Herkes İçinSILICON POWER 2 TB 560/530MB/s 7mm SATA 3.0 SSD SP002TBSS3A55S25

 

Ace A55 Affordable Upgrade for Everyone

Uygun Maliyetli Yükseltme

Bütçeyi önemseyenler için yüksek kaliteli bir ürün olan Ace A55, en uygun maliyetli SSD modellerinden biri olarak konumlandırılıyor. Gelişmiş SATA III 6Gb / sarayüzü ve uygun fiyatı ile artık eski bilgisayarınızı bir servet harcamadan kolayca yükseltebilirsiniz.

Ace A55 Time is Money! Don't Waste It

Vakit nakittir! Boşa Harcama

Bilgisayarınızı başlatırken veya uygulamaları yüklerken hala değerli zamanınızı boşa mı harcıyorsunuz? O halde eski sabit sürücünüzden kurtulup bir SSD'ye geçmenin zamanı geldi. SATA III 6GB / s arabirimden güç alan Ace A55, saniyeler içinde bilgisayarınızı başlatabilir veya uygulamaları başlatabilir.

Ace A55 An Upgrade as Easy as 1-2-3

1-2-3 Kadar Kolay Yükseltme

Bilgisayarınızı yükseltmek çocuk oyuncağı - bunu yapmak için teknoloji uzmanı olmanıza gerek yok. Şu üç kolay adımı izleyin:

Adım 1. Verilerinizi başka bir depolama cihazına yedekleyin

Adım 2. Eski HDD'yi bilgisayarınızdan çıkarın

Adım 3. A55'i bilgisayarınıza yerleştirin.

Ace A55 Durability and Performance

Dayanıklılık ve Performans

Orijinal bir denetleyici ve 3D NAND flaş ile donatılmış olan Ace A55, yalnızca kararlılığı ve dayanıklılığı garanti edemez. Ayrıca, 10 saniyelik hızlı önyükleme, daha kısa uygulama yükleme süreleri ve daha hızlı veri aktarım hızı sağlayan olağanüstü performans sunar. İster internette sörf yapın, ister iyi bir filmin tadını çıkarın ya da evrak işlerini halletmek zorunda olun, Ace A55 size sorunsuz, gecikmesiz bir deneyim getirecektir.

Ace A55 Bad Block management (BBM)

Kötü Blok yönetimi (BBM)

Kötü bir blok yönetimi (BBM) mekanizması, bu bloklarda depolamayı önlemek ve erişim hatalarını ortadan kaldırmak için bozuk blokları algılar ve işaretler. Ve bir silme sırasında yeni bloklarda hatalar meydana gelse bile, bu mekanizma, başarısız silme işleminden kaynaklanan veri kaybını önlemek için verileri diğer etkili bloklara taşıyabilir.

Ace A55 Light and S.M.A.R.T.

Light ve S.M.A.R.T.

Ace A55, türünün en hafif ve en ince SSD'lerinden biridir, ancak hareketli parça içermediği için darbeye ve titreşime dayanıklıdır. S.M.A.R.T. ile donatılmıştır. izleme sistemi ve ECC (hata düzeltme kodu) teknolojisi, aynı zamanda daha yüksek veri iletim güvenliği vaat ediyor.

Ace A55 Internal Auto-Copy Technology

4713436124245

aynı kategoride bulunan diğer 8 ürün:

Karşılaştırmak için ürün eklendi.