zASUS MİNİPC PN50-BBR343MD-CSM R3 4300U RAM DİSK YOK FDOS 3YIL GARANTİLİ

 • 4000 Serisi AMD Ryzen mobil işlemcili ultra kompakt bilgisayar, 4K çözünürlükte 4 ekrana ve 64 GB'a kadar DDR4 RAM, M.2 SSD, WiFi 6, Windows 10 ve çift USB 3.2 Gen 2 Type-C'yi destekler
  • Windows 10 Pro - ASUS, iş için Windows 10 Pro'ya öneride bulunuyor. veya mevcut diğer sürümler
  • Radeon™ Vega 7 Graphics ile en yeni AMD Ryzen™ 4000 Serisi Renoir Mobil İşlemciden güç alıyor
  • 4K çözünürlükle aynı anda 4 ekrana kadar destek
  • DisplayPort Çift Mod (DP++) ile 60Hz'de 8K UHD'ye kadar destek
  • Veri aktarımı, pil şarjı ve DisplayPort işlevselliği için çift USB 3.2 Gen 2 Type-C bağlantı noktası
  • Intel® WI-FI 6 (GIG+) + BT 5.0'ı destekleyin
  • Yapılandırılabilir Bağlantı Noktaları DP1.4/VGA/LAN/COM seçeneklerini destekler
  • Çift dizili ön mikrofonlu Microsoft Cortana desteği
  • Uygulamaların uzaktan kontrolü için kızılötesi (IR) alıcı
  • 1 TB'a kadar 2,5 inç HDD ve 512 GB'a kadar M.2 SSD ile çift depolama tasarımı
  • 36 aylık istikrarlı tedarik garantisi sağlayan ASUS Kurumsal Kararlı Model programı
  • 7/24 güvenilirlik — Uzun süreli güvenilirlik sağlamak için kapsamlı bir şekilde test edilir
                                                                              OP product mainImage
  •  

  Kolay modifikasyon, maksimum olasılıklar

  ASUS Mini PC PN50, çok çeşitli ev ve iş uygulamaları için güçlü performans sunan ultra uyumlu bir bilgisayardır. Radeon™ Vega 7 grafik kartına sahip en yeni AMD Ryzen™ 4000 mobil işlemciye sahip ve yüksek hızlı 3200 MHz DDR4 bellek desteği, Mini PC PN50 zorlu iş yüklerini üstlenmeye hazırdır, ancak küçültücü boyutu bir masada minimum yer kaplar ve dijital tabelalardan ev sineması kurulumlarına kadar geleneksel bilgisayarların sığmayacağı uygulamalar için uygun hale getirir.
  PN50, 60 Hz'de 8K çözünürlüğe kadar veya aynı anda dört ekrana kadar destekler*, 60 Hz'de 4K çözünürlüğe kadar çıkarak ultragerçek görseller
  sağlar. Yapılandırılabilir bağlantı noktası seçenekleriyle esnek iş senaryoları için de uygundur.** WiFi 6 (802.11ax) ağ iletişimi, kalabalık ağ ortamlarında bile istikrarlı, yüksek hızlı veri aktarımları sağlar ve çift USB-C bağlantı noktası tek bir kablo üzerinden veri aktarımını ve DisplayPort işlevselliğini destekler. Mini PC PN50, kullanışlı ses kontrolü için entegre çift dizili ön mikrofonlara sahip Microsoft Cortana için de hazırdır ve kullanıcıların uygulamaları uzaktan kumanda ile kontrol etmelerine olanak tanır bir kızılötesi (IR) sensöre sahiptir.


  * Yüksek çözünürlüklü / çoklu ekran desteği


  yeterli bellek bant genişliği gerektirir **Yapılandırılabilir bağlantı noktası seçenekleri modele veya bölgeye göre değişebilir

  Performans

  ASUS Mini PC PN50™ %14'e varan sistem performansı artışı sağlayan ve günlük çoklu görev bilgi işlemlerinde %35'e kadar daha iyi performans sağlayan, ana akım mobil işlemcilerle karşılaştırıldığında güçlü bilgi işlem kapasitesi sağlayan ve kolay çoklu görev ve sorunsuz çalışma sağlayan en yeni AMD Ryzen 4000 mobil işlemciden güç alıyor.

                                                                                                          current pruduct img

  4K çözünürlük ve dörtlü ekran desteği

  ASUS Mini PC PN50, HDMI üzerinden 4K çözünürlük, USB-C üzerinden DisplayPort ve kullanıcı tarafından yapılandırılabilir bağlantı noktaları* ile kombinasyonda herhangi bir sınırlama** olmadan dört adede kadar ekranı destekler.

  *Yapılandırılabilir bağlantı noktaları sipariş işlemi

  sırasında onaylanır *Yapılandırılabilir VGA bağlantı noktaları, aktarım

  hızı sınırı nedeniyle 4K çözünürlükleri destekler **Yüksek çözünürlüklü/çoklu ekranlar yeterli bellek bant genişliği gerektirir

   

  Hiper - gerçekçi 8K destek

  PN50 ayrıca, 4K'dan 4 kat daha büyük veya geleneksel Full HD çıkıştan 16 kat daha yüksek ayrıntılar için DisplayPort 1.4 veya Type-C DisplayPort aracılığıyla çarpıcı 8K UHD'yi destekler. Özellikle PN50, tek bir DisplayPort üzerinden 30Hz'e kadar ve DisplayPort Çift Mod (DP++)* aracılığıyla 60Hz'e kadar 8K görsel pompalayarak her görüntüyü nefes kesici bir tarzda hayata geçirir.

  *DisplayPort Çift Mod (DP++), DP++ uyumlu cihazlar gerektirir.

  Grafik Performansı

  PN50, geleneksel Mini PC grafikleriyle karşılaştırıldığında %150'nin üzerinde performans iyileştirmeleri sunan entegre Radeon Vega 7 grafiklerinden güç alır , bu nedenle yüksek çözünürlüklü, ultragerçek görsel içerikle heyecan vermeye hazırdır.


  *Test yapılandırması: PN50| Windows 10 Pro-64bit| AMD Ryzen™ 7 4800U İşlemci| DDR4 3200MHz 16G*2| M.2 1 TB SSD PCIE

  Herhangi Bir Senaryoya Hazır

  ASUS Mini PC PN50 dört adede kadar video çıkışını destekler, bu nedenle her türlü çoklu ekran kurulumunu idare etme esnekliği sunar. Ayrıca, kendi bağlantı noktası kombinasyonunuzu seçme özgürlüğüne sahipsiniz, PN50'yi neredeyse akla gelebilecek her ekran senaryosu için uygundur.*

  *Yüksek çözünürlüklü / çoklu ekran desteği yeterli bellek bant genişliği gerektirir.

  Uygulama

  Asus Mini PC PN50, dört adede kadar 4K ekran desteğiyle salonlarda, salonlarda, sergilerde ve perakende mağazalarında yüksek çözünürlüklü tabela duvarları oluşturmak için kullanılabilir ve bunların tümü tek bir cihazdan güç alır ve hem maliyetten hem de bakımdan tasarruf sağlar. Ayrıca, PN50 dörtlü ekran desteği* ile, insanların aynı anda, doğrudan ve zaman farkı olmadan bilgilendirilmesi gereken işyerlerinde, ofislerde veya konferans salonlarında bilgi paylaşmak daha kolay olacaktır.

  *Yüksek çözünürlüklü / çoklu ekran desteği yeterli bellek bant genişliği gerektirir.

  • Hizmet Sayacı

  • Perakende Mağazası

  • Konferans Salonu

  • Office

  Tasarım

  Modern, yerden tasarruf sağlayan tasarım

  Şık çizgilere ve şık, fırçalanmış bir kaplamaya sahip modern tasarımıyla ASUS Mini PC PN50, ev, ofis ve perakende ortamlarına kolayca uyum sağlar. 115mm x 115mm x 49mm'de kompakt ve hafiftir ve sadece 0,62 litre hacimli, yerden tasarruf sağlayan, hepsi bir arada bir çözüm için vesa montajı ile ekranın arkasına neredeyse her yere yerleştirilecek ve hatta takılabilir.

  Bağlantı

  Yüksek hızlı bağlantı ve eski destek

  ASUS Mini PC PN50, DisplayPort 1.4 destekli çift USB 3.2 Gen 2 Type-C bağlantı noktası ve eski cihazları, ek ekranları veya birden fazla ağ bağlantısını desteklemek için yapılandırılabilir bağlantı noktası* dahil olmak üzere birden fazla bağlantı noktasıyla kapsamlı bağlantı sağlar.

  * Yapılandırılabilir bağlantı noktası seçenekleri

  modele veya bölgeye göre değişebilir * Ön ve arka USB 3.2 Gen 2 Type-C bağlantı noktaları, yapılandırılabilir bağlantı noktası ve yerleşik HDMI bağlantı noktası üzerinden aynı anda dört ekrana kadar destekler.

  ASUSPRO PN50-Business mini PC- hdmi- USB 3.1- serial port and ASUSPRO PN50-Business mini PC-ODD-Wirelss Antenna

  Performans

  Daha hızlı ve daha iyi DDR4 RAM

  DDR4 2666 MHz'den 1,2 kat daha hızlı olan DDR4 3200 MHz bellek ile ASUS Mini PC PN50, günlük işlem tas ks için mükemmel performans sağlar.Office

Asus
4718017788670

Teknik Özellikler

Bellek Kapasitesi
8 GB
İşlemci Markası
Amd
İşlemci Türü
Ryzen 3
İşletim Sistemi
Feedos
İşlemci Hızı
2.70 GHz

aynı kategoride bulunan diğer 8 ürün:

Karşılaştırmak için ürün eklendi.