makelsan-powerpack-se-1kva-5-10dk-2x12v-7ah-1f-1f-onlIne-ups-mu01000n11eav04.jpg

Profesyonel Hizmet

UPS güç kaynağı sayesinde kullanıcılar cihazlarında asla enerji sorunu yaşamaz. Kompakt yapısı sayesinde dilediği her yere güç kaynağını kolayca taşıyabilen kullanıcılar bu sayede aradıkları hizmeti ideal şekilde gerçekleştirebilir.

Kaliteli Ürün

Hızlı ve kusursuz bir deneyim yaşayan kullanıcılar UPS güç kaynağının kolay bir kontrol sunan paneli üzerinden gereli ayarlamalarını kişiselleştirebilir. Güç kaynağı sayesinde her an her yerde iletişimle ilgili sorunlar ortadan kalkar.

Dayanıklı Malzeme

Hassas ve dayanıklı malzeme ile tasarlanan güç kaynağı, şık tasarımı ile göz doldururken kullanıcılar için ömürlük bir deneyim oluşturur. Güç kaynağının dayanıklı malzemesi darbe ve çiziklere karşı ürünü kaliteli bir şekilde koruyabilir.

Ultra Konfor

Kullanıcılar her an her yerde cihazlarında güç sorunu yaşamadığı için ultra konfor sağlar. Anında cihazlarını şarj ederek gün boyu iletişimde kalan kullanıcılar bu sayede profesyonel bir hizmetten yararlanmanın keyfini çıkarabilir.

Erişilebilir Deneyim

Bağlantı noktaları sayesinde erişim sorunu yaşatmayan güç kaynağı tüm kullanıcı tiplerine hitap eder. Beklentileri en ideal şekilde karşılayan güç kaynağı ile nerede olursa olsun enerji elde edilebilir ve akıllı cihazların kullanımı devam eder.

Sınıfının En İyisi

Kusursuz bir yapı oluşturarak kullanıcıların yanında ayırmayacağı güç kaynağı açık ara sınıfının en kaliteli deneyimini oluşturur. Her an kullanıcılarına enerji sağlayarak erişim sorununu ortadan kaldırır.

Akü İçeriği

12V 7AH

Akü Sayısı

2

Satış Garanti Süresi (ay)

24

EAN

8,68127E+12

Teknik Özellikler

ÇALIŞMA SİSTEMİ

On-Line

VA DEĞERİ

1000

AKÜ İÇERİĞİ

12V 7AH

AKÜ SAYISI

2

LCD EKRAN

Var

PRİZ ÇIKIŞ SAYISI

2

MAKELSAN
12898

aynı kategoride bulunan diğer 8 ürün:

Karşılaştırmak için ürün eklendi.