Dell Xps 17 9700-Uts750Wp161N İ7-10750H 16Gb 1Tb Ssd 4Gb Gtx1650Ti 17" 4K Touch W10Pro

DELL XPS 17 9700-UTS750WP161N i7-10750H 16GB 1TB SSD 4GB GTX1650Ti 17


Muazzam Güç. Sonsuz İlham Kaynağı.

Güçle donatılmış 17 inç dizüstü bilgisayar. 10. Nesil Intel Core işlemcilere, NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti GPU’ya ve stüdyo kalitesinde ekrana sahiptir.

İşletim SistemiWindows 10 Pro ile bildiğiniz Windows özelliklerinin ve seveceğiniz yeni geliştirmelerin en iyi birleşimini elde edin.

Muazzam Bir Güç ile Yaratın

 • Gücü Hissedin: Yüksek performanslı 10. Nesil Intel Core işlemciler ve güçlü NVIDIA grafik kartı, en yoğun kreatif çalışmalara güç verir.
 • Dizüstü Bilgisayarda Masaüstü Kalibresinde Yaratıcılık: Genel olarak yalnızca masaüstü bilgisayarların sunabildiği şaşırtıcı performans ile donatılan 10. Nesil Intel Core işlemciler, dizüstü bilgisayarınıza masaüstü kalibresinde yaratıcılık getirir. 6 çekirdek ve 12 iş parçacığına sahip i7’ye kadar işlemciler sunabilen 10. Nesil Intel Core işlemciler, kreatif çalışmalarınızı hiç olmadığı kadar hızlı yakalamanıza, düzenlemenize ve paylaşmanıza yardımcı olur. Performans ve taşınabilirlik için tasarlandı, bu sayede vizyonunuzun götürdüğü yere gidebilirsiniz.
 • Yeni Nesil içerik Yaratma: GeForce GTX GPU'lu XPS 17 yeni nesil içerik yaratma deneyimi sunabilmek için ışın izleme, Yapay Zeka ve özel video donanımına sahiptir. Özel ışın izleme çekirdekleri doğru aydınlatma, gölgeler ve yansımalara sahip şık sahneler yaratır. Özel Yapay Zeka çekirdekleri; video yeniden zamanlama, görüntü iyileştirme, renk eşleme, yüz etiketleme ve stil aktarımı gibi zaman alan, tekrarlayan yaratıcı görevleri kolaylıkla halleder. Özel video donanımı, video düzenleme ve canlı yayın için hızlı, yüksek kaliteli kodlama ve kod çözme özellikleri sunar.
 • Hız ve Bellek: 64 GB’a kadar bellek ve Intel WiFi6 Yonga Setinde yerleşik Killer AX1650 ile 3 kata kadar daha hızlı kablosuz bağlantı ile yoğun iş yüklerinin üstesinden gelin.
 • Gelişmiş Termal Tasarım: XPS 17, inanılmaz ince bir form faktöründe güçlü bir performans sunar. Fan hava akışını yaklaşık %30 artıran ve hava akışını her iki yöne dağıtarak genelde daha fazla hava akışı sağlayan ve yüzey sıcaklıklarını düşüren1 benzersiz karşılıklı çift çıkış fanına sahip isteğe bağlı bağımsız grafik kartı. Dell'in geliştirdiği Karşılıklı Çift Çıkış fanı, birden fazla bekleyen patent başvurusuna ve en az bir patente sahiptir. Dizüstü bilgisayarın tüm eninden geçen büyük buhar odası, dizüstü bilgisayarınızı serin tutmanız ve daha yüksek turbo güce ulaşmanız için daha da fazla ısı dağıtma kapasitesi sunar.
Renkle Yaratın
 • Nefes Kesen Ekran: Optimum bir konuma yerleştirilen kameraya ve 16:10 ekran oranına sahip yeniden tasarlanan InfinityEdge ekran, nefes kesen kenardan kenara görüntüleme sunar. Ayrıca, UHD+ panelden 921 bin daha fazla pikselle her zamankinden daha da verimli olacaksınız.
 • Benzersiz Bir Ekran: SDR bilgisayar ekranlarda hiç görmediğiniz renkleri sunan Dolby Vision ile HDR içeriğinin üstün dinamik aralığının tüm avantajlarından yararlanın. Dolby Vision içeriğinde parlak tonlar 40 kata kadar daha parlak, siyah tonlar ise 10 kata kadar daha siyah olarak sunulur. Ayrıca, isteğe bağlı 4K+ panelin üzerindeki çarpıcı VESA sertifikalı DisplayHDR 500 nit ekran, hiç olmadığı kadar derinliğe ve boyuta sahip 16 milyondan fazla renk sağlar.
 • Hiçbir Ayrıntıyı Kaçırmayın: İsteğe bağlı 4K Ultra HD+ (3840 x 2400) ekran, tüm bilgi işlem gereksinimleriniz için nokta atışı doğruluk sunar. Web'de gezinirken yakınlaştırmak zorunda kalmamak veya daha fazla içerik görmek için her şeyi piksellerinin ayrıntısına kadar görün.
 • Hayat Saçan Renkler: %100 Adobe RGB ve %94DCI-P3 renk gamı ile donatılan ekranınız, doygun renkler sunarken 1650:1 kontrast oranı en parlak beyazları ve en koyu siyahları görmenize olanak tanır. 500 nit parlaklık, parlak ışıklı dış ortamlar gibi yerlerde daha net görüntüler sunarken %0,65 yansıma önleyici kaplama parlayan ekran rahatsızlığına son verir.
 • Gözleri Yormaz: Eyesafe özellikli ekran, zararlı mavi ışıkları azaltır ve canlı renkleri korur. Zararlı mavi ışıkları azaltıp, bunları ışık spektrumunda dağıtarak ışık enerjisini ve kaynağı akıllı bir şekilde yöneten ilk paneldir.
Creator Edition: İmkanları Genişletin.
Creator Edition ile donatılan her XPS 17, harikalar yaratmak ve bunları daha hızlı ve daha iyi yapmak için ihtiyacınız olan tüm kreatif araçlara sahip olduğundan sanatınızın sınırlarını zorlayabilirsiniz.
 • Yaratıcı Gücü Ortaya Çıkarın: Intel’in en yeni 10. nesil, 6 çekirdekli, 12 iş parçacıklı i7 işlemcisi ile en zorlu iş yüklerinizin üzerinde daha uzun süre çalışabilirsiniz.
 • Zahmetsiz Çoklu Görev: 64 GB'a kadar bellek ile yumuşak Adobe filtre performansının keyfini çıkarın.
 • Daha Hızlı Sonuçlar: Performans sınıfı NVIDIA grafik kartlarıyla yüksek çözünürlüklü grafiklerin ve videoların oluşturulması hızlandırılır.
 • Beklediğiniz Güvenilirlik: NVIDIA Studio sürücüleri tarafından desteklenen ve NVIDIA’nın sunduğu RTX Studio programının bir parçası olarak içerik üretmek için tasarlanan ve onaylanan XPS 17, ihtiyacınız olan performans ve güvenilirliği sunmak için ileri gelen kreatif uygulamalarla yoğun bir şekilde test edilmiştir, bu sayede tasarladığınız içerikleri anında hayata geçirebilirsiniz.
 • Canlı Renkler: %100 Adobe RGB ekran, videolarınızı güvenle kendi renklerinde düzenlemenize olanak sağlar.
 • Sonsuz Depolama: İnanılmaz büyük flash depolama; videolar, grafikler veya tasarımlar için bol bol yer sağlar.
Usta İşçilik
 • Hassas Üretim: Kasanın %100'ü bir CNC (bilgisayarlı sayısal denetim) işleme süreci ile şekillendirilir. Yüksek hassasiyetle makine ile işlenmiş alüminyum kasa, magnezyum veya plastiğe göre daha güçlü ve dayanıklı yüksek yapı kalitesine sahip şık bir tasarım yaratır.
 • Serin ve Hafif: Havacılık sektöründen esinlenen siyah karbon fiber avuç içi dayanağı maksimum güç ve minimal ağırlığa sahiptir.
 • Üstün Ekran: Yeni Corning Gorilla Glass 6 güçlü bir yapıya sahiptir ve darbelere ve çizilmelere karşı dayanıklıdır.
 • Elmas Kesim Kenarlar: Anotlama işlemi çizilmelere karşı dayanıklı üstün bir ekran yaratır, biz ise bunla yetinmeyerek çevre birimlerinin takılıp çıkarılırken kozmetik hasarlar vermemesi için kenarlara ikinci bir işlem uyguladık. Metaldeki bu finisaj işlemi ile, zamanla çatlakların oluşabileceği boya kullanılmadan kusursuz renkler elde edilir.
 • En İnce Ayrıntılar: Paslanmaz gömmeli logolar, paslanmaz çelikten lazer kesimle üretilmiştir ve makineli kesim hattında elle işlenir.
 • Standartları Geliştirdik: Ekran, tuşlar ve dokunmatik yüzey gibi donanımlar daha kolay, daha optimize edilmiş bir kullanıcı deneyimi için büyütüldü. XPS maksimum verimlilik sağlamak için muazzam büyüklükte bir ekrana, büyük ve rahat bir dokunmatik pede, daha büyük tuşlar ile donatılan uçtan uca arkadan aydınlatmalı bir klavyeye sahiptir.
 • Kolayca Açılır: Yeni çift rodalı kolay açılabilir menteşe, ekran-gövde oranını en üst düzeye çıkarmak ve 4 tarafı InfinityEdge ekran sunabilmek için geliştirildi. Yeni menteşe tasarımı ekranın açılmasını kolaylaştırırken dokunmatik ekranı sabit bir şekilde kullanmanıza olanak tanır.
 • Devrim Niteliğinde Web Kamerası Tasarımı: Yeni XPS 17 web kamerası hem daha küçük (yalnızca 2,25 mm) hem de daha niteliklidir. Yeni 4 elemanlı lens, çerçevenin her tarafında net ve keskin video sağlamak için tipik web kameralara göre daha fazla elemandan faydalanır. Gelişmiş parazit azaltma özelliğini kullanan geçici parazit azaltma teknolojisi ise özellikle loş ışıklı ortamlarda video kalitesini önemli derecede iyileştirir. Lens, görüntünün tüm noktalarının odak içerisinde olması için hassas makine sistemleriyle üretilmiştir.
Sesin İçinde Kendinizden Geçin
 • Ses Önemlidir: Waves Nx 3D ses özellikli dörtlü hoparlör tasarımımız ile sürükleyici 3D ses düzenine adım atın. Derinliğe ve boyuta sahip tüm müzik, film ve oyunlar adeta fizik kurallarına karşı koyuyor hissi uyandırır. XPS 17, birçok kez Grammy Award kazanan prodüktör Jack Joseph Puig tarafından ayarlanan, dünyanı ilk hoparlör için Waves Nx 3D ses özelliğine sahip dizüstü bilgisayarıdır.
 • Mikrofon Denetimi: Üste yerleştirilen mikrofonlar, dizüstü bilgisayarınız ile maksimum 14 fit’lik (4 m) bir mesafeden konuşmanıza olanak sağlayarak Skype konferans aramaları ve uzak bölge Cortana için daha iyi bir ses deneyimi sunar.
Her Zaman Hazır
 • Zaman Kaybetmeden Çalışmaya Başlayın: Yerleşik kapak sensörü, içinde bulunduğunuz güç durumu ne olursa olsun, kapağı açtığınız gibi sisteminizi çalıştırmanızı sağlar.
 • Parola Sizsiniz: Oturum açmak için iki güvenli ve kişiselleştirilmiş yöntemden birini seçin. Windows Hello ile sisteminizi uyandırabilirsiniz; kızılötesi kamera yüzünüzü tanır ve güvenli yüz tanıma teknolojisi ile XPS'inizin kilidini açar. Güç düğmesiyle tümleşik parmak izi okuyucu tek bir dokunuşla oturum açmanızı sağlar.
 • Hareket Halinde Kullanması Kolay: Daha ince bir gövde için temel özelliklerden ödün vermemiz beklenemez. Dört adet Thunderbolt 3 bağlantı noktası, Dell bağlantı istasyonuna tek kablo ile bağlanma, kulaklık jakı ve tam boyutlu SD kart yuvası ile yüksek hızlı bağlantı, güç girişi esnekliği ve hareket halindeyken kameranızdan dosya aktarımı özelliklerine güvenebilirsiniz.
 • Tüm Gün Oyun Oynayın veya Çalışın: 97 WHr'li Full HD+ modelde Word veya Excel gibi verimlilik uygulamalarını kullanırken 23 saat 25 dakikaya kadar, Netflix içeriği izlerken ise 13 saat 8 dakikaya kadar olağanüstü uzun pil ömrü elde edin. UHD+ panelimizde ise verimlilik uygulamaları kullanırken 14 saat 8 dakikaya kadar veya Netflix içeriği izlerken 7 saat 28 dakikaya kadar kullanım süresi sunulur.
Çevre Bilincine Sahip
 • Denizlerimizi kurtarıyor: CES 2018 En İyi İnovasyon Onur Ödülüne layık görülen siyah ambalaj tepsilerimiz geri dönüşümü bir adım öteye taşıyor. Malzemelerin %25'lik kısmı sahil ve kıyı kesimlerinden toplanan okyanus plastiklerinden, %75'lik kısmı ise diğer geri dönüşümü sağlanan plastiklerden üretiliyor.
 • Enerji Tüketimi Açısından Verimli: XPS 17 ENERGY STAR sertifikalıdır.
 • Daha Güvenli Malzemeler: Kadmiyum, kurşun, cıva ve bazı ftalatlar gibi maddeleri içermez, ayrıca EPEAT tescillidir ve BFR/PVC içermez.
 • Geri Dönüşüm Dostu: Dizüstü bilgisayarın parçalarının %90'ı kolaylıkla geri dönüştürülebilir.
Dell Mobile Connect ile Aygıtlarınızı Birleştirin
 • Sorunsuz Bilgisayar/Akıllı Telefon Entegrasyonu: Dikkatinizi dağıtmadan birden çok aygıta erişin; Dell Mobile Connect, iOS veya Android akıllı telefonunuzu dizüstü bilgisayarınızla eşleştirir.
 • Kesintileri Sınırlayın: Dell Mobile Connect ile arama yapabilir, mesaj atabilir, bildirimler alabilir ve hatta telefonunuzu bilgisayarınıza yansıtarak en sevdiğiniz uygulamalarla etkileşim kurabilirsiniz.
 • Gizliliğinizi Sürdürün: Telefonunuz, bilgisayarınıza Dell Mobile Connect'in noktadan noktaya, güvenli bağlantısı üzerinden bağlanır, bu sayede verileriniz asla güvensiz internet bağlantıları nedeniyle ifşa olmaz.
 • Kolay Aktarım: Fotoğraf, video, müzik ve belgelerinizi karmaşık bulut depolama hizmetleri veya kullanışsız kablolar olmadan bilgisayardan telefona ve telefondan bilgisayara hızla aktarın.
İş İçin Üretildi
BIOS koruma, veri şifreleme, ileri seviye kimlik doğrulama ve yeni nesil kötü amaçlı yazılım koruması gibi seçenekleri barındıran sınıfının en iyisi güvenlik ve endüstri lideri uç nokta güvenlik çözümleri.
 • Dell Data Protection | Encryption ile birden çok uç noktadaki verileri koruyun. BT yöneticileri, fabrikada yüklenen bu özellik ile uyumluluk düzenlemelerini kolayca karşılamak için şifreleme ilkelerini uzaktan yönetebilir. Yalnızca Windows İşletim Sistemi ile sunulur.
 • Dell Data Protection | Endpoint Security Suite Enterprise gelişmiş tehdit önleme, kurumsal düzeyde şifreleme ve kimlik doğrulama özelliklerine sahiptir ve kötü amaçlı yazılımları pro-aktif olarak engeller. Yaptığımız testler, geleneksel en iyi antivirüs çözümlerinin tehditlerin ortalama olarak %50'sini yakalayabildiğini bizim koruma çözümümüzün ise bu tehditlere karşı %99 oranında etkili olduğunu göstermektedir.
Üstün Yönetilebilirlik
Dünyanın yönetilebilirlik düzeyi en yüksek XPS'si, işinizin gerektirdiği yüksek esneklik ile BT ekibinin BIOS ayarlarını değiştirmesine ve sistemleri yapılandırmasına olanak sağlar.
 • Dell Client Command Suite uyumluluğu; sistem dağıtımının otomatikleştirilmesine ve basitleştirilmesine, karmaşık BT ortamlarında görüntülenmesine ve güncellenmesine yardım eden ücretsiz araçlardır
 • Fabrikada yüklenen Dell Command | Güncelleme zaman alan yazı yazmayı ortadan kaldırırken sistemin kesinti sürelerini en aza indirir.
 • Dell İmaj Hizmetleriyle beraber Dell Yapılandırma ve Kurulum Hizmetlerini kullanarak dağıtımları uzun yaşam döngüsüyle basitleştirin.

DELL XPS 17 9700-UTS750WP161N i7-10750H 16GB 1TB SSD 4GB GTX1650Ti 17

Genel Özellikler
İşlemci TipiIntel Core i7
İşlemci Hızı2.60GHz Turbo 5.00GHz
İşlemci Cache12 MB
İşletim SistemiWindows 10 Profesional
Sistem Belleği16 GB
Ram TipiDDR4
Sabit Disk Kapasitesi1 TB HDD
Ekran KartıGeForce GTX1650Ti
Ekran Kartı Hafızası4 GB
EkranUHD+ (3840x2400)
Ekran Özelliği17"
Optik SürücüYok
KlavyeTürkçe Q
Numerik KlavyeYok
Kablosuz HaberleşmeKiller Wi-Fi 6 AX1650 (2x2)
Bluetooth ÖzelliğiVersiyon 5.1
Kart OkuyucuVar
Batarya6 hücreli pil
Ağırlık2 kg - 3 kg
GarantiDell Yerinde Servis Garanti 24 Ay
USB Port4x Thunderbolt™ 3 (PowerDelivery ve DisplayPort özellikli)
Dell
5397184298343

Teknik Özellikler

Bellek Kapasitesi
16 GB
Chipset
INTEL
Ekran Boyutu
17"
İşlemci Türü
Core i7
Ekran Kartı Tipi
Paylaşımsız
İşletim Sistemi
Windows 10
İşlemci Modeli
Intel

aynı kategoride bulunan diğer 8 ürün:

VadeAylıkToplam
1₺24.103,36₺24.103,36
2₺12.461,44₺24.922,88
3₺8.379,94₺25.139,81
4₺6.387,39₺25.549,57
5₺5.162,94₺25.814,70
6₺4.326,55₺25.959,32
VadeAylıkToplam
1₺24.103,36₺24.103,36
2₺12.461,44₺24.922,88
3₺8.379,94₺25.139,81
4₺6.387,39₺25.549,57
5₺5.162,94₺25.814,70
6₺4.326,55₺25.959,32
VadeAylıkToplam
1₺24.103,36₺24.103,36
2₺12.461,44₺24.922,88
3₺8.379,94₺25.139,81
4₺6.387,39₺25.549,57
5₺5.162,94₺25.814,70
6₺4.326,55₺25.959,32
VadeAylıkToplam
1₺24.103,36₺24.103,36
2₺12.461,44₺24.922,88
3₺8.379,94₺25.139,81
4₺6.387,39₺25.549,57
5₺5.162,94₺25.814,70
6₺4.314,50₺25.887,01
VadeAylıkToplam
1₺24.103,36₺24.103,36
2₺12.461,44₺24.922,88
3₺8.379,94₺25.139,81
4₺6.387,39₺25.549,57
5₺5.162,94₺25.814,70
6₺4.314,50₺25.887,01
VadeAylıkToplam
1₺24.103,36₺24.103,36
2₺12.461,44₺24.922,88
3₺8.379,94₺25.139,81
4₺6.387,39₺25.549,57
5₺5.162,94₺25.814,70
6₺4.314,50₺25.887,01
VadeAylıkToplam
1₺24.103,36₺24.103,36
2₺12.461,44₺24.922,88
3₺8.379,94₺25.139,81
4₺6.387,39₺25.549,57
5₺5.162,94₺25.814,70
6₺4.326,55₺25.959,32
VadeAylıkToplam
1₺24.103,36₺24.103,36
2₺12.460,24₺24.920,47
3₺8.379,94₺25.139,81
4₺6.387,39₺25.549,57
5₺5.162,94₺25.814,70
6₺4.326,55₺25.959,32

Diğer Kartlar

Tüm kredi ve bankamatik kartları ile tek çekim olarak ödeme yapabilirsiniz.
Karşılaştırmak için ürün eklendi.