil, her şeyden önce ifade edici olan canlı ve etkili bir görünüm yaratır.

 

Elverişli Hava AkımıPanelin her iki tarafındaki dikey hava girişlerinden hava akımı sağlayan göz alıcı ön panelin arkasına 120 mm'lik bir fan monte edilmiştir. Arkadaki 120 mm'lik fan ise hava akışını tamamlıyor. Arka fan her zaman net bir şekilde görülebildiğinden, hem yan hem de ön aydınlatmayı atmosferik olarak tamamlayan adreslenebilir RGB aydınlatması ile donatılmıştır. Dört adede kadar ilave fan takılarak, RGB LIT daha da geliştirilebilir: iki fan ön ve iki üst kısımda. Alternatif olarak, sıvı soğutma da mümkündür. Bunun için, kasanın önünde 6,4 cm ve üstünde 5,5 cm bir fan içeren, sıvı soğutucu için alan sağlanmıştır.

Etkili Donanım AydınlatmasıRGB LIT görsel olarak eksantrik olsa da, içteki değer gerçekten önemli olan şeydir. Ve tam olarak bu, temperli cam yan panelden özellikle iyi bir şekilde sunulabilir. Daha da şıklık için yan paneli, neredeyse görünmez ve çıkarılması kolay düğüm vidalarıyla kasanın arkasına takılacak şekilde tasarladık. Donanım bileşenlerinin aydınlatmasının ön panelin aydınlatmasına ayak uydurabilmesini sağlamak için temperli cam yan camın altına adreslenebilir bir LED şeridi yapıştırılmıştır. Bu kasanın tam olarak aydınlatılmasını sağlar.

 

Stil ve Madde KombineNefes kesen görünümlere ek olarak, RGB LIT, çeşitli kablo geçişleri, pratik bir güç kaynağı tüneli ve her hava girişinin arkasındaki toz filtreleriyle sofistike bir işlevsellik sunar. Donanım için de yeterince yer vardır: 35 cm uzunluğa sahip grafik kartlarına, 15,7 cm yüksekliğe kadar CPU soğutucularına ve maksimum 21,5 cm uzunluğunda güç kaynaklarına yer vardır.

Veri Toplamak İçin Bol AlanÇok fazla veriniz varsa, RGB LIT hiçbir ödün vermez. Kasa, güç kaynağı tüneline veya ana kart tepsisinin arkasına monte edilebilen altı adede kadar SSD barındırabilir. Tünelde, HDD / SSD kafesi, iki veya daha fazla SSD veya iki adet 3,5" sabit sürücü için yer sunar. Özellikle büyük miktarda güç kaynağı kablosunun yerleştirilmesi gerekiyorsa, kafes kolayca çıkarılabilir.

 

4-Portlu Adreslenebilir RGB Kontrol AygıtıRGB LIT 200, önceden kurulmuş adreslenebilir bir RGB kontrol cihazı ile birlikte gelir. Uyumlu anakartlarla, 16,8 milyon adet renk ile parlayan dört adreslenebilir LED bileşenini kontrol etmek ve senkronize etmek için bir hub gibi çalışır. Denetleyici güç kaynağına SATA bağlantısı üzerinden bağlanır ve 4-pinli veya 3-pinli adreslenebilir LED'ler için RGB bağlantısı Anakarta 5V-D kodlu-G veya V-D-G pin ataması ile bağlanır.

 

Manuel Renk KontrolüRGB LIT 200 ayrıca, adreslenebilir LED bileşenleri için başlıklara sahip olmayan anakartlarda, manuel renk kontrol fonksiyonuna sahiptir. Bu durumda, RGB kontrolörü anakarta bağlı değildir, sadece güç kaynağına ve ayrıca sıfırlama anahtarına bağlanır. Anahtarın sıfırlama işlevi daha sonra on dört aydınlatma modunun seçilmesine olanak sağlayan yeni bir fonksiyonla değiştirilir veya istenirse aydınlatmanın tamamen devre dışı bırakılması uygulanabilir.

Kolay EntegrasyonRGB LIT 200 kasası ve diğer adreslenebilir RGB logosuna sahip Sharkoon ürünleri Asus Aura Sync, MSI Mystic Light Sync, Gigabyte Fusion ve ASRock Polychrome SYNC için sertifikalıdır. İsteğe bağlı SHARK Blades RGB fanları ve şeritleri de mevcut sistemlere kolayca entegre edilebilir.

 

Anakartlarla Uyumluluk"Adreslenebilir RGB" logosu ile işaretlenmiş Sharkoon ürünleri, adreslenebilir RGB LED fanları ve şeritleri başlıklarına sahip ana kartlarla uyumludur. Başlıklar 5V-D kodlu G ve 5V-D-G pin konfigürasyonuna sahip olmalıdır. En önemli anakart üreticilerinden bu RGB bağlantılarının örnekleri, aşağıda gösterilmiştir. RGB pin yapılandırması üreticiden bağımsızdır. Ancak, bu bağlantıların isimlendirilmesi ve işaretlenmesi üreticiler arasında farklılık gösterebilir. Uyumlulukla ilgili daha fazla bilgi için, anakartınızın kullanım kılavuzuna bakınız veya üreticinin web sitesini ziyaret ediniz.

 

Sistematik AranjmanNefes kesen görünümlere ek olarak, RGB LIT, çeşitli kablo geçişleri, pratik bir güç kaynağı tüneli ve her hava girişinin arkasındaki toz filtreleriyle sofistike bir işlevsellik sunar.

 

Genel 
Form Faktörü:ATX
Genişleme Yuvası:7
Yan Panel:Temperli Cam
Ağırlık & BoyutlarAğırlık:
 6,7 kg
 Boyutlar (U x G x Y):
 43,6 x 20,6 x 48,1 cm
RGB UyumluluğuTip:
 Adreslenebilir
 Bağlantı Noktaları:
 4
 Manuel Kontrol:
 14 Mod
 Anakart Uyumluluğu:
 MSI Mystic Light Sync, ASUS Aura Sync, Gigabyte RGB Fusion Ready, ASRock Polychrome Sync
 RGB Kablo İşlev Şeması:
 5V-D-G & 5V-D-coded-G
Maks. Sürücü Yuvaları3,5":
 2
 2,5":
 6
I/OUSB 3.0 (Üst):
 2
 USB 2.0 (Üst):
 1
 Ses (Üst):
 
Fan YapılandırmasıÖn Panel:
 1x 120 mm fan (önceden kurulmuş) veya 2x 120 mm fan (isteğe bağlı) veya radyatör (isteğe bağlı)
 Arka Panel:
 1x Adreslenebilir 120 mm RGB Fan (önceden kurulmuş)
 Üst Panel:
 2x 120 mm fan veya 2x 140 mm fan veya radyatör (isteğe bağlı)
UyumlulukAnakart:
 Mini-ITX, Micro-ATX, ATX
 Maks. Grafik Kartı Uzunluğu:
 35 cm
 Maks. CPU Soğutucusu Yüksekliği:
 15,7 cm
 Maks. Güç Kaynağı Uzunluğu:
 21,5 cm
 Maks. Radyatör Yüksekliği - Fan dahil (Ön):
 6,4 cm
 Maks. Radyatör Yüksekliği - Fan dahil (Üst):
 5,5 cm
Paket İçeriğiRGB LIT 200
 Aksesuar Seti
 El Kitabı
EAN Kodu4044951028160
GMPC-007

aynı kategoride bulunan diğer 7 ürün:

Karşılaştırmak için ürün eklendi.