Dark Dk-Ac-Gk2000 Usb Gamer/Mekanik/Led Aydınlatma Elite Force

Dark Rainbow Aydınlatmalı RGB LED Şeritli Blue Switch Mekanik Klavye
Yüksek Kalite Blue Switch Farkını Hissedin!

dark-dk-ac-gk2000-usb-gamer-mekanIk-led-aydinlatma-elIte-force.jpg

Mekanik Blue Switch ile Kaliteyi Hissedin


Dark GK2000'de kullanılan iletim hızı konusunda en iyilerden birisi olan Blue Switch sayesinde anlık reflekslerinizi oyunlarda gösterebileceksiniz. Özel üretim Blue Switch teknolojisi ile daha önce hiç yaşamadığınız bir klavye deneyimi yaşayacaksınız. Beş Milyar basmaya kadar dayanıklı yüksek kalite switch'leri ile Dark GK2000 uzun süreler boyunca oyunlardaki en yakın dostunuz olacak.


dark-dk-ac-gk2000-usb-gamer-mekanIk-led-aydinlatma-elIte-force.jpg

Ayarlanabilir Kaliteli Arka Aydınlatma


Dark GK2000 içerisinde bulunan kaliteli LED'ler sayesinde masanıza ayrı bir hava katacak. Özel tasarım çevresel RGB LED şeridi ile hem klavyenize hem de masanıza şıklık katar. 21 tane renk efekti arasında dilerseniz sadece tuş arka aydınlatma modlarını dilerseniz de çevresel LED şeridin modlarını ayrı ayrı değiştirebilirsiniz. Üstelik tüm bunları ekstra bir yazılım ile uğraşmadan sadece klavye üzerinden yapabilirsiniz!

dark-dk-ac-gk2000-usb-gamer-mekanIk-led-aydinlatma-elIte-force.jpg

Gerçek Multimedya Tuşları ile Kolay Kullanım

Dark GK2000 multimedya uygulamalarını rahatça kullanabilmeniz için üç tane multimedya tuşuna ve bir tane ses tekerleğine sahiptir. GK2000 üzerinde bulunan bu tuşlar aracılığıyla medyanızı ileri-geri alabilir durdurabilir ve başlatabilirsiniz. Aynı zamanda klavye üzrinde bulunan ses tekerleğine basarak klavye çevresinde bulunan RGB LED şeridin renk modları ayasında geçiş yapabilirsiniz.

dark-dk-ac-gk2000-usb-gamer-mekanIk-led-aydinlatma-elIte-force.jpg

Tamamen Türkçe Full Anti-Ghosting Tuşlar

Oyuncuların klavyelerdeki en büyük sıkıntılarından birisi olan aynı anda birden çok tuşa basamama sorununu ortadan kaldırmak için tamamı Anti-Ghosting klavye teknolojisi sizleri bu sıkıntıdan kurtarıyor. Bu sayede oyun oynarken aynı anda birkaç tuşa basmanız gereken zamanlarda gerekeni yapabilir, kendinize muhteşem bir zafer kazandırabilirsiniz. Üstelik tüm tuşlar Türkçe karakterlere göre üretilmiş olup Türk kullanıcısının en sevdiği büyük enter formatında üretilmiştir.

dark-dk-ac-gk2000-usb-gamer-mekanIk-led-aydinlatma-elIte-force.jpg

Ayarlı Fonksiyon Tuşları

FN tuşu ile birlikte basacağınız bütün F1-F12 tuşlarının ayrı ayrı fonksiyonlarını dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Piyasadaki çoğu klavyede yalnızca durdur/başlat gibi medya fonksiyonları bulunurken Dark GK2000; FN + F12 ile klavyeyi kilitleme, FN + Windows ile windows tuşunu kilitleme gibi pek çok işlem kısayolunu kolayca kullanabilme imkanı sağlar.

Teknik Özellikler


Switch Türü

Mekanik Mavi Switch

Tuş Adeti

105 + 3

Tuş Ömrü

5 Milyar

Tuş Basma Direnci

55 ± 10gr

Tuş Basma Mesafesi

3.6 ± 0.3mm

Kullanılan Akım Değeri

Maksimum 400mA

Tuş Ömrü

5 Milyar

Klavye Düzeni

Tamamı Türkçe Karakterli Q Klavye

Klavye Özelliği

Anti-Ghosting %100 Mekanik Blue Switch Klavye

Bağlantı Kablosu

1.5m / USB2.0

Dark
8697939982594

aynı kategoride bulunan diğer 8 ürün:

Karşılaştırmak için ürün eklendi.