Dell Xps 9310-Fs65Wp165N İ7-1165G7 16Gb 512Gb Ssd 13.4" W10Pro

DELL XPS 9310-FS65WP165N i7-1165G7 16GB 512GB SSD 13.4

Şaşırtıcı Derecede Küçük. Ustaca Tasarlandı.

Gerçek rakipsiz performans ve 11. Nesil InteI Core işlemcilere sahip ve çarpıcı malzemelerden düşük ayak izine kadar özenle tasarlanmış 13.4 inç dizüstü bilgisayar.

İşletim SistemiSorunsuz, çok yönlü bir bilgisayar deneyimi için Windows 10 Pro ile satılır.

Usta İşçilik

 • Hassas üretim: Kasanın %100'ü bir CNC (bilgisayarlı sayısal denetim) işleme süreci ile şekillendirilir. Yüksek hassasiyetle makine ile işlenmiş alüminyum kasa, magnezyum veya plastiğe göre daha güçlü ve dayanıklı yüksek yapı kalitesine sahip şık bir tasarım yaratır.
 • Serin ve hafif: Siyah avuç içi dayanağı kısmı, maksimum dayanıklılık minimum ağırlık için havacılık sektöründen esinlenerek karbon fiber veya kutup beyazı örülü cam fiber yapıdan üretilmiştir. Ekibimiz, sararma ve lekelenmeye karşı dayanıklı kaplama ve özenle hazırlanmış arka aydınlatma da dahil olmak üzere gerekli tüm ayrıntıları doğru şekilde sunmak için özveriyle çalıştı.
 • Üstün ekran: Yeni Corning Gorilla Glass 6 güçlü bir yapıya sahiptir ve darbelere ve çizilmelere karşı dayanıklıdır.
 • Işıldayan kenarlar: Anotlama işlemi çizilmelere karşı dayanıklı üstün bir ekran yaratır, biz ise bunla yetinmeyerek çevre birimlerinin takılıp çıkarılırken kozmetik hasarlar vermemesi için kenarlara ikinci bir işlem uyguladık. Metaldeki bu finisaj işlemi ile, zamanla çatlakların oluşabileceği boya kullanılmadan kusursuz renkler elde edilir.
 • En ince ayrıntılar: Paslanmaz gömmeli logolar, paslanmaz çelikten lazer kesimle üretilmiştir ve makineli kesim hattında elle işlenir.
 • Standartları yükselttik: Ekran, tuşlar ve dokunmatik yüzey gibi donanımlar daha kolay, daha optimize edilmiş bir kullanıcı deneyimi için büyütüldü. XPS %6,8 daha büyük 16:10 ekran, %17 daha büyük dokunmatik ped ve daha büyük tuşlara sahip uçtan uca, arkadan aydınlatmalı klavyeye sahip.
 • Kolayca açılır: Yeni çift rodalı kolay açılabilir menteşe, ekran-gövde oranını en üst düzeye çıkarmak ve 4 tarafı InfinityEdge ekran sunabilmek için geliştirildi. Dokunmatik ekranı kullanırken cihazın sabit kalmasını sağlayarak açılmasını kolaylaştırır.
 • Devrim niteliğinde web kamerası tasarımı: XPS 13 web kamerası sadece daha küçük değil (yalnızca 2,25 mm) aynı zamanda daha niteliklidir. 4 elemanlı lens, çerçevenin her tarafında net ve keskin video sağlamak için tipik web kameralara göre daha fazla elemandan faydalanır. Gelişmiş parazit azaltma özelliğini kullanan geçici parazit azaltma teknolojisi ise özellikle loş ışıklı ortamlarda video kalitesini önemli derecede iyileştirir. Lens, görüntünün tüm noktalarının odak içerisinde olması için hassas makine sistemleriyle üretilmiştir.
 • Hiçbir şeyden ödün vermeyin: %6 daha ince bir yapıda daha fazla güce sahiptir ve kulaklık jakı veya microSD kart yuvası gibi temel özellikleri sunar.

Kompakt 13 inç Dizüstü Bilgisayar Tasarımı

Nefes kesen 4 taraflı InfinityEdge ekran sayesinde 13 inç bir makineye %6,8 daha büyük 16:10 ekran yerleştirebildik, tüm yapıyı önceki nesle göre %2 küçülttük ve %91,5 ekran-gövde oranı sağladık.

Küçük ama Güçlü
 • Her ortamda olağanüstü dizüstü bilgisayar deneyimi: Intel Evo performans, hız, pil ömrü ve çarpıcı görselleri şık, tarz sahibi yeni sınıf dizüstü bilgisayarlarla bir araya getiriyor. Intel ile birlikte tasarlandı ve tüm ortamlarda günlük yaşam veya çalışma süreçlerinde en iyi deneyimi sağlamak üzere geliştirildi.
 • İnce ve hafif dizüstü bilgisayarlar için performans sınırlarını aşıyor: 11. Nesil Intel Core işlemcilerin ve Intel Iris Xe grafik kartlarının rakipsiz hızı ve zekası deneyiminizi daha hızlı, sorunsuz ve kolay kılıyor.
 • Uzun pil ömrü sayesinde priz aramaktan kurtulun: İnanılmaz derecede uzun pil ömrünü deneyimleyin: En sevdiğiniz şovları izlerken 14 saat 11 dakikaya ( Full HD+ model) veya 4K+ modelde akış (streaming) gerçekleştirirken 8 saat 12 dakikaya varan pil ömrü.
 • Daha hızlı bellek, daha fazla depolama alanı: 512 GB'a kadar katı hal sürücü depolama alanı sayesinde sisteminiz saniyeler içinde açılır ve çalışmaya başlar. 16 GB'a varan bellek miktarı ile yoğun uygulamalarda bile çoklu görevleri anında halledebilirsiniz.
 • Killer Kablosuz Bağlantı: Gelişmiş Wi-Fi 6 teknolojisiyle donatılan, teorik işlem hacmi hızı 2,4 GB/saniyeye kadar çıkabilen Killer AX1650, önceki nesil 80 MHz 2x2 AC ürünlere göre yaklaşık üç kat daha hızlıdır. Killer AX1650, hızlı ve sorunsuz bir çevrimiçi deneyim sağlamak için video yayını, iletişim ve oyun trafiğini otomatik bir şekilde önceliklendirir.
 • Gelişmiş yeni termal tasarım: Daha büyük bir alana etki etmek için ayrılmış çift fandan, tek bir evaporatör ve çift kondenser ile tasarlanmış tek ısı borusu ve menteşe üzerinden ısı atımı yapmak için gizlenerek eklenmiş havalandırma noktalarına kadar ayrıntılı bu termal tasarım mümkün olan en ince form faktöründeki en iyi performansı almanızı sağlar. Ayrıca sisteminiz, bileşenlerin serin kalmasını sağlamak için ince ve esnek bir tasarımda, havadan daha düşük termal iletkenlik düzeyleri sağlayan GORE Termal Yalıtıma sahiptir.
Şaşırtıcı Tanımı Yetersiz Kalıyor
 • Benzersiz bir ekran: SDR bilgisayar ekranlarda hiç görmediğiniz renkleri sunan Dolby Vision ile HDR içeriğinin üstün dinamik aralığının tüm avantajlarından yararlanın. Dolby Vision içeriğinde parlak tonlar 40 kata kadar daha parlak, siyah tonlar ise 10 kata kadar daha siyah olarak sunulur. Ayrıca, isteğe bağlı 4K+ panelin üzerindeki çarpıcı VESA sertifikalı DisplayHDR 400 ekran, hiç olmadığı kadar derinlik ve boyuta sahip 16 milyondan fazla renk sağlar.
 • Hiçbir ayrıntıyı kaçırmayın: İsteğe bağlı 4K Ultra HD+ (3840 x 2400) dokunmatik ekran, tüm bilgi işlem gereksinimleriniz için nokta atışı hassaslık sunar. Web'de gezinirken yakınlaştırmak zorunda kalmamak veya daha fazla içerik görmek için her şeyi piksellerinin ayrıntısına kadar görün.
 • Hayat saçan renkler: %100 sRGB ve %90 DCI P3 renk gamı ile donatılan ekranınız, doygun renkler sunarken 1500:1 kontrast oranı en parlak beyazları ve en koyu siyahları görmenize olanak tanır. 500 nit parlaklık, parlak ışıklı dış ortamlar gibi yerlerde daha net görüntüler sunarken %0,65 yansıma önleyici kaplama parlayan ekran rahatsızlığına son verir.
 • Gözlerinizi yormayın: Eyesafe ekran, zararlı mavi ışıkları azaltıp, bunları ışık spektrumunda dağıtarak ışık enerjisini kaynağında akıllı bir şekilde yönetir. Benzersiz çözümümüz canlı renk bütünlüğünü korurken mavi ışığa karşı daha etkili bir şekilde koruma sağlamak için RGB donanım ve yazılım ayarlamalarını bir araya getirir. Dell, bu entegre çözümü sunan ilk marka.
Daima Hazır, Sizi Yarı Yolda Bırakmaz
 • Zaman kaybetmeden çalışmaya başlayın: Yerleşik kapak sensörü, içinde bulunduğunuz güç durumu ne olursa olsun, kapağı açtığınız gibi sisteminizi çalıştırmanızı sağlar.
 • Parola sizsiniz: Oturum açmak için iki güvenli ve kişiselleştirilmiş yöntemden birini seçin. Windows Hello ile birlikte kullanılan kızılötesi kamera yüzünüzü tanıyarak güvenli yüz tanıma teknolojisi ile XPS'inizi açar. Güç düğmesiyle tümleşik parmak izi okuyucu tek bir dokunuşla oturum açmanızı sağlar.
İş İçin Üretildi.BIOS koruma, veri şifreleme, ileri seviye kimlik doğrulama ve yeni nesil kötü amaçlı yazılım koruması gibi seçenekleri barındıran sınıfının en iyisi güvenlik ve endüstri lideri uç nokta güvenlik çözümleri.
 • Dell Data Protection | Encryption ile birden çok uç noktadaki verileri koruyun. BT yöneticileri, fabrikada yüklenen bu özellik ile uyumluluk düzenlemelerini kolayca karşılamak için şifreleme ilkelerini uzaktan yönetebilir. Yalnızca Windows İşletim Sistemi ile sunulur.
 • Dell Data Protection | Endpoint Security Suite Enterprise gelişmiş tehdit önleme, kurumsal düzeyde şifreleme ve kimlik doğrulama özelliklerine sahiptir ve kötü amaçlı yazılımları pro-aktif olarak engeller. Yaptığımız testler, geleneksel en iyi antivirüs çözümlerinin tehditlerin ortalama olarak %50'sini yakalayabildiğini, bizim koruma çözümümüzün ise bu tehditlere karşı %99 oranında etkili olduğunu göstermektedir.
Yüksek Esneklik
Dünyanın yönetilebilirlik düzeyi en yüksek XPS'si, işinizin gerektirdiği yüksek esneklik ile BT ekibinin BIOS ayarlarını değiştirmesine ve sistemleri yapılandırmasına olanak sağlar.
 • Dell Client Command Suite uyumluluğu; sistem dağıtımının otomatikleştirilmesine ve basitleştirilmesine, karmaşık BT ortamlarında görüntülenmesine ve güncellenmesine yardım eden ücretsiz araçlar.
 • Fabrikada yüklenen Dell Command Güncelleme zaman alan yazı yazmayı ortadan kaldırırken sistemin kesinti sürelerini en aza indirir.
 • Dell İmaj Hizmetleriyle beraber Dell Yapılandırma ve Kurulum Hizmetlerini kullanarak dağıtımları uzun yaşam döngüsüyle basitleştirin.
Çevre Bilincine Sahip
 • Denizlerimizi kurtarıyor: CES 2018 En İyi İnovasyon Onur Ödülüne layık görülen siyah ambalaj tepsilerimiz geri dönüşümü bir adım öteye taşıyor. Malzemelerin %25'lik kısmı sahil ve kıyı kesimlerinden toplanan okyanus plastiklerinden, %75'lik kısmı ise diğer geri dönüşümü sağlanan plastiklerden üretiliyor.
 • Enerji tüketimi açısından verimli: XPS 13, ENERGY STAR sertifikalıdır.
 • Daha güvenli malzemeler: Kadmiyum, kurşun, cıva ve bazı ftalatlar gibi maddeleri içermez, ayrıca EPEAT Gold tescillidir ve BFR/PVC içermez.
 • Geri dönüşüm dostu: Dizüstü bilgisayar parçalarının %90'ı kolayca geri dönüştürülebilir veya tekrar kullanılabilir, beyaz bambu ambalaj tepsileri ise %100 geri dönüşüme uygundur.
Dell Mobile Connect ile Aygıtlarınızı Birleştirin
 • Sorunsuz bilgisayar/akıllı telefon entegrasyonu: Dikkatinizi dağıtmadan birden çok aygıta erişin; Dell Mobile Connect, iOS veya Android akıllı telefonunuzu dizüstü bilgisayarınızla eşleştirir.
 • Kesintileri sınırlayın: Dell Mobile Connect ile arama yapabilir, mesaj atabilir, bildirimler alabilir ve hatta telefonunuzu bilgisayarınıza yansıtarak en sevdiğiniz uygulamalarla etkileşim kurabilirsiniz.
 • Gizliliğinizi sürdürün: Telefonunuz, bilgisayarınıza Dell Mobile Connect'in noktadan noktaya, güvenli bağlantısı üzerinden bağlanır, bu sayede verileriniz asla güvensiz internet bağlantıları nedeniyle ifşa olmaz.
 • Kolay aktarım: Fotoğraf, video, müzik ve belgelerinizi karmaşık bulut depolama hizmetleri veya kullanışsız kablolar olmadan bilgisayardan telefona ve telefondan bilgisayara hızla aktarın.

DELL XPS 9310-FS65WP165N i7-1165G7 16GB 512GB SSD 13.4

Genel Özellikler
İşlemci TipiIntel Core i7 1065G7
İşlemci Hızı3.90 Ghz
İşlemci Cache8 MB
İşletim SistemiWindows 10 Pro
Sistem Belleği16GB 2x8GB DDR4 2666MHz
Ram TipiDDR4 2666MHz
Max. Ram KapasitesiMax. 64 Gb
Sabit Disk Kapasitesi512 GB SSD
Disk Dönüş HızıSSD
Ekran KartıIntel(R) Iris(R) Plus Graphics
Ekran Kartı HafızasıPaylaşımlı
Ekran4K Ultra HD
Ekran Özelliği13.4"
Optik SürücüYok
KlavyeTürkçe Q
Numerik KlavyeYok
HDMIVar
VGA ÇıkışYok
Ethernet (LAN)Yok
Kablosuz HaberleşmeVar
Bluetooth ÖzelliğiVar
Parmak İzi OkuyucuYok
Kart OkuyucuVar
Batarya4 hücreli Lityum-İyon
Ağırlık2.00 Kg.
Garanti24 Ay Garanti
Paket İçeriğiGüç adaptörü AC elektrik fişi Güç kablosu
USB Port2 x Usb 3.0
Dell
5397184521687

Teknik Özellikler

Bellek Kapasitesi
16 GB
Ekran Boyutu
13.4"
İşlemci Türü
Core i7
Ekran Kartı Tipi
Paylaşımlı
İşletim Sistemi
Windows 10
İşlemci Modeli
Intel

aynı kategoride bulunan diğer 8 ürün:

VadeAylıkToplam
1₺15.545,60₺15.545,60
2₺8.037,08₺16.074,15
3₺5.404,69₺16.214,06
4₺4.119,58₺16.478,33
5₺3.329,87₺16.649,33
6₺2.790,44₺16.742,61
VadeAylıkToplam
1₺15.545,60₺15.545,60
2₺8.037,08₺16.074,15
3₺5.404,69₺16.214,06
4₺4.119,58₺16.478,33
5₺3.329,87₺16.649,33
6₺2.790,44₺16.742,61
VadeAylıkToplam
1₺15.545,60₺15.545,60
2₺8.037,08₺16.074,15
3₺5.404,69₺16.214,06
4₺4.119,58₺16.478,33
5₺3.329,87₺16.649,33
6₺2.790,44₺16.742,61
VadeAylıkToplam
1₺15.545,60₺15.545,60
2₺8.037,08₺16.074,15
3₺5.404,69₺16.214,06
4₺4.119,58₺16.478,33
5₺3.329,87₺16.649,33
6₺2.782,66₺16.695,97
VadeAylıkToplam
1₺15.545,60₺15.545,60
2₺8.037,08₺16.074,15
3₺5.404,69₺16.214,06
4₺4.119,58₺16.478,33
5₺3.329,87₺16.649,33
6₺2.782,66₺16.695,97
VadeAylıkToplam
1₺15.545,60₺15.545,60
2₺8.037,08₺16.074,15
3₺5.404,69₺16.214,06
4₺4.119,58₺16.478,33
5₺3.329,87₺16.649,33
6₺2.782,66₺16.695,97
VadeAylıkToplam
1₺15.545,60₺15.545,60
2₺8.037,08₺16.074,15
3₺5.404,69₺16.214,06
4₺4.119,58₺16.478,33
5₺3.329,87₺16.649,33
6₺2.790,44₺16.742,61
VadeAylıkToplam
1₺15.545,60₺15.545,60
2₺8.036,30₺16.072,59
3₺5.404,69₺16.214,06
4₺4.119,58₺16.478,33
5₺3.329,87₺16.649,33
6₺2.790,44₺16.742,61

Diğer Kartlar

Tüm kredi ve bankamatik kartları ile tek çekim olarak ödeme yapabilirsiniz.
Karşılaştırmak için ürün eklendi.